Volledig scherm
SVSSS © Orange Pictures

Competitie-indelingen seizoen 2019-2020: Verre reizen voor SVSSS, Trinitas in 3C

AMATEURVOETBALHet grote vooruitblikken kan beginnen: de KNVB heeft maandag 15 juli de competitie-indelingen van het amateurvoetbal bekendgemaakt.

Voor SVSSS staan lange reizen op het programma met uitwedstrijden naar onder meer Boxmeer en Vianen. De Oisterwijkse fusieclub Trinitas is ingedeeld in de derde klasse C, met veel Bossche clubs. 

In het zaterdagvoetbal komt een team van Berkdijk uit, het gaat om een elftal met spelers die van DESK zijn overgekomen. Ook OJC staat met een elftal in de vierde klasse zaterdag, tot verbazing van de club zelf. Het gaat om een recreatieteam, dat eigenlijk in een reserveklasse uit zou moeten komen.

Bekijk hieronder de indeling van de teams uit het verspreidingsgebied van het Brabants Dagblad:

Zaterdag 1C

Almkerk, GRC 14, Heerjansdam, Kloetinge, LRC, Montfoort, Nieuw Lekkerland, Nivo Sparta, Oranje Wit, Papendrecht, Sliedrecht, SVL, Terneuzense Boys, WNC.

Zaterdag 2F

Altena, Arkel, Drechtstreek EBOH, GJS, Heukelum, Pelikaan, Roda Boys/Bommelerwaard, Sleeuwijk, Tricht, VVGZ, Wieldrecht, Wilhelmina’26, Woudrichem.

Zaterdag 3D

BLC, BZC’14, SV Capelle, GDC, GVV’63, Haaften, MVV’58, NEO’25, NOAD’32, ONI, Sparta’30, Merlijn, Vuren, Zwaluwe.

Zaterdag 4D

ASH, Asperen, Beesd, Herovina, Kerkwijk, Leerdam Sport’55, Lekvogels, Noordeloos, Peursum, Rhelico, SVS’65, Unitas, Well

Zaterdag 4E

Berkdijk, Dongen, GSC/ODS, IFC, OJC Rosmalen, Olympia’60, Oosterhout, RFC, SCO, SSC’55, Willem II, ZBC’97.

Zondag 1C

Alverna, Best Vooruit, Brabantia, FC Eindhoven, Erp, HVCH, Leones, NEC, Nemelaer, Rhode, TOP, Unitas’30, Woezik, 't Zand.

Zondag 2E

Beek Vooruit, Cluzona, DESK, JEKA, Kruisland, Madese Boys, Rijen, Roosendaal, Sarto, FC Tilburg, TSC, Uno Animo, VOAB, WSC

Zondag 2F

Beerse Boys, Braakhuizen, EFC, Hilvaria, Marvilde, Mierlo Hout, NWC, Oirschot Vooruit, RKVVO, Rood Wit V, Someren, Sparta’25, Valkenswaard, De Valk.

Zondag 2H (Zuid 2)

Berghem Sport, DAW Schaijk, Emplina, EVVC, Heeswijk, Helvoirt, Olympia’18, Prinses Irene, Real Lunet, SVSSS, Venhorst, Vianen Vooruit, Volharding, Volkel.

Zondag 3B

Bavel, Be-Ready, Dubbeldam, Emma, Gilze, Groen Wit, Irene’58, Oosterhout, RCD, Gudok, UVV’40, Virtus, ZIGO.

Zondag 3C

Baardwijk, BVV, CHC, DSC, DVG, FC Engelen, Haarsteeg, Nieuwkuijk, ODC, RKDVC, TGG, Trinitas Oisterwijk, Vlijmense Boys, Zwaluw VFC.

Zondag 3D

Avanti’31, BMC, Boekel Sport, Den Dungen, Excellent, Handel, Helmondia, Margriet, Nijnsel, Nooit Gedacht, RKPVV, SCG’18, FC Schadewijk, Schijndel.

Zondag 4C

Berkdijk, Blauw-Wit’81, DIA, Dussense Boys, PCP, Raamsdonk, RFC, Right’Oh, RWB, SAB, Terheijden, VCW, Waspik, WDS’19. 

Zondag 4D

Audacia, Chaam, Gesta, GSBW, Jong Brabant, OVC’26, Reeshof, Riel, RKDSV, Spoordonkse Boys, Tuldania, Viola, Were Di, WSJ.

Zondag 4E

Alem, Buren, Cito, GVV, Herpinia, Jan van Arckel, Maliskamp, MEC’07, NLC’03, RKTVC, SCR, SSA Vesta, Teisterbanders, Ulysses.

Zondag 4F

Avesteyn, Boskant, Boxtel, Elshout, Essche Boys, HHC’09, Nulandia, OSC’45, RKKSV, VCB, Vorstenbossche Boys, VOW, WEC, Wilhelmina.

Zondag 4H

Achilles Reek, Constantia, DSV, Festilent, Gassel, Juliana Mill, Milsbeek, SCMH, SCV’58, SES, SIOL, Toxandria, VIOS’38, De Zwaluw.

Zondag 4G

Acht, Bergeijk, De Raven, De Weebosch, Dommelen, HMVV, Hulsel, Riethoven, SDO’39, Steensel, Vessem, WODAN, Waalre, ZSC.

Zondag 5B

Achtmaal, Advendo, FC Drunen, DVVC, Gloria UC, Molenschot, Neerlandia’31, OVV’67, SSW, SVG, TPO, TVC Breda, The White Boys.

Zondag 5C

BZS, DESO, DSS'14, Hedel, HRC’14, Maaskantse Boys, MOSA’14, OKSV, Ophemert, RKVSC, Ruwaard, SBV, SCZ, Wadenoijen.

Zondag 5D

De Bocht’80, Casteren, DEES, Dosko’32, DVS, EDN’56, Knegselse Boys, LSV, Netersel, Pusphaira, Sterksel, SVSOS, Terlo, Tongelre.

Zondag 5E

Boerdonk, Elsendorp, Fiducia, Irene, Keldonk, MVC, Nederwetten, Nieuw Woensel, Odiliapeel, Ollandia, FC de Rakt, FC Uden, VCO, WHV.