Audacia-coach Van Wanrooy is niet de juiste man op de juiste plek
TrainerscarrouselHet contract van Martijn van Wanrooy, hoofdcoach van vierdeklasser Audacia, wordt niet verlengd. De resultaten en het vertoonde spel van dit seizoen liggen daaraan ten grondslag.
Delen per e-mail
Donderdag ging Van Wanrooy in gesprek met de club uit Moergestel over zijn contract, maar de resultaten van Audacia - dat vooralsnog een kleurloos seizoen draait - in de vierde klasse D boden te weinig perspectief om nog 1,5 jaar met elkaar door te gaan.
Het bestuur van Audacia wil met een nieuwe trainer de kans aangrijpen om te kijken of een frisse wind wel kan tot verbetering kan leiden. Van Wanrooy zelf was graag gebleven bij de club waar hij sinds aan zijn derde seizoen bezig was als hoofdcoach en ook de spelersgroep wilde door met hem, maar het bestuur besloot anders. Hiervoor coachte Van Wanrooy Were Di en WDS’19.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Kozakken Boys verlengt met hoofdcoach Adjei
Rick Adjei heeft zijn contract bij Kozakken Boys met twee jaar verlengd. De 37-jarige oefenmeester is sinds 2018 werkzaam bij de Werkendamse tweededivisionist. -
trainerscarrousel
Erik Meulendijk ook volgend seizoen trainer bij Prinses Irene
Ook in seizoen 2021-2022 staat Erik Meulendijk aan het hoofd van de selectie van Prinses Irene. Zijn contract is met één jaar verlengd. -
DAW en Van der Ven blijven zeven jaar bij elkaar
Aan het hoofdcoachschap van Rob van der Ven bij DAW komt voorlopig geen einde. De broer van de coach van FC Den Bosch heeft het zo naar zijn zin in Schaijk dat ook een zevende seizoen geen sta in de weg wordt. -
trainerscarrousel
Erwin Verheij verlengt bij NOAD’32
Erwin Verheij is ook volgend seizoen hoofdtrainer van zaterdagderdeklasser NOAD’32 in Wijk en Aalburg. Hij heeft bij de club in zijn woonplaats, waar hij ook lange tijd als eerste-elftalspeler fungeerde, zijn contract met een jaar verlengd. -
Trainer Van Alebeek blijft Schijndel nog drie jaar trouw
Het huwelijk tussen Henry van Alebeek en Schijndel is nog lang niet ten einde. De hoofdcoach van de derdeklasser heeft zijn verbintenis met drie jaar verlengd.
-
Tevreden VOAB verlengt contract van hoofdtrainer Cools
VOAB staat ook volgend seizoen onder leiding van trainer Werner Cools, zo heeft de Goirlese club bekendgemaakt. -
trainerscarrousel
Peter Burg nieuwe trainer Sparta’30
Zaterdagderdeklasser Sparta’30 in Andel heeft een opvolger voor de eind dit seizoen vertrekkende Mark van Noorloos. Bosschenaar Peter Burg (45) staat vanaf het seizoen 2021/2022 voor de groep. -
trainerscarrousel
De Feijter gaat voor achtste jaar bij Elshout
SC Elshout gaat door met Gilbert de Feijter. De hoofdtrainer gaat volgend seizoen zijn achtste voetbaljaargang in bij de club.