Volledig scherm
Twaalf spelers van NOAD, degradant uit de derde klasse, stappen over naar de nieuwe eersteklasser: FC Tilburg. © Beeld Werkt

Mutatie-overzicht amateurvoetbal Tilburg

TILBURG - De ‘transfermarkt’ voor amateurvoetballers is sinds donderdagnacht gesloten. Het Brabants Dagblad brengt een overzicht van de mutaties van spelers tot en met de derde klasse. Contractspelers kunnen nog tot eind augustus wisselen van club.

ZATERDAGVOETBAL

Derde klasse

WILLEM II
Nieuw: N. v.d. Meulen (Oisterwijk), Dylan van der Elzen (TSV Gudok), Tim Hoogenberk (Knegselse Boys) en Yasar Seyitoglu (Sarto).

Vertrokken: Arjan Hamelink(Zaamslag) en S. Koolwijk (gestopt).

OLYMPIA’60
Nieuw: Mathieu Kops (Oosterhout), Gidy de Leeuw (Altena), Ivo Lokerse (TSC), Gee Kiffen (eigen jeugd) en Joey Kleijberg (eigen jeugd).

Vertrokken: Mike Boudewijns (Dongen), Elroy Vereggen (gestopt) en Thierno Barny (onbekend).

ZONDAGVOETBAL

Derde divisie

DONGEN
Nieuw: Moustafa Mohammad (Baronie), Anwar Tuithof (UDI'19) en Thomas Schilder (JVC Cuijck).

Vertrokken: Rik Schouw (Kruisland), Jorik Mijnhijmer (Achilles Veen), Tom Waltman (onbekend), Alex Overdijk (Oirschot Vooruit) en Sem van der Pijl (Achilles Veen).

Eerste klasse

FC TILBURG
Nieuw: Milo Brown (Sarto), Rick van Etten (sc ’t Zand), Tim van Broekhoven (DESK), Roy Staps (sv Reeshof), Ibrahim Tektas (OVC’26), Tahsin Kizilirmak (VCB), Emre Denis (Willem II AV), Teun van Gestel, Mohamed Marouane, Erwin Sebregts, Martin Verschuren, Piet Adams, Mohamed Allouch, Aberrahim Marouane, Zakaria Boussihmad, Wilmar Jantji, Mustapha Houba, Fetthulah Elevli, Said Makrani, Otis Lalihatu, Amin Zaghdoud, Reinier van der Houwen, Nick van Ewijk (allen LONGA), Tobias Bolder (jeugd LONGA), Youness Douadi, Soufiane Allach, Aldrick Susanna, Gracia Kadima (allen RKTVV), Jasper Aben, Mustapha Cesur, Martijn Moree, Shauncey van Eijma, Sherwin Fraser, Enis Bullbull, O’Neal Oteng, Tony van Noije, Zaid el Kahla, Stefan Patkovic (NOAD), Mohamed Manasary, Roshently Saez, Bas Algra, Amin Boussihmad, Julian Smolders, Edson Brigitta (allen jeugd NOAD)

Vertrokken: Abdel Yachou (RKDVC), Outmane Houba (Groen Wit Breda), Jeffrey van Gestel, Thomas Horvers, Bob Vroom (VOAB), Marco Nahr, Murat Er (beiden Baronie), Charles Arewa, Rick de Kok, Michael Boelen, Matthew Wanner (allen sc ’t Zand), Cliff Heier (TSV Gudok), Samir Medic (GDC), Berry Sonnenschein (Kozakken Boys), Valentino Ansoe (onbekend), Miquel ten Brink (onbekend), Ibe Vermeulen (onbekend), Issa Abdi Jami, Rodrique Mwabi, (beiden gestopt).

NEMELAER
Nieuw: Giel van de Ven (Taxandria).

Vertrokken: Kevin van Kempen (OJC Rosmalen).

OIRSCHOT VOORUIT
Nieuw: Alex van Overdijk (vv Dongen), Timo van de Loo (Best Vooruit), Gijs van Beers, Pim Meeuwis, Rick Meeuwis, Koen van Heerebeek, Pierre van de Berkmortel, Max Vervoort, Gijs Sebregts, Dirk van de Sanden, en Kik van As (allen eigen jeugd).

Vertrokken: Niemand

SC ’T ZAND
Nieuw: Michael Boelen, Matthew Wanner, Charles Arewa, Rick de Kok (allen RKTVV), Giovanni Andjole (Baardwijk), Brian Koopman (FC den Bosch), Jordi van de Minne (RKC Waalwijk), Armin Alibasic (TOP), Max Deijkers (Sarto), Tom Heijkoop (RWB) 

Vertrokken: Robin Visser, Daan van Hal, Kevin van Assouw (allen Flandria, België), Kevin van de Kaaij, Joost Obbens (allen TSV Gudok), Serhan Eyupoglu (sv Capelle), Jimmy Janssen (WSC), Rick van Etten (FC Tilburg), Aron de Bruyn (Chaam), Mauro Slutter, Brent Heier en Bram Somers (allen gestopt).

