Volledig scherm
Spelersoverschrijving © Stock

Transferoverzicht: Wie speelt volgend seizoen waar in het amateurvoetbal?

Zaterdag 15 juni was de deadline van de spelersoverschrijvingen in het amateurvoetbal. Een hoop amateurvoetballers wisselden van club. 

Een overzicht:  

Tweede divisie

Kozakken Boys
Nieuw: Mark Veenhoven (Sparta), Bassou Boulghalgh (UNA), Nando Wormgoor (DOVO), Jordie van de Laan (Telstar), Dhanes Ghiraw (Vitesse Delft), Tarik Fagrach (clubloos), Collin de Kok (jeugdopleiding Willem II), Norichio Nieveld (Top Oss), Nizar Mekkaoui (Baronie), Yassin Ouja (Unitas), Frenk Keukens (De Treffers), Kay Tejan (Quick Boys) en Johnny Lommers (Kozakken Boys 2).

Weg: Gwaeron Stout (IJsselmeervogels), Ahmed el Azzouti (IJsselmeervogels), Sanny Monteiro (IJsselmeervogels), Robert Mutzers (Helmond Sport), Hermon Tekleab (IFC), Aschwin Bakema (Alblasserdam), Diewe Kolbach (Roda Boys), Tim Eekman (Barendrecht), Irvingly van Eijma (Barendrecht) en Julian Agatowski (Capelle).   

Derde divisie

Blauw Geel’38
Nieuw: Tom Dekkers (Geldrop), Niels Wouters (De Treffers), Jeroen van Schoonhoven (JVC Cuijk), Zain Moghal (OJC Rosmalen), Jamey Raas (Nuenen), Ralph Vos (OSS’ 20), Sander van Weert (UNA) en Ben van den Nieuwenhof (Eigen jeugd).

Weg: Martijn van Loon (Blauw Geel’38 zaterdagteam), Edwin Huibers (Berghem Sport), Brahim Zaari (gestopt), Hidde van Dijk (HSC’21), Yevghenny Marcelli (FC Lienden), Rick Polman (EVV), Timo van Dalsem (Heeswijk) en Terry Steenbergen (Heeswijk).

Dongen
Nieuw: Ridouan Kasrioui (Kozakken Boys), Tom Wijkmans (OJC Rosmalen), Jur en Swen Heijstee (OBW), Sam Verstappen (Willem II), Luke Mohrman (Willem II) en Mohamed Mansaray (FC Tilburg).

Weg: Rémon Koenen (Achilles Veen) Daan Poelmans, Tom Kolkert (beiden Oosterhout), Mitchell van der Stappen (Vosselaar, Be.), Glenn Kools (Halsteren), Marouan Moukouh (Dosko), Thomas Schilders (Turnhout) en Giovanni Henskens (Turnhout). 

OSS’20
Nieuw: Tim Waterink (De Bataven), Bart Spierings (Jong NEC), Max Verkuyl ((Nuenen), Joep van der Velden (Geldrop), Joep Hoefnagels (Berchem Sport), Dirk Pijnenburg (Willem II O19) en Brian Campman (Jong NEC).

Weg: Teun van Grunsven (RKC Waalwijk), Ralph Vos (Blauw Geel’38), Stan van Doleweerd (TOP), Carlo Nelissen (TOP), Martijn van de Rijt (TOP), Rob van Eck (gestopt), Martijn Vertogen (Margriet) en Ferhat Coskun (UDI).

Hoofdklasse zaterdag

Achilles Veen
Nieuw: Diego Meerveld, Kevin van Kempen, Vincent van Hoof (allen OJC Rosmalen), Teun Sebregts (UNA), Rémon Koenen (Dongen) en Wesley Hereijgers (Kozakken Boys 2).

Weg: Kees Schellekens (stopt), Flavio Andjole (onbekend), Freek Langermans (onbekend), Brian Peters (onbekend) en Ilias Zaimi (OJC Rosmalen).

