Volledig scherm
Almere City FC speler Jeffrey Rijsdijk(midden) vertrekt naar Kozakken Boys. © Niels Boersema PRO SHOTS

Transferoverzicht amateurvoetbal: wie blijft, wie gaat?

Vrijdag sloot de transfermarkt voor amateurvoetballers. Het Brabants Dagblad zette alle mutaties tot en met de derde klasse van volgend seizoen op een rijtje. 

Tweede divisie

Kozakken Boys

Nieuw: Tim Eekman (Barendrecht), Sander Heesakkers (Geldrop), Mats van Huijgevoort (OSS'20), Charlton Vicento (Helmond Sport), Tarique Wustlich (eigen jeugd), Jeffrey Rijsdijk (Almere City FC) en Don Bolsius (Jong FC Den Bosch).

Vertrokken: Ahmad Mendes Moreira (FC Groningen), Everton Pires Tavares (onbekend), Kevin Cornet (Unitas), Juriën Gaari (RKC Waalwijk), Abdulsamed Abdullahi (Jong Sparta Rotterdam), Mohammed Hammouti (onbekend), Toby Mulder (SteDoCo), Medhanie Redie Habtemariam (SteDoCo), Wesley Pollemans (SteDoCo, was per 8-1-18 al verhuurd aan SteDoCo) en Berry Sonnenschein (Achilles Veen, was per 31-12-17 al verhuurd aan OSS ’20).

Derde divisie

OSS'20

Nieuw: Bram Eltink (De Treffers), Joep Engelen (NEC O19), Rene Geerts (OJC Rosmalen), Sofian El Kaddouri (Nieuwerkerken), Teun van Grunsven (RKSV Margriet), Jos Peltzer (sc Woezik), Joep van de Rande (FC Oss) , Martijn van de Rijdt (DESO) en Ralph Vos (FC Oss).

Vertrokken: Mats van Huijgevoort (Kozakken Boys), Metin Alkir (sv Top), Tom Liemburg (FC Schadewijk), Joey van Heeswijk (HVCH), Martijn van der Sande (wereldreis) en Yori Koel (lager team).

Blauw Geel'38

Nieuw: Tim Rerimassi (Nuenen), Jean-Claude van Aanholt (Jong Den Bosch), Tom Beissel (De Treffers), Hidde van Dijk (Jong Vitesse), Yevghenny Marcelli (OJC Rosmalen), Rick Polman (EVV), Koen van der Zanden (Rhode) en Martijn van Kessel (eigen jeugd).

Vertrokken: Emiel van der Sanden (Erp), Yoeri Vissers (Erp), Sten van Vessem (SCG'18), Serkan Ordu (Cito), Tresor Shema (Juliana’31), Michiel Merks (Gemert), Alexander Mols (gestopt), Achmed Abdirizak (onbekend), Lucas Borato (Avanti'31), Coen van Zutphen (Heeswijk), Mark Westerlaken (gestopt ivm studie buitenland) en Sam Strijbosch (Nuenen).

Dongen

Nieuw: Wessel Sprangers (Willem II) en Tom Stupers (Emplina), Oguzhan Kazanci (Victoria'03), Mitch van der Ven (OJC Rosmalen), Thom Avontuur (Rijen), Roshendley Saez (FC Tilburg) Renzo Pereira (OJC Rosmalen), Gideon Kingongo (vv Gemert).

Weg: Moustafa Mohammad (Baronie) Thoma Sivananthan (Dosko), Rob Roovers (stopt) Paul van Zon, Sander de Bont, Floris Wouters en Jaap van der Waarden (allen naar ONI), Jordy Zielschot (RKC Waalwijk).

OJC Rosmalen

Nieuw: Zain Moghal (Jong FC Den Bosch), Kay van den Boogaard (TGG), Joeri Theunisse (OJC Rosmalen 2), Koen van Boxtel (UDI '19), Farid Allali (OJC Rosmalen 2), Noah Sanstra (OJC Rosmalen onder-19), Roel van de Sande (FC Oss).

Vertrokken: Paul van den Elzen (Roda Boys/Bommelerwaard), Rene Geerts (OSS '20), Joep van der Heijden (Hedel), Yevghenny Marceli (Blauw Geel '38), Bram Nijhoff (WNC), Daan Schreuders (Nivo Sparta), Jeroen Sterrenburg (SteDoCo), Lars Corten (WNC) en Mitch van de Ven (Dongen).