Tweede klasse

BEERSE BOYS
Nieuw: Jeroen van Krieken, Joop Willems, Koen Verhagen, Twan Louwers en Luuk van Gestel (eigen jeugd).

Vertrokken: Koen van Kollenburg, Pepijn van Spreuwel, Bob Smolders, Joost Claassen, en Ronnie Pijnenburg (gaan allemaal naar lagere teams van Beerse Boys).

SARTO
Nieuw: Tim Dominicus (TSV Gudok), Bjorn Elen (sv Reeshof), Jean Asukaniam en Gregory Hieronimus (beiden Internos), Timo Severiens (SC Susteren), Joost Blom en Tim Visser (Veerse Boys).

Vertrokken: Tim Kok (gestopt), Milo Brown (FC Tilburg), Niek Wilborts (Achilles Veen), Mark de Reuver, Stijn van den Broek, Luc van der Veen en Vincent Krist (lager elftal).

VOAB
Nieuw: Jeffrey van Gestel, Bob Vroom en Thomas Horvers (allen RKTVV), Mario Hashemian (Racing Mechelen), Tarik Koca (NOAD), Clemens Rijvos (Achilles Veen), Milan Bechtold (lagere senioren), Guus Baart, Sam Kuijpers, Julian van de Hoef en Jeroen Vos (allen eigen jeugd).

Vertrokken: Koen de Rooij en Niels van Antwerpen (lager elftal VOAB).

UNO ANIMO
Nieuw: Metincan Ozaslan (DESK), Sil de Veer en Quentin van Wanrooij (beiden eigen jeugd).

Vertrokken: Bram Vondermans (lagere senioren).

RIJEN 
Nieuw: Thomas Balk (lager elftal), Glenn van Riel, Guus Boons, Niek Aben, Koen van Gorkum, Luc Heestermans en Jaap van Daal (allen eigen jeugd).

Vertrokken: Geen.

Derde klasse

ZIGO
Nieuw: Geen spelers.

Vertrokken: Sergio de Ruiter (WSC).

DESK
Nieuw: Matthijs Emmers, Roy Dekkers, Rob van Loon, Django Hooymayers, Jur Molenschot, Timo van Kuijk en Rik Luijten (allen uit de jeugd).

Vertrokken: Maikel Korebrits (Almkerk), Tim van Broekhoven (FC Tilburg), Mark Klijn (gestopt), Ronald Boudewijn (wordt trainer van Boxtel), Rob Klerx (lager elftal).

HILVARIA
Nieuw: Coen van Oirschot (EDN’56), Daan van de Wiel (SVSOS), Yordi Weerman (jeugd ’t Zand), Natan Post (lagere senioren), Jur de brouwer, Robin van Gerven, Robin van Gijsel, Boet van Gorp, Ivan Liebregts, Menno Schellekens, Sander Swaanen, Dorus van Trier (allen eigen jeugd).

Vertrokken: Geen spelers.

VCB
Nieuw: Burak Tosun, Cuma Karakurt (beiden Willem II AV), Bart Schoenmaker (eigen jeugd).

Vertrokken: Tahsin Kizilirmak (VCB).

TAXANDRIA
Nieuw: Paul Spoormakers (was gestopt), Tim Robben, Jur Haans, Niek Wimmers, Bart van Riel, Nikos Patty en Ruben Martin (eigen jeugd).

Vertrokken: Giel van de Ven (Nemelaer).

SVSSS
Nieuw: Olaf van Berkel, Steffan Moes (beiden Zwaluw VFC), Lucas Derks, Luc van Gorp, Wessel Peijnenburg, Bram van Rijn, Max Tjoa, Romano Verhagen, Stijn Vermeulen, Jens van Eeckhout (allen eigen jeugd).

Vertrokken: Frank van Roon (vv Hoeven), Dirk Jansen (DVV Delft), Niek de Weijer, Bart Klomp, Bram Ockeloen, Axel Hilligers (allen lagere senioren).

SPOORDONKSE BOYS
Nieuw: Maikel van Agt, Dennis van Agt, Rob Verouden, Dennis Witlox (allen eigen jeugd).

Vertrokken: Geen spelers.

WERE DI
Nieuw: Gijs Broeren (Den Dungen), Miguel van Zwieten (ZIGO), Emre Yuksel (LONGA), Thimon van Gool (SVG), Nick Verzijl (Veerse Boys), Shabazz Abagi (VOAB) en Soufiane Niya (ZIGO).

Vertrokken: Sebastiaan Heine (Sarto), Sven Stieger (onbekend), Boris Smit (onbekend).

GSBW
Nieuw: Igor van Loon en Reno Maas (beiden eigen jeugd).

Vertrokken: Melvin de Laat, Niek Nihot, Dave Tierie en Wesley van Gestel (gestopt). 

VROUWENVOETBAL

Hoofdklasse

SC ’T ZAND
Nieuw: Maud Schuurkes (eigen jeugd).

Vertrokken: Roswitha

BD gebruikt je persoonsgegevens om deze reactie te kunnen plaatsen. Meer informatie vind je in ons privacy statement