Hoofdklasse zondag

OJC Rosmalen
Nieuw: Mees Linders, Franck Nzogning (beiden TOP), Martijn Bijdevier (Blauw Geel’38), Yorrit Kanters (JVC Cuijk), Daan van Tooren, Max Kappen (beiden Jong FC Den Bosch), Jaouad Chraou, Kay Huijgens (beiden Real Lunet), Riky Hisamatsu, Tonni Maric, Niels Mulder, Marijn van Dinther, Joep Lacquet (allen eigen jeugd), Mitchell Bastianen (DESK), Brian van der Steen (TGG), Bram Nijhoff, Joyry van Beers (beiden WNC), Serkan Ordu (Cito), Juliën Clout (Achilles’29) en Ilias Zaimi (Achilles Veen).

Weg: Wesley Meeuwsen, Sam van Doremalen (beiden SteDoCo), Bart Tinus (UNA), Steef Nieuwendaal (gestopt), Diego Meerveld, Vincent van Hoof, Kevin van Kempen (allen Achilles Veen), Tom Wijkmans (Dongen), Jelle Scholts (Roda Boys/Bommelerwaard), Zain Moghal (Blauw Geel’38), Koen van Boxtel (lager elftal OJC Rosmalen), Glenn Schapendonk (Nivo Sparta), Jesse Dibbets (TEC), Noah Sanstra (n.n.b.) en Farid Allali (n.n.b.).

UDI’19
Nieuw: Willem Tieben (UNA), Ferhat Coskun (OSS’20), Michiel Merks (Gemert), Robin Walk (Prinses Irene), Jordy van Horrik (UDI’19), Cas Willems (UDI’19 2) en Sem Verhoeven (eigen jeugd).

Weg: Rinke Pennings (RPC), Sidney Gakpo (RPC), Youri van der Kruijssen (Boekel Sport), Tim Hoefs (UDI’19 2), Tim Wolf (gestopt), Aria Hashemi (TEC) en Jurre Massa (UDI’19 2).

Eerste klasse zaterdag

Almkerk
Nieuw: Jonathan Yuya (Achilles Veen), Luqman Dawit en Raphael Nartey (allebei Kozakken Boys 2), Jonathan van Eerd (UVV’40), Dylan den Exter (Baardwijk), Metin Ozaslan (Uno Animo), Jules Bossers (TSC), Belmin Popara (WSC) en Robin van der Drift (Haarsteeg).

Weg: Derk Hakkers (lager elftal DHSC), Kazim Aydin (vv Oosterhout), Niels Nieuwesteeg (Sliedrecht), Maba Jarbou (The White Boys), Yessy Gire (onbekend) en Gregory Hieronimus (WDS’19).

GRC 14
Nieuw: Max Opsteeg (jeugd NEC), Nicky Janssen (Tricht), Rick Ruitenberg (Kozakken Boys 2) en Kevin Ippel (Kozakken Boys 2).

Weg: Kenneth Hoeke (Altena). Sergen Boskurt (WSC), Kennith Kops (vv Oosterhout) en Samed Köksal (WSC).

Nivo Sparta
Nieuw: Kevin Nikolov (Jong RKC Waalwijk), Glenn Schapendonk (OJC Rosmalen), Christiaan Perrier en Julian van Houselt (beiden Oranje Wit), Mitchel Heesbeen (Nieuw Woensel) en Tony Salm (Roda Boys Bommelerwaard).

Weg: Willem Looijen (SVS’65), Aaron van Engelen (Haarsteeg), Marvin Westerduin en Jurre van Beurden (beiden gestopt), Romano Tapirima en Jente Roorda (beiden onbekend).

WNC
Nieuw: Emilio Prieto (Hercules), Dick van Loon (SCH’44), Gideon Emanuels (De Meern), Roman Rahmani (Victoria) en Hicham Chatouani (SVA Papendorp).

Weg: Maxim Kivaka (Sliedrecht), Lars Corten, Bram Nijhof, Joyry Beers (allen naar OJC Rosmalen), Stijn Waals (Soest) en Leonardo Aguiar (Tricht).