Volledig scherm
Jean-Claude van Aanholt vertrekt van Jong FC Den Bosch naar Blauw Geel'38. © copyright Marc Bolsius

Hoofdklasse zaterdag

Achilles Veen

Nieuw: Roel de Kruijk (Nivo Sparta), Rico Geeroms (sc ’t Zand), Soufiane Allach (FC Tilburg), Berry Sonnenschein (SV OSS ’20), Melle Mandemakers (eigen jeugd), Thomas de Man (Helmond Sport) en Ilias Zaimi (AFC).

Vertrokken: Jorik Mijnhijmer (Baronie) en Rewien Ramlal (Nivo Sparta).

Jong FC Den Bosch

Nieuw: Robin Voets, Hoessein El Barnichi, Steven van der Heijden, Daan van Tooren, Max Kappen, Dhoraso Moreo Klas, Rik Mulders en Jorn van Hedel (allen FC Den Bosch onder-19), Steven van Dijk (NEC), Saad Laazizi (SK Lommel, Bel), Jerreau Farel Cairo (Helmond Sport), Declan Lambert (Achilles'29), Ryan Lambert (Achilles'29),

Vertrokken: Jean-Claude van Aanholt (Blauw Geel'38), Don Bolsius (Kozakken Boys), Zain Moghal (OJC Rosmalen), Anouar Aktaou (onbekend), Shady Daoud (onbekend), Louisben Jagt (UNA), Ronaldo Lima Duarte Lopes (onbekend), Najim Haddouchi (RKC Waalwijk), Ouassiem Ikhmech (onbekend), Mike Pröpper (RKHVV).

Hoofdklasse zondag

UDI'19

Nieuw: Aria Hashemi (Jong NEC), Wietse van Lankveld (Helmond Sport), Tim Hoefs, Thijs van der Linden en Hidde van Dongen (allen eigen jeugd).

Vertrokken: Knud van den Heuvel (sv TOP), Frank Wijdeven (sv TOP), Joep van Geelkerken, Koen van Boxtel, Randy Hofmeijer (stoppen).

Volledig scherm
Joep van Geelkerken (links) stopt ermee. © BD / Peter van Huijkelom

Eerste klasse Zaterdag

GRC 14

Nieuw: Sergan Boskurt (WSC), Lars Kruissen (WSC), Tijn van der Velden (WSC) en Kenneth Kops (Altena).

Vertrokken: Niels den Haan (Schelluinen) en Sebastiaan Kolff (VVZ’49).

WNC

Nieuw: Joyry van Beers, Bram Nijhoff, Lars Corten (allen OJC Rosmalen), Stijn Waals (Sparta Nijkerk), Leonardo Aguair Cleber en René van Soelen( beiden Tricht), Sonny van Kranenburg (Vriendenschaar), Luuk Uitham (Vriendenschaar) en Enzo Geene (JSV Nieuwegein).

Vertrokken: Bas Smulders (DVG), Jesse Wammes (Focus’07), Jesse Kok (Candia’66), Vincent Verheul (SteDoCo), Senaid Jukic (Buren), Apucho Sarmiento Huarhua (Theole), Nick Vijlbrief (stopt), Jeffrey Weidema (stopt), Renaldo van Stijn (Haaften).

Volledig scherm
Junior van Beers komt net als Bram Nijhoff en Lars Corten van OJC Rosmalen over naar WNC. © foto: Carla Vos

Eerste klasse zondag

HVCH*

Nieuw: Quincy Broers (Deso), Joey van Heeswijk (OSS 20), Marco van Lokven (Nulandia), Ken Bissels (Nooit Gedacht), Kevin Mangandu (BVV), Teun Gloudemans, Tijmen PriemShaquil v Helvoirt (allen eigen jeugd).

Vertrokken: Bram Wonders (Den Dungen), Samuel Eleonora (BVC' 12), Jouke Vos (lager team), Jeffrey van Uden (lager team)Sjoerd Schobbers (stage Amerika) en Mustafa Seddiqi (stage Paramaribo).

*HVCH heeft nog kans om te promoveren naar de hoofdklasse.

Nemelaer

Nieuw: Geert van de Ven (Taxandria), Mattthijs de Waal en Joep Peijnenburg (beiden (Nemelaer 2) en Niels de Waal (eigen jeugd).

Vertrokken: Tijmen Snellen (lager elftal). 

