Volledig scherm
FC Schadewijk komt in de derde klasse D stadgenoot Margriet tegen. © Ron van Dijk Fotografie

Competitie-indeling: Osse derby tussen Margriet en Schadewijk keert terug

AmateurvoetbalDe KNVB heeft de nieuwe competitie-indelingen voor het seizoen 2018-2019 gepubliceerd. 

Opvallend is dat dorpsgenoten en rivalen Avanti'31 en Schijndel opnieuw bij elkaar in de competitie zitten. Ditmaal niet in Zuid 1, maar in Zuid 2. In diezelfde derde klasse keert de Osse derby tussen Margriet en FC Schadewijk terug. 

Zaterdagvoetbal

Eerste klasse C
Almerk, GJS, GRC 14, Geinoord Nieuwegein, Heerjansdam, LRC, Monfoort, Nieuw Lekkerland, Oranje Wit, SVL, Sliedrecht, Sportlust'46, VVGZ, WNC

Tweede klasse F
Altena, Brederodes, Drechtstreek, EBOH, Heukelum, NOAD'32, Nivo Sparta, Papendrecht, Pelikaan, Roda Boys/Bommelerwaard, Tricht, Wilhelmina'26, Woudrichem, Zwaluwe

Derde klasse D
Asperen, GDC, GVV'63, HSSC'61, Haaften, NEO'25, RFC, SC Everstein, SSC'55, SV BLC, SV Capelle, Sleeuwijk, Sparta'30, Vuren

Vierde klasse C 
Alliance, Dosko, DVO'60, FC Bergen, Internos, ONI, Olympia'60, Oosterhout, Peursum, SC 't Zand, TSVV Merlijn, The Gunners, Unitas'30, Willem II.

Vierde klasse D
ASH, Brakel, Groot-Ammers, Herovina, Kerkwijk, Leerdam Sport’55, Lekvogels, MVV’58, RKVSC, Rhelico, SV Noordeloos, SVS’65, Well, Zuilichem 

Zondagvoetbal

Eerste klasse C
Alverna, Best Vooruit, Brabantia, HVCH, Juliana’31, Leones, Nemelaer, Oirschot Vooruit, Prinses Irene, Rhode, FC Tilburg, TOP, Woezik, ’t Zand

Tweede klasse E
Beek Vooruit, Cluzona, Hoeven, JEKA, Madese Boys, Rijen, SC Kruisland, Sarto, Unitas'30, Uno Animo, VOAB, WSC, Zeelandia Middelburg, Zundert

Tweede klasse F
Beerse Boys, Bladella, Braakhuizen, EFC, FC Eindhoven, Gestel, Hilvaria, Marvilde, Mierlo Hout, RKVVO, Rood-Wit V, RPC, Someren, Wilhelmina’08

Tweede klasse H
Berghem Sport, DAW, EVVC, Emplina, Erp, Heeswijk, Helvoirt, Real Lunet, SSS'18, Sparta'18, Sportclub Irene, Venhorst, Vianen Vooruit, Volharding

Derde klasse B
Baardwijk, Bavel, DESK, Gilze, Groen Wit, Irene'58, OVC'26, Oosterhout, RWB, SCO, TSC, UVV'40, Waspik, ZIGO

Derde klasse C
BMC, BVV, FC Engelen, Haarsteeg, Nieuwkuijk, ODC, RKDVC, SCG'18, SVSSS, TGG, Taxandria, VCB, Vlijmense Boys, Zwaluw VFC

Derde klasse D (Zuid 1)
DBS, Dommelen, Hapert, PSV, Reusel Sport, SBC, SV Budel, SV Valkenswaard, Sparta'25, Spoordonkse Boys, Tivoli, Unitas'59, WODAN, Wilhelmina Boys

Derde klasse D (Zuid 2)
Avanti'31, Boekel Sport, Constantia, Excellent, FC Schadewijk, Handel, MULO, Margriet, Nooit Gedacht, Olympia'18, Schijndel, Ulysses, Vitesse'08, Volkel

Vierde klasse C
Be Ready, Berkdijk, Boeimeer, Chaam, DIA, Dussense Boys, Nevelo, RFC, Raamsonk, Right'Oh, SC Hoge Vucht, Terheijden, VCW, WDS'19

Vierde klasse D
Audacia, Blauw Wit'81, CHC, Den Dungen, GSBW, HHC'09, Jong Brabant, Oisterwijk, SC Elshout, SV Reeshof, TSV Gudok, Viola, WSJ, Were Di

Vierde klasse E
Alem, Beesd, Buren, DSC, GVV, Hedel, Jan van Arckel, Maliskamp, OSC'45, RKKSV, RKTVC, SCR, Teisterbanders, Wilhelmina

Vierde klasse F
Acht, Bergeijk, EMK, HMVV, Hoogeloon, Nieuw Woensel, De Raven, RKDSV, SDO’39, Steensel, Vessem, Waalre, Woenselse Boys, ZSC

Vierde klasse H
Achilles Reek, DSV, Estria, FC Uden, Festilent, Gassel, HBV, Hapse Boys, Juliana Mill, SES, SIOL, SV Milsbeek, Toxandria, VV Achates

Vierde klasse I
Avesteyn, Boskant, Boxtel, CITO, DVG, Herpinia, NLC'03, Nijnsel, Nulandia, Ravenstein, SCMH, SDDL, Vorstenbossche Boys, WEC

Vijfde klasse B
Advendo, DEVO, DVVC, De Schutters, FC Dordrecht, Molenschot, Neerlandia'31, PCP, SC Welberg, SSW, SVC, TPO, TVC Breda

Vijfde klasse C (Zuid 1)
EDN'56, Essche Boys, FC Drunen, Gloria UC, Irene, LSV, OVV'67, Ollandia, Riel, SVG, SVSOS, The White Boys, Tuldania

Vijfde klasse D (Zuid 1)
BZS, DESO, DSS'14, HRC'14, Heerewaarden, MEC'07, MOSA'14, Maaskantse Boys, OKSV, Ophemert, Ruwaard, SBV, SCZ, Wadenoijen

Vijfde klasse E (Zuid 1)
Casteren, DEES, DOKSO'32, DVS, De Bosch'80, De Weebosch, Hulsel, Knegselse Boys, Netersel, Pusphaira, Riethoven, Rood Wit'67, SVSH, Terlo

Vijfde klasse E (Zuid 2)
Boerdonk, FC de Rakt, HSE, HVV Helmond, Nederwetten, Odiliapeel, Keldonk, Rood Wit'62, SPV, Tongelre, VCO, VOW, WHV

poll

Wat is jouw favoriete tribune?

Wat is jouw favoriete tribune?

  • TSV Gudok (10%)
  • Herpinia (19%)
  • OJC Rosmalen (30%)
  • Wilhelmina'26 (41%)
532 stemmen