FC Uden haalt trainer uit Arnhem: ‘Ik wil een andere richting in’
UDEN - FC Uden heeft een nieuwe trainer vastgelegd. De Brabantse voetbalclub pikt in district Oost Jeroen van Kampen op. De voor deze regio onbekende Arnhemmer start volgend seizoen aan zijn klus op sportpark De Vlasakker.
FC Uden kampte met een vacature na het vertrek van Peter van den Heuvel begin oktober. Hij, pas sinds de zomer van 2020 aan het roer bij de vijfdeklasser, stopte vlak na de competitiestart plotseling omdat hij het plezier en motivatie had verloren door een spelerstekort.
Van Kampen stapt komende zomer onbevooroordeeld in bij FC Uden. Voor de 48-jarige coach is de club evenals het district nieuw. Van Kampen beschikt over genoeg ervaring als trainer, maar dan wel in een andere regio, in Nijmegen en omstreken. Zo is hij bezig aan zijn vierde seizoen bij Avios/DBV uit Alphen en Maasbommel. Hij trainde ook onder meer Aquilla (Dreumel), Victoria’25 (Afferden) en DSZ (Boven-Leeuwen).
Enthousiaste verhalen
,,Ik wilde een andere richting in”, legt Van Kampen zijn keuze uit op de website van FC Uden. ,,Nieuwe mensen, nieuwe clubs, nieuwe scheidsrechters, nieuwe inzichten dat is wat ik zoek en waar ik aan toe ben. Bovendien hoorde ik van bevriende trainers die in het verleden in Brabant hebben getraind enthousiaste verhalen. Die verhalen wil ik zelf gaan ervaren.”
Van Kempen heeft tot de zomer van 2023 getekend bij de Brabantse vijfdeklasser. In zijn contract is een optie opgenomen voor nog een seizoen. ,,Voor het eerste gesprek heb ik me online verdiept in de club, via verslagen over wedstrijden en spelers. Het verbaast me enigszins dat zo’n grote club met zo’n mooi sportpark onderin de vijfde klasse speelt. Daar ligt de uitdaging.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Energierekening
Ad: ‘Ik heb zelf ventilatoren onder de radiator geklikt voor optimale verwarming’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Ad Voermans (66) uit Rijen, bij Breda. -
Werk jij liever thuis omdat je daar productiever bent? ‘Gaat om meer dan je to-dolijst afstrepen’
Een goede verstandhouding met collega’s, leidinggevenden of klanten maakt je werkdag niet alleen plezieriger, maar zorgt er ook voor dat je meer gedaan krijgt. Mirjam Wiersma, auteur van twee boeken over zakelijk flirten, vertelt hoe je jezelf op de kaart zet en mooie relaties opbouwt met anderen. Deze keer: een intern netwerk. -
Tweede klasse E
VOAB viert kampioenschap na moeizame overwinning op Bavel en puntverlies van concurrent TSC
Eindelijk mocht de vlag uit in Goirle. VOAB mocht zich na een overwinning op Bavel eindelijk kampioen noemen van de tweede klasse E. Concurrent TSC moest gelijkspelen of verliezen en bij een 1-4 achterstand geloofde VOAB het wel en barste het feest los. De platte kar werd erbij gehaald en het feest kon beginnen. -
Vijfde klasse C
EDN'56 heeft nog kater van kampioensfeest en verliest: ‘De meeste van mijn spelers waren pas om zes uur 's ochtends thuis’
Het was een feest waar je u tegen zegt in Haghorst afgelopen donderdag. Het was dan ook een historisch kampioensfeest voor EDN'56, want het was voor het eerst in vijftig jaar dat de club kampioen werd. Dat is goed gevierd en dat was vanmiddag te merken. De druk is eraf en de ploeg van Frans Tekath kon de teugels even laten vieren. -
Overzicht vrouwenvoetbal
Vrouwen HVCH hebben kater van bruiloft van een van de speelsters de dag ervoor, maar winnen in de laatste minuut
Het was een pittige wedstrijd voor de dames van HVCH. Ze hadden de dag ervoor een bruiloft gehad van een van de speelsters en dat resulteerde in een 2-0 achterstand bij rust. In de tweede helft draaide de ploeg van Cor Perlee het echter helemaal om mede door twee doelpunten van Lynn van Grinsven.
-
Vierde klasse D
Berkdijk maakt vier doelpunten in acht minuten en wint ruim van Riel
Na rust was Riel niet bij de les en vlogen er binnen acht minuten vier ballen in. Het werd uiteindelijk een makkelijke overwinning voor de ploeg van Pieter Elias, want Riel kon er weinig tegenover stellen. Er vielen uiteindelijk nog twee jeugdspelers van vijftien in bij Berkdijk en die deden het naar behoren volgens hun trainer. -
Zo zet je gezichtsherkenning en vingerafdrukscanner van je telefoon snel uit
Je smartphone ontgrendelen met je gezicht of vingerafdruk klinkt veilig, maar in geval van nood kan het juist een beveiligingsrisico zijn. Iemand kan onder dwang je gezicht scannen of onopgemerkt je vingerafdruk bemachtigen. Gelukkig kun je dit voorkomen. -
OSS’20 is ruime overwinning op Hercules kwijt, KNVB laat wedstrijd opnieuw spelen
OSS’20 won zondag met 6-1 van Hercules maar is die overwinning nu alweer kwijt. Bij de Ossenaren stond Rick van de Waardt in het veld en dat was tegen de regels.