Tweede klasse zaterdag

Altena
Nieuw: Denzel Libretto (Unitas zat), Nick Linnenbank (Roda Boys/Bommelerwaard), Kenneth Hoeke (GRC 14), Alexander McDermot (Brederodes) en Johan Cornet (Kozakken Boys 2).

Weg: Nick van Wanrooij (Olympia’60) en Sjoerd Boons (gestopt).

Roda Boys
Nieuw: Andor van Andel (Brakel), Anouar Saïd (Pelikaan), Armand Selmani (Unitas zondag), Diewe Kolbach (Kozakken Boys), Jelle Scholts (OJC Rosmalen), Martijn Knoop (Wilhelmina’26), Rein Bastiaanse (Tricht), Sander van Wijnen (Hedel) en Thom de Looijer (Jan van Arckel).

Weg: Maverick van Maaren (GVV’63), Nick Linnenbank (Altena), Tony Salm (Nivo Sparta), Jordy de Wit (DSC), Mike Scholten (gestopt), Niels van de Werken, Arno van de Werken (beiden een lager elftal) en Niels van Dalen (BZC’14).

Sleeuwijk
Nieuw: Ruben Siland (Wilhelmina’26), Toine van der Pijl (Kozakken Boys2), Petar Micic en Robin van der Windt (eigen jeugd).

Weg: Maarten de Bruijne (trainer van het tweede elftal), Sven Nieuwenhuizen (halfjaar naar Oeganda) Pasqualle Verwoerdt en Marnik Koekoek (beiden gestopt) en Remko Viveen (lager elftal).

Wilhelmina’26
Nieuw: Lars Tertoolen (Haaften), Joran de Laat (Nivo Sparta), Nick van Gils (NEO’25), Bart Jongejan en Christian Esteban van Oord (beiden van Kozakken Boys) en Lukas Junatowski (Hedel).

Weg: Martijn Knoop (Roda Boys/Bommelerwaard) en Ruben Siland (Sleeuwijk). 

Woudrichem
Nieuw: Jesse van Oord (Kozakken Boys).

Weg: Niemand.

Derde klasse zaterdag

BLC
Nieuw: Kevin van den Heuvel (CHC), Adil Chalit (RKVSC) en vier jeugdspelers.

Weg: Dylan van Schaijk (Avanti), Ilias Sadqi en Adnan Khaiari (beiden BVV), Joost Driesen (lager elftal), Johan Eerhart en Ralph Beekwilder (beiden gestopt).

BZC’14
Nieuw: Max van Zanten, Peter van Daalen, Erik van Dalen, Peter van de Laar, Bert van Dalen, Marno van Heusden, Mitchell van der Leij, Nick Rombout (allen Zuilichem), Jesse van Dalen, Christian van der Zalm, Joey van Horssen, Thomas Oomen, Arjan van der Werken, Ton Drost, Rens Drost, Jarno Kraaij, Arjan van der Linden, John van Balen, Sten Pijlman, Thijs Garstman, Nick de Jong, Jasper Gouda Quint, Max Vervoorn, Jasper de Haan, William Versteeg (allen Brakel) en Niels van Dalen (Roda Boys)

GDC
Nieuw: Jurre van Veen (Kozakken Boys O19).

Weg: Niemand. 

GVV’63
Nieuw: Maverick van Maaren (Roda Boys/Bommelerwaard), Patrick Kooijman, Michel Kooijman (beiden Zuilichem), Karim Kaaouass (VFC Zwaluw), Dennis van Riel (Haaften) en Jeffrey van der Meijden (Herovina).

Weg: Jeff Rike (Kerkwijk), Victor van der Ley (Alem) en Dennis de Bruin (gestopt).

Haaften
Nieuw: Wesley van Eck (Vuren), Sam van Zuijdam (ASH) en Ronald Zondag (WNC).

Weg: Lars Tertoolen (Wilhelmina’26), Dennis van Riel (GVV’63) en Jeffrey Wolf (gestopt).

Merlijn
Nieuw: Lukas de Vries (sc Westervoort), Aloys Bosma (vv Akkrum) en Bas Wijnia (geen club).

