Man ontsnapt uit Woenselse Poort
- Foto's
- 1
* UPDATE 21.22 UUR * EINDHOVEN - Een man is zondagochtend uit de Woenselse Poort ontsnapt, de gesloten afdeling van GGzE-instelling De Grote Beek in Eindhoven.
Hij is volgens justitie niet gevaarlijk. De man zit in voorarrest en moest van justitie onderzocht worden. Dat zou in de Woenselse Poort gebeuren. Daar bleek hij zondagochtend te zijn gevlogen.
Justitie heeft het Korps Landelijke Politie Diensten op de zaak gezet. Dat heeft een speciaal team 'Opsporing Onttrekkingen' dat zich bezighoudt met mensen die uit een kliniek zijn ontsnapt of niet terugkwamen van verlof.
Waar de man van wordt verdacht, om wat voor onderzoek het ging en hoe hij is ontsnapt wilde een woordvoerder van het Landelijk Parket niet zeggen. Wel dat er 'geen aanleiding is om te waarschuwen voor mogelijk gevaar'. "Maar meneer moet wel weer terugkomen, dus we zijn hem aan het zoeken", aldus het parket.
De leiding van de GGzE heeft meteen maatregelen genomen bij de kliniek.