TOP

Nieuw: Frank Wijdeven (UDI'19), Tobi Steeg (DESO), Stefano Verburg (DESO), Knud van den Heuvel (UDI'19), Anwar Tuithof (Dongen), Metin Alkir (OSS'20), Bart van den Heuvel-Van Buuren en Jousef Khelil (beiden eigen jeugd).

Vertrokken: Yassine Boulghalgh (Everstein), Ilias Lakhal (Everstein), Mitch Pennings (Margriet) en Gijs Roosendaal (studie).

Prinses Irene

Nieuw: Thijs van Doorn, Thomas Ketelaars, Mathijs Pluk, Rody van Schijndel, Thijs van Vilsteren, Giel van Zeeland (allen eigen jeugd) en Bart van Dongen (lager elftal).

Vertrokken: Hein Langens (gestopt).

FC Tilburg

Nieuw: Steffan Moes (SVSSS), Stijn Breda (Zigo), Ali Kasrioui (’t Zand SC), Youri Kemna (Sarto), Imad Kharichef (Weelde), Bud Bredo (eigen jeugd), Nassreddine el Haddadi (eigen jeugd), Mükremin Gül (eigen jeugd), Batieba Ouattara (eigen jeugd)Jefferson Rosa (eigen jeugd)

Vertrokken: Milo Brown (Sc 't Zand), Roshendley Saez (Dongen), Mustapha Houba (VOAB), Otis Lalihatu (Zwaluw VFC), Soufiane Allach (Achilles Veen). 

sc 't Zand

Nieuw: Samir Medic (DOSKO), Marco Nahr ( KFC Meer) en Abduel Bangura (OSS'20), Milo Brown (FC Tilburg), Max de Graaf (van Baronie), Tani Martina (Dosko), Thomas Horvers (VOAB), Jerzy Vermeeren (NAC), Mohammed Chahid, Steven van Riel, Mike Spijkers (eigen jeugd)

Vertrokken: Yannick Burleson (WSC) en Rico Geerooms (Achilles Veen).

Oirschot Vooruit

Nieuw: Harm Ketelaars (Audacia), Luke van Kollenburg en Maarten van de Kam (eigen jeugd)

Vertrokken : Wesley Vroemen (Brabantia)Dennie Banda, Joost Kemps en Jasper van Kollenburg (gestopt). 

Rhode

Nieuw: Pieter Verbruggen (Heeswijk) Junior Dosso (eigen jeugd,) Rick Gevers (eigen jeugd) en Thomas van de Pol (eigen jeugd).

Vertrokken: Brian Langens (gestopt), Tim Stewart (gestopt), Koen van der Zanden (Blauw Geel’38).

Volledig scherm
Knud van den Heuvel komt TOP versterken. © Ron van Dijk Fotografie

Tweede klasse Zaterdag

Almkerk

Nieuw: Robin van der Drift (Haarsteeg), Gregory Hieronimus (Sarto), Maba Jarbou (Baronie), Nikai Derwort (DOSKO), Sergio Thijs (Unitas), Kazim Aydin (Oosterhout), Remy Rodenburg (Altena) en Steven Molenschot (Waspik).

Vertrokken: Willem Schelle (Be Ready), Rick Boons (DHSC), Sjoerd Boons (Altena), Robin van Wijk (Sparta’30), Maverick van Maaren (Roda Boys), Olaf Slob (LRC), Jeffrey Littel (Be-Ready) en Hans Keller (gestopt).

Wilhelmina’26

Nieuw: Jessey de Jong (Haaften), Christiaan van der Velden (RKDVC).

Vertrokken: Nick Linnenbank (Roda Boys), Corne van Rosmalen (Altena), Johnny Schouten (Altena).

Roda Boys/Bommelerwaard

Nieuw: Junior van Been (OJC Rosmalen), Tom Diender (EMK), Paul van den Elzen (OJC Rosmalen), Nick Linnenbank (Wilhelmina’26), Tony Salm (Baardwijk), Angelo Stoove (Nuenen), Sander van Wijnen (Hedel) en Maverick van Maaren (Almkerk),

Vertrokken: Freek van Eembergen (DESK), Patrick Coenen (Baardwijk), Jasper de Haan (Brakel), Rick van Enkhuizen (DESK), Rik van Leeuwen (Hedel), Geert Verhoeven (Jan van Arckel), Richard Palm (Sparta) en Max van Zanten (Zuilichem).