Weg: Daniël Kuipers (Sarto), Dirk Zwetsloot (Reylingen), Jules Perry (Venray), Reggy Thielen en Lucas Offermans (gestopt).

NEO’25
Nieuw: Jon van de Kamp (RWB), Django Hooijmaijers en Niels Hamers (beiden DESK).

Weg: Nick van Gils (Wilhelmina’26)

NOAD’32
Nieuw: Delana Wilschut (Nivo Sparta) en Mathieu de Bekker (BLC).

Weg:Hamid Sarwari (Brederodes), Souffiane Bakkali (WSC), John Pootjes, Yannick Schuurmans, Max Bouwmeester (allen gestopt) en Rick Bouman (lager elftal).

SV Capelle
Nieuw: Stan van Leijsen (Olympia’60), Ruud van den Oord (Blauw Wit’81), Remon van Rijswijk (Nieuwkuijk), Croy Ndongola (Drechtstreek), Afonso Ndongola (RWB), Vicente Ndongola, Ate Zijlmans en Sevi Kanters (allen WSC).

Weg: Raman en Abdul Morad (WSC), Darryl-Lee Maasland (Berkdijk), Vedad Hadzic, Onur Ulusan en Serhan Eyupoglu (allen RWB), Jimmy Moonen (Achilles Veen2), Justin van Ark (DESK), Davey van Balkom en Jurgen van Selst (beiden gestopt). 

Sparta’30
Nieuw: Brian Buskop (RFC).

Weg: Tim Verbruggen en Mike van Heukelum (beiden lager elftal).

Vierde klasse zaterdag

ASH
Nieuw: Thomas Bijl (lager elftal), Bart Burgers, Mike Wijtmans (beiden eigen jeugd).

Weg: Niemand.

Herovina
Nieuw: Niemand.

Weg: Jeffrey van der Meijden (GVV’63), Maurice Schopenhauer (SVS’65).

Kerkwijk
Nieuw: Jeff Rike (GVV’63), Thomas van Eijk (Nivo Sparta), Roy den Dekker (Achilles Veen), Tim van Kollenburg, Thijs Vos (beiden Brakel), Jannick Vervoorn (Roda Boys).

Weg: Thomas Lobregt, Niels Lobregt (Well).

Olympia’60
Nieuw: Nick van Wanrooij en Gidy de Leeuw (beiden Altena), Stijn Huveneers (TSC), Wouter Dirven (ONI), Art van Loon en Ruth van der Dussen (jeugd).

Weg: Devie de Ronde (gestopt). 

SSC’55
Nieuw: Jurgen van der Weide (VVAK).

Weg: Niemand.

Well
Nieuw: Thomas Lobregt, Niels Lobregt, Luuk Westerlaken (allen Kerkwijk).

Weg: Danny Keijnemans, Barend Blom (beiden gestopt bij het eerste elftal).

Willem II
Nieuw: Wouter van Bitterswijk (FC Tilburg), Nino Testin (DVC’26), Rick Bouckaerts, Tino Coenders, Neil Janszen, Boyd Janszen, Swen Stieger en Tom Melis (eigen jeugd).

Weg: Mahmut Dedemir (DVVC), Abdullah Gül (RWB) en Hakan Kivanc (FC Tilburg).

Eerste klasse zondag

Erp
Nieuw: Joep Offermans, Tristen Koolen, Ties Scheepers (allen eigen jeugd), Bob van de Berg (SCMH) en Knud van de Heuvel (SV TOP)

Weg: Luuk Barten, Jur van Boxtel en Lex van Boxtel (Erp 2)

HVCH
Nieuw: Freek van Eembergen (Desk), Fahit Cakici (Quick 1888), Samuel Elonora (BVC), Bas van den Akker (eigen jeugd), Jurre van den Akker (eigen jeugd), Guus van de Wijgert (eigen jeugd), Thom Ullenbroek (eigen jeugd), Roel Jurrius (eigen jeugd), Tim Kamp (eigen jeugd), Remy Strik (eigen jeugd), Jasper Neelen (eigen jeugd), Stijn van den Hurk (eigen jeugd), Sven Verhoeven (eigen jeugd) en Ferdi Kocken (geen club).

Weg: Tom Hekerman (stopt), Quincy Broers (TOP), Mustafa Seddiqi (TOP), Kevin Mangandu (Real Lunet), Ken Bissels (Nooit Gedacht), Joey van Heeswijk (Schadewijk) en Jordy Spooren (Margriet) en Lars van Lee (Avesteyn).

Nemelaer
Nieuw: Teun Verlouw (VCB), Pieter Vugts (eigen jeugd), Rick Pijnenburg (eigen jeugd)

Weg: Maikel Diepens (2e selectie)

Rhode
Nieuw: Rico vd Wijdeven (eigen jeugd), Joost Wijgergangs (eigen jeugd) Driss Boulghalgh (UNA) Thijs van Esch (Nijnsel), Rolf vd Boogaart (Prinses Irene) en Frank van de Boogaard (EVVC).

Weg: Martijn van Boerdonk (gestopt), Mart Krüsemann (Voorwaarts, Utrecht) Ard Groenendijk (Heeswijk, Ivo Branten (Schijndel)

Sc ’t Zand
Nieuw: Michele Tafuni, Brian Roestenburg, Jason van Dongen (Zigo) Rens van de Hout, Yannick Burleson (WSC) en Tjarik Semil (eigen jeugd).

Weg: Matthew Wanner, Tani Martina (FC Tilburg), Rick de Kok (Merksplas), Mike Spijkers (White Boys), Armin Alibasic (CITO) en Max de Graaf (gestopt).

TOP
Nieuw: Mustafa Seddiqi (HVCH), Carlo Nelissen (OSS’20), Wesley Kuijpers, Sam van Veldhoven, Dion van den Elzen (eigen jeugd), Quincy Broers (HVCH), Stan van Dolleweerd (OSS’20), Martijn van de Rijdt (OSS’20) en Mitch Pennings (Margriet).

Weg: Gokhan Balci (Cito), Jesper Brocks (stopt), Knud van den Heuvel (Erp), Bart van den Heuvel (onbekend), Mats van den Broek (Berghem Sport), Mees Linders (OJC Rosmalen), Metin Alkir (Woezik) en Franck Nzogning (OJC Rosmalen).

Tweede klasse zondag

Beerse Boys:
Nieuw: Thijs van Oirschot (EDN’56), Doi Deenen, Guus Hems, Nick de Jong, Mees Beekmans, Teun Wanrooij, Kees Rooijakkers en Teun de Vries (allen eigen jeugd)

Weg: Rob van Bijsterveldt (lager elftal), Bart den Otter (lager eltal, Niels van Heerbeek (blessure), Pim Vingerhoets (reis).

Berghem Sport
Nieuw: Wessel Theunisse, Steve van Duijnhoven, Giovanni Verstegen, Noë van der Linden, Thom van den Broek (allen eigen jeugd), Edwin Huibers (Blauw Geel), Mats van den Broek (sv TOP), Berke Can (Jeugd sv TOP), Denny Witjes (UDI’19 5), Joey van de Akker (SDDL 2)

Weg: Joep Hoefnagels (OSS’20), Jeffrey van Os (FC Schadewijk), Jordy van Buul (gestopt).

DAW
Nieuw: Huib van Merwijk (Eigen jeugd)

Weg: Niels de Groot (DAW 2), Rick Reijs (OKSV)

DESK
Nieuw: Mounir Maamar, Nicky van Ooijen en Koen Schimmer (allen WSC).

Weg: Freek van Eembergen (HVCH) en Mitchell Bastianen (OJC Rosmalen).