Nivo Sparta

Nieuw: Aaron van Engelen (BVV), Dennis van Meurs (Emplina), Daan Schreuders (OJC Rosmalen), Rewien Ramlal (Achilles Veen) en Romano Tapirima (SC Woezik).

Vertrokken: Ruud de Groot (Ameide), Sten Pijlman (Brakel), Roel de Kruijk (Achilles Veen, David Ruane (SVW) en Jasper de Wit (gestopt).

Woudrichem

Nieuw: Aljan Dekker (VVAC).

Vertrokken: Lex Kramers (Elinkwijk) en Wim Holster (gestopt).

NOAD’32

Nieuw: Lars van de Wende (RKVV), Jalal Boujamaa (FC Engelen), Soufiane Bakkali (WSC).

Vertrokken: Geen.

Altena

Nieuw: (Tristan van Noorloos (Jong Willem II), Rob de Groot (Kozakken Boys). Nick van Wanrooij (Olympia’60), Corne van Rosmalen (Wilhelmina’26), Johnny Schouten (Wilhelmina’26), Sjoerd Boons (Almkerk), Alberto Klop (Sparta’30) en Gidy de Leeuw (Olympia’60).

Vertrokken: Kennith Kops (GRC 14), Remy Rodenburg (Almkerk), Christian van Herp (Vuren), Erik van Zanten (lager elftal), Dennis van Munster (Oosterhout), Ayhan Uslu (RFC), Bjorn van Hoogdalem (Arkel) en Nick Rombout (Zuilichem).

Tweede klasse Zondag

Beerse Boys:

Nieuw: Geen.

Vertrokken: Geen.

Emplina

Nieuw: Vincent Lathouwers (FC Engelen), Thomas van der Horst (Wilhelmina), Ingmar Voorhaar (RKDVC) en Yanninck van Zutphen (RKDVC).

Vertrokken: Johri Samir (CHC), Yunes Centikaya (CHC), Dennis van Meurs (nivo Sparta), Tom Stupers (Dongen) en Ethmond Henriquez (gestopt).

Heeswijk

Nieuw: Stef Schuurmans, Dirk Sluiter, Sten Habraken, Merijn van Helvoort, Tjeu van Alebeek (allen jaar gestopt), Nick van de Velden (eigen jeugd), Coen van Beljouw, Coen van Zutven, Gerke van de Akker (allen Blauw Geel'38)

Vertrokken: Bryan van Deursen (Blauw Geel'38) Pieter Verbruggen (Rhode) Wesley Dekkers(lager elftal), Camiel van Doorn (gestopt), Patrick Lunenburg (lager elftal), Mathijs van Os (gestopt) en Emiel Caspers (gestopt).

EVVC

Nieuw: Mitchel Bodelier (Emplina), Noud Schimmel, Vince Korsten, Marc van Wanrooij, Sven van de Lee, Sven van de Braak en Cas van de Lee (allen eigen jeugd).

Vertrokken: Nicky van der Heijden (gestopt).

Helvoirt

Nieuw: Rob van Kuijk, Jeroen de Bever, Jory Kuijpers, Max Verbeek (allen eigen jeugd), Sjors van Bijnen (lager elftal), Guido van Bijnen (lager elftal), Walter Vromans (lager elftlal) en Dani de Wijs (geen club).

Vertrokken: Mark van de Ven (lager elftal), Ruud Hoogaars (lager elftal), Stijn van Rooij (lager elftal, Bart van Wijk (lager elftal). 

Hilvaria

Nieuw: Frank Kolen (RKDSV), Matthijs Kats (Hilvaria 3), Pepijn Ongenae, Jannes van Trier, Noah Victoria, Tijn Aarden, Roel van Erven, Wout vd Broek en Lars Henkes (allen eigen jeugd).

Vertrokken: Pim Abrahams (gestopt), Bram Abrahams (gestopt).

Rijen

Nieuw: Davey Dielemans (Neerlandia), Serdar Gül (WSJ Tilburg), Luc Haagh, Bas van Loon, Gidion Vermetten, Jur Peerden, Bram Weijerman, Thom Klaassen, Walther Dingemans (allen eigen jeugd).

Vertrokken: Thom Avontuur (Dongen), Thijs van Mook (SV Reeshof), Mehmet Bugukdogan (Oosterhout) en Gijs Vromans (lager elftal).

Uno Animo

Nieuw: Bodie Scholten (RKDVC) en Wesley van Dongen (jeugd Willem II).

Vertrokken: Geen.

Real Lunet

Nieuw: Frank van der Struijk (ODC), Olaf van Berkel (SVSSS), Romario Sijaranamual (Zwaluw VFC), Anwar Lafhailat (CHC), Yasin Uluman (FC Engelen), Kaan Cevik (Berghem Sport), Oktay Dogan (Cito).

Vertrokken: Ruud Kooijman (BLC), Touafik Belhaj (PSV ama.), Appie Belhaj (PSV ama.).

Sarto

Nieuw: Jefferson Vegas (’t Zand SC), Dick Tammer (GSBW), Joep Tacke (VOAB), Mike Hooijmaijers, Rik van Gijsel en Joppe van Catz (allen eigen jeugd).

Vertrokken: Gregory Hieronimus (Almkerk) en Joost Blom (RFC).

VOAB:

Nieuw: Thomas Huijben (UNA), Mustapha Houba (FC Tilburg), Abdel Yachou (RKDVC), Nik van Kasteren, Daniël Walhout (beiden Riel), Sam van der Weijden, Serkan van Hees, Maarten van Hest, Youp Elias, Stijn Evers (allen eigen jeugd), Luuk van Beers, Tim Holtrop (beiden lager elftal), Tony van Boxtel, Tim Hoes, Ezar Manchego (allen drie weer begonnen).

Vertrokken: Dirk Peeters, Thomas Horvers (allen gestopt) Mitchell van Zelst (OVC'26), Dusty van Gils (FC Poppel), Robbert Swinkels (Riel) en Thijs van de Lisdonk (OVC'26).

WSC

Nieuw: Yannick Burleson (SC ‘t Zand), Rodney Schrauwen (SCO), Calvin Clemens (TSC), Gordillio Clemens (Unitas), Okan Ozaslan (Berkdijk), Micham Hokthari (GDC), Tymen Embricqs (NEO’25) en Calvin Oliveira (VV Gestel).

Vertrokken: Bart Tuerlings (SVSSS), Lars Kruissen (GRC’14), Sergen Bozkurt (GRC’14), Tijn van der Velden (GRC’14), Soufiane Bakkali (NOAD’32), Rob Corman (RWB), Marc Corman (lager team), Nick van Bladel (lager team) en Maxim Petrov (sabbatical). 

Erp

Nieuw: Emiel van de Sanden (Blauw Geel), Youri Visser (Blauw Geel), Dennis van Ballegooy (Margriet).

Vertrokken: Justin Damen (Volkel), Willem den Dekker (Gemert).

Venhorst

Nieuw: Paul van Lankveld, Nick Wolfs (beiden lager team), Rico van den Heuvel, Sil van den Berg, Lars ten Haaf en Teun Manders (alle vier uit eigen jeugd).

Vertrokken: Jeffrey Kranenbroek (gestopt), Guus Leenders (gestopt) en Geert van Rongen (lager team). 

Berghem Sport

Nieuw: Lars van der Kwartel en Wessel Theunisse (eigen jeugd).

Vertrokken: Appie Tellie (Cito) en Kaan Cevik (Real Lunet).

Volledig scherm
Mustapha Houba vertrekt van FC Tilburg naar VOAB. © Beeld werkt

Derde klasse Zaterdag

SV Capelle*

Nieuw: Storm van Boxtel (WSC), Gijs Reijns (WSC), Perry Ophorst (RWB), Daryll-Lee Maasland (Berkdijk) en Onur Ulusan (Unitas zondag).

Vertrokken: Isak Dedic (Baardwijk), Afonso Ndongola (RWB) en Ate Zijlmans (gestopt).

Sparta’30

Nieuw: Robin van Wijk (Almkerk).

Vertrokken: Alberto Klop (Altena) en, Remco van Buren (Roda Boys lager elftal).

NEO’25

Nieuw: Geen.

Vertrokken: Geen.

SSC’55

Nieuw: Jari Toes (NEO’25), Maik Kemmeren (RKDVC), Tarik Maamar (Oosterhout) en Mourad Maamar (KFC De Kempen (België))

Vertrokken: Roy Trommelen (DESK).

Sleeuwijk

Nieuw: Geen.

Vertrokken: Geen.

Haaften

Nieuw: Renaldo van Stijn (WNC).

Vertrokken: Jessey de Jong (Wilhelmina’26).

BLC

Nieuw: Mathieu de Bekker (CHC), Halim Daoudi (OSC’45), Johan Eerhart (Infra BVV/Timmermans), Michael van Ham (CHC), Roy van Keijsteren (Sambeek), Adnane  el Khaiari (CHC), Ruud Kooijman (ReaL Lunet), J. van Liempt (Willem II), I. Sadqi (Infra BVV/Timmermans), Dylan van Schaik (Infra BVV/Timmermans), Bob van der Velden (OJC Rosmalen),  Ralph Beekwilder (OJC) Justin Chaitram (FC Engelen), Niels Nagtzaam (FC Engelen), Twan Passon (FC Engelen) en J. ter Avest (DESK) .

Vertrokken: Lloby Hobo (Nivo Sparta), Tim Quik (Hedel), Lindley Davis (Wilhelmina), Ajay Ramlal (Infra BVV/Timmermans), M. Scute (sv De Meer), Teun Kessens (lager elftal), Frits van Mourik (lager elftal). Melvin Oomes (gestopt), Joost van Valkenhoef (gestopt), Danny Mulders (gestopt).

GVV’63

Nieuw: René van de Heuvel (OJC Rosmalen) Thomas van de Pol (Nivo Sparta) en Jamel Manssouri (Nivo Sparta).

Vertrokken: Karim Kaaouass (Zwaluw VFC), Daniel Gonsalves ( Nivo Sparta), Lennart van de Werken ( lager elftal) en Matthijs Libbers (werk),

GDC

Nieuw: A. Burghout (Almkerk) en Horito Gritto (RKDVC).

Vertrokken: Hicham Moktari (WSC), Benjamin Vos (lager elftal), Bart dan den Bogaard (gestopt), Benjamin Vos (lager elftal) en Leroy van Nimwegen (gestopt).

Derde klasse Zondag

DAW*

Nieuw: Yuri van der Venne, Roel Janssen (beiden eigen jeugd).

Vertrokken: Geen.

*DAW kan nog promoveren naar de tweede klasse.

SVSSS*

Nieuw: Bart Tuerlings (WSC), Harry van der Plas, Floris Schapendonk, Rens Spijkers, Guus Vermeulen, Rens Boer (allen eigen jeugd).

Vertrokken: Olaf van Berkel (Real Lunet) en Steffan Moes (FC Tilburg).

*SVSSS kan nog promoveren naar de tweede klasse.

Taxandria

Nieuw: Jelmer Meijer (eigen jeugd), Tom Bekx (eigen jeugd), Hamza Hassouna (zonder club), Max Olijerhoek (zonder club).

Vertrokken: Geert van de Ven (Nemelaer).

BVV

Nieuw: Ajay Ramlal (BLC), Jorg van Uden (terug bij selectie), Newien Ramlal (vv Oosterhout), Jordy Ebaban (NEC), Emin Balta (FC Engelen), Nawid Sadat (unitas), Dennis van de Luijt (TGG), Bilall John (OJC Rosmalen), Marouane Bouchti (vv Oosterhout), Rudy Pelhan (SC 't Zand).

Vertrokken : Dylan van Schaik (BLC), Aron van Engelen (Nivo Sparta), Kevin Magandu (HVCH), Ritchie Magandu (CHC). Ilias Sadqi (BLC), Johan Eerhart (BLC) , Jimmy Meerbach (Emplina), Younes Hadouir (BLC), Ridvan Celebi (Cito).

TGG

Nieuw: Bilal Alla (CHC), Wesley Tink (Juliano’30), Jordy Gutte (Margriet), Ramin Rafati (sci), Riato Schoolmeesters (SCI), Niels Haamans (Wilhelmina), Jeroen de Jong (Wilhelmina), Johnny Hensels (Wilhelmina), Marijn kuijpers (Wilhelmina), Koen Beekwilder (Wilhelmina) en Marino Haumahu (TGG 2).

Vertrokken: Omar Kaddouri (Baardwijk), Dennis van der LUyt (BVV), Michael van Rijn (CHC), Ricardo Kazanci (CHC), Galid Cherrou (CHC), Steven van Schijndel (Maaskantse Boys), Kay van den Boogaard (OJC Rosmalen), Raoul Nooijen (Wilhelmina), Johnny de Nies (Wilhelmina), Johnny de Nies (Wilhelmina) en Karan Sampat (Wilhelmina).

ZIGO

Nieuw: Alperen Kocak (Sarto), Mitch Janssen (Reeshof), Erdem Uzun (Dongen), Huseyin Berber (onbekend), Demir Kubilay (SVG), Joey van Nieuweameroden (SVG), Nigel Anthony Mac Nack (Onbekend). 

Vertrokken: Mick van Eersel (DESK), Stijn Bredo (FC Tilburg). 

OVC'26

Nieuw: Mitchel van Zelst (VOAB), Thijs van de Lisdonk (VOAB), Kees Visser (Was gestopt), Jamo Vaes en Remco Scheepens (lager elftal).

Vertrokken: Corne Akkermans (gestopt), Randy l'Or (WSJ)

VCB

Nieuw: Geen.

Vertrokken: Geen.

Volkel

Nieuw: Justin Damen (Erp), Bodie Jilesen, Roy Robben, Jarni Reijnen, Dani Veldhuizen, Tom van de Burgt, Roel Smits (allen eigen jeugd).

Vertrokken: Stijn van Cuijk, Rik Verwijst (stoppen).

Nooit Gedacht

Nieuw: Geen.

Vertrokken: Ken Bissels (HVCH).

Boekel Sport

Nieuw: Noud van Stiphout, Jeroen Polman, Jur van Schijndel, Juul Hurkmans (allen vanuit het tweede elftal), Jip Janssen, Jelle van der Ven, Thijn van de Horst, Pim Wammes (allen vanuit eigen jeugd).

Vertrokken: Teun Graat (Handel).

FC Schadewijk

Nieuw: Dani van der Weg, Tom Liemburg (Beiden O.S.S.'20). Lucas Groen (zonder club) en Brian Heurkens (Ruwaard).

Vertrokken: Younesse Ettahouri, Peter van der Wielen (Beiden Cito Zaterdag). Remco Scholte (onbekend) en Jordi van Orsouw (Ruwaard).

ODC

Nieuw: Frank Clevers (Venray), Tijn Boons, Quin van Zoest (beide ODC onder-19).

Vertrokken: Noud van Brunschot, Bart Dammers, Willem van de Kerkhof, Bas Verkaik (allen gestopt), Frank van der Struijk (Real Lunet).

Avanti'31

Nieuw: Matthijs Lammers (Schijndel), Wesley van de Leest (lager elftal Avanti), Bram Schouten (lager elftal Avanti), Lucas Borato (Blauw Geel'38), Jamal Mahamud, Mike Biemans, Teun der Kinderen, Thiago Pina Magalhaes, Tycho Schoones, Danny Biemans (allen Avanti onder-19), Alejandro Navarro Keeris (Schijndel), Nestor Facundo Coppa (lager elftal Avanti).

Vertrokken: niemand.

Zwaluw VFC

Nieuw: Otis Lalihatu (FC Tilburg), Karim Kaaouss (GVV'63), Theun Laurent (DAW), Rick de Cock, Luuk Gordon, Quinten van Haaren, Mika Koenen, Celaincyo Lubbinge, Mateo Malbasic, Tim de Bruin, Levi Glandorf, Martijn Kluijtmans (allen Zwaluw VFC onder-19).

Vertrokken: Romario Sijaranamual (Real Lunet), Benjamin Matenhoru (Vlijmense Boys), Luc Spierings (Jong Brabant), Bart van Rooij (Essche Boys). 

SCG'18

Nieuw: Sten van Vessem (Blauw Geel'38).

Vertrokken: William van Oss (lager elftal DSC), Thomas Kerkvliet (lager elftal SCG'18), Don Hardjotinojo (gestopt), Ramin Rafati (TGG), Jordy Janssen (onbekend), Rob van Rooij (gestopt), Jeffrey Sterks (Den Dungen), Rob Groenendaal (lager elftal SCG'18), Dennis Kaptijns (Poppel, Bel).

Schijndel*

Nieuw: Stan Guns, Sharam Heshmatollah, Tjeerd Pijnenburg, Luuk van den Brand, Bjorn Blummel, Marc Onwezen, Emiel Bijnen (allen eigen jeugd).

Vertrokken: Alejandro Navarro Keeris (Avanti), Matthijs Lammers (Avanti). Bas Wagenaars (gestopt), Vincent van Rozendaal (gestopt).

*Schijndel kan nog degraderen naar de vierde klasse.

BMC

Nieuw: Guus Steenbergen, Robin van der Heijden, Rick Schouten (allen BMC onder-19).

Vertrokken: Roël Tibosch (gestopt), Bas Altena (lager elftal BMC).

FC Engelen

Nieuw: Tim Bosman (Wilhelmina), Youssef Alaoui (OJC Rosmalen 2), Fons Bosman (Wilhelmina), Relano Bouwmns (FC Engelen onder-19), Sam Pijnenburg (FC Engelen onder-19), Luca Schrier (FC Engelen onder-19), Davy Deckers (RKKSV).

Vertrokken: Yasin Uluman (Real Lunet), Justin Chaitram (BLC), Niels Nagtzaam (BLC), Vincent Lathouwers (Emplina).

RKDVC

Nieuw: Geen.

Vertrokken: Yannick van Zutphen (Emplina) en Christiaan van der Velden (Wilhelmina’26) Abdel Yachou (VOAB), Kevin de Vries (HRC’14) en Ingmar Voorhaar (Emplina).

Haarsteeg

Nieuw: Maikel Kivits (Nieuwkuijk), Minou Dumpleton (Vlijmense Boys), Ruben Achten (FC Engelen), Anas Shoul (FC Engelen), Hakan Cakir (was gestopt), Sebastiaan Verweijen (was gestopt) en Julian van Eden (Vlijmense Boys)

Vertrokken: Ruben Klijn (Vlijmense Boys), Robin van de Drift (Almkerk), Sven Janssen (Nieuwkuijk) en Roel van Korven (lager elftal).

Nieuwkuijk*

Nieuw: Sven Janssen (Haarsteeg), Bas Bruurmijn (Haarsteeg), Dennis Giebers (Haarsteeg), Remon van Rijswijk (Blauw Wit'81)

Vertrokken: Maikel Kivits (Haarsteeg).

*Nieuwkuijk kan nog degraderen naar de vierde klasse.

Vlijmense Boys

Nieuw: Ruben Klijn (Haarsteeg), Yvo van Engelen (DESK), Benjamin Matenhofu (Zwaluw VFC), Brian van Engelen (OJC Rosmalen), Kelvin van Overbeek (Haarsteeg), Matthew van Dommelen (terug uit Spanje), Mick Aarts (terug uit de VS), Mohammed Addam (Nivo Sparta), Nick Pijnenburg (FC Den Bosch), Rick Kuijpers (jaar gestopt), Robin van den Elzen (WSC zaterdag), Stefan Vervoort (Baardwijk),

Vertrokken: Minou Dumpleton (Haarsteeg).

RWB

Nieuw: Luuk van Beerendonk (WSC), Rob Corman (WSC), Afonso Ndongola (SV Capelle) en Pjotr ten Berge (SC ’t Zand).

Vertrokken: Koen van Baardwijk (DESK), Bart van Heesch (Baardwijk). Larry van Ommen (assistent-trainer van Dongen) en Amir Cehic (gestopt).

Waspik*

Nieuw: Geen.

Vertrokken: Steven Molenschot (Almkerk), Rob IJpelaar (lager elftal).

*Waspik kan nog degraderen naar de vierde klasse.

Baardwijk

Nieuw: Bart van Heesch (RWB), Patrick Coenen (Roda Boys/Bommelerwaard), Isak Dedic (SV Capelle) en Omar Kaddouri (TGG).

Vertrokken: Tim Inen (lager elftal), Paul Sleenhoff (gestopt), Piet Merkx (gestopt) en Kevin Brok (gestopt).

DESK

Nieuw: Koen van Baardwijk (RWB), Freek van Eembergen (Roda Boys/Bommelerwaard), Mick van Eersel (ZIGO) en Roy Rombouts (Berkdijk).

Vertrokken: Yvo van Engelen (Vlijmense Boys). 

Margriet

Nieuw: Mitch Pennings, Fazli Ibis, Alper Alici, Max van Berkom, Dilan Heurkens, Floris de Vries, Jurgen Pennings, Veron Lionarons, Jessie van de Camp en Justin Ceelen (komen alle vijf vanuit eigen jeugd).

Vertrokken: Teun van Grunsven, Wesley Vogels, Anthony van Zuijlen en Dennis van Ballegooij.

Ulysses

Nieuw: Kevin Vestering (Eigen jeugd).

Vertrokken: Thijs van Schadewijk (Lager elftal Mosa).

poll

Wat is jouw favoriete tribune?

Wat is jouw favoriete tribune?

  • TSV Gudok (4%)
  • Herpinia (26%)
  • OJC Rosmalen (19%)
  • Wilhelmina'26 (51%)
233 stemmen