Emplina
Nieuw: Mitchel Bodelier (EVVC), Milan van de Bosch (eigen jeugd), Olav van Boxtel (eigen jeugd), Guillermo le Couvreur (BVV), Bram van Doremalen (BMC), Micha Hanff (Haarsteeg), Stef van der Heijden (BMC), Ricky van Hemert (eigen jeugd), Thomas Kagie (BVV), Ruben Lambooij (OJC), Rik Luurs (eigen jeugd), Erngelo Martha (BVV), Lenny Meerbach (eigen jeugd), Dani Minkels (eigen jeugd), Bram Verhoeven (BMC), Rick Vink (eigen jeugd)

Weg: Joep Peeters (stopt), Yannick van Zutphen (RKDVC)

EVVC
Nieuw: Dilan Heurkens (Margriet)

Weg: Frank van de Boogaard (Rhode), Mitchel Bodelier (Emplina)

FC Tilburg 
Matthew Wanner, Jordy van de Minne, Nathaniel Martina, Jawad El Ouansaidi (allemaal Sc ‘t Zand), Michael Smulders (OVC’26), Martijn Moree (FC Tilburg 7), Bart v Stiphout (FC Tilburg O19-1).

Weg: Mohamed Manasaray (Dongen), Steffan Moes (Real Lunet) Imad Kharichef (Sint-Dimpna), Zakaria Boussihmad (onbekend), Nassredine el Haddadi (onbekend).

Heeswijk
Nieuw: Ard Groenendijk (Rhode), Terry van Steenbergen, Timo van Dalsum (beiden Blauw-Geel), Ries van Alebeek, Laurence van Os, Max van der Heijden, Olivier de Schouwer, Jorg van Zutphen, Tjeu Dortmans (eigen jeugd)

Weg: Niek van Zutphen (VOW), Gerke van den Akker (Blauw-Geel zat.), Dylan Davies (lager elftal)

Helvoirt
Nieuw: Cristian van der Linden (Jong Brabant), Martijn Lijbregts (Meer, België) Jannes Verhulst, Bram Teurlings, Daan Wagenaars, (eigen jeugd).

Weg: Remco Kivit (gestopt)

Hilvaria
Nieuw: Tom van Beers (Sarto), Fedde Rasenberg, Floris Kramers, Teun van Pelt (allen eigen jeugd)

Weg: Jesse van de Wal (gestopt), Jeroen van Esch (lager elftal)

Oirschot Vooruit
Nieuw: Niels Stockman en Sjoerd van Straten (eigen jeugd)

Weg: Menno Kuulkers (Spoordonkse Boys) Sjoerd van der Wal (gestopt) en Dorus van der Wal (lager team Oirschot Vooruit)

Real Lunet
Nieuw: Imad Hamria (BVV), Murat Dogan (BVV), Emin Balta (BVV), Steffan Moes (FC Tilburg), Freek Langermans (Achilles Veen), Recep Uluman (FC Engelen), Kevin Magandu (HVCH) en Adesh Chedi (Avanti’31)

Weg: Martien de Bekker (CHC), Mehmet Alp (PSV av), Jaouad Chraou (OJC), Kay Huygens (OJC), Dennis van Nistelrooij (SCG’18), Gino Dix (SVW), Anwar Lafhaillat (CHC) en Olaf van Berkel (SVSSS)

Rijen
Nieuw: Lars de Jong, Tom Roovers (beiden Dongen), Simohammed Aroudi (SCO), Martijn Dhaeze, Daan Willemen, Peerke Jansen, Turkay Önal, Marc Jacobs (allen eigen jeugd)

Weg: Serdar Gül (gestopt)

Sarto
Nieuw: Daniël Kuipers (TSV Merlijn), Mitchel van Zelst (OVC’26), Justin van den Hout (Achilles Veen), Mick van Schijndel (Achilles Veen), Tibo Schaul (lager elftal), Yordi Weerman (lager elftal), Robbe van Beers, Koen van Bokhoven, Rein de Jong, Mark de Kort, Stan Mutsaers, Sherdi Gordon (allen eigen jeugd)

Weg: Tom van Beers (Hilvaria), Jean Asukaniam (Internos), Bram van Eijden (Ariston’80), Jefferson Vegas Morales (Sporting Martinus), Rens van Bladel (lager elftal), Gijs Quispel (lager elftal), Remco Terwint (lager elftal), Timo Sevriens (trainer Sarto-2), Daniel Mallien (onbekend), Nando Villevoye (onbekend)

SVSSS
Nieuw: Olaf van Berkel (Real Lunet), Bram van Remunt (tweede elftal).

Weg: Rutger Robben (stopt), Stijn Vermeulen (stopt).

Uno Animo
Nieuw: Stan Mutzers, Jort Stads, Thijs Molenschot, Thieme Vulders, Niek Stevens (allen eigen jeugd)

Weg: Dennis Douadi (lager elftal), Nick de Raad (gestopt)

Venhorst
Nieuw: Tom Leenders, Ruud de Rijt (lagere elftallen)

Weg; Luc Janssen, Glenn Emonds, Joost Timmers (gestopt)

VOAB
Nieuw: Robin van Iersel (UNA), Junior Lucas (DZC’68), Shuburney Rosaria (OVC’26), Simon van Beers (SteDoCo), Harm Baart, Stan van Beers, Joram Bogers, Amir El Yacoubi, Johan van der Heijden, Tijn Houben, Bart Jans, Stijn Meijer, Fin Muurmans, Tom Spijkers (allen eigen jeugd)

Weg: Joran Beerens (FC Poppel, Be.), Jeffrey van Gestel (GSBW), Nik van Kasteren (Riel), Robin Vugts (GSBW)

WSC
Nieuw: Soufiane Bakkali (NOAD’32), Kaan Karakaya (Vitesse’08), Samed Koksal en Sergen Bozkurt (beiden GRC 14), Shakep Ahonzada (FC Drunen), Rob Corman (RWB), Nafis en Sinan Alkan (HHC’09), Baris Kaya (Oosterhout), Abdullah Hacimi (RWB), Raman en Abdul Morad (SV Capelle) en Maxime Petrov (sabbatical).

Weg:: Yannick Burleson, Rens van den Hout (beiden SC ‘t Zand), C. en G. Clemens (beiden TSC), Mounir Maamar, Nicky van Ooijen, Koen Schimmer (allen DESK), Belmin Popara (Almkerk), Rodney Schrauwen (Be-Ready) en Stijn van der Put (RKC Waalwijk Beloftes).

Derde klasse zondag

Avanti’31 SV
Nieuw: Stan Steenbakkers, Bart Jagers, Luc van den Hurk, Jelle Brus, Nick Mathijssen (allen eigen jeugd), Dylan van Schaijk (BLC), Paolo Seixas Cardoso (Blauw Geel’38).

Weg: Jurgen van Puijenbroek (gestopt), Adesh Shedi (Real Lunet), Frank Hoeven (lager elftal Avanti), Guy de Leeuw (Boerdonk).

Baardwijk
Nieuw: Nermin Husic en Andrej Spanjic (beiden van GSBW)

Weg: Dylan de Exter (Almkerk) Davy Heuverling, Joep Klerx en Omar Kadouri (allen gestopt).

Be-Ready
Nieuw: Rodney Schrauwen (WSC), Richard Jansen en Robin Berk (beiden Right’Oh), Gijs Mullekens (RFC zaterdag), Abdul Saram (SCZ), Aman Habtesulus (GJS) en negen jeugdspelers..

Weg: Robin van den Noort (SCO), Tim van Dam (wereldreis) en Jimmy Smits (lager elftal).

BMC
Nieuw: Thijs Govers, Rens Nelissen, Tijn van Doremalen (allen eigen jeugd).

Weg: Stef van der Heijden, Bram van Doremalen, Bram Verhoeven (allen Emplina), Gijs van de Voort, Nick Kerkhof, Thijs van der Cammen, Kevin van den Tillart (allen lager elftal BMC).

Boekel Sport
Nieuw: Niels van Moorsel, Martijn van Sleeuwen, Jelle van Houtum (allen eigen jeugd), Jorge Snoek (Jeugd Erp), Youri van der Kruijssen (UDI’19 2), Luc Peters (Boekel Sport 3), Sander Hofman (geen club)

Weg: geen

BVV
Nieuw: Mikey Bertrums, Youssef Alaoui (beiden FC Engelen), Daniel Kengawe (OJC Rosmalen), Halim Daoudi, Anthony van Hassel, Wesley Hamminga, Dylan van den Hout, Nigel Kusters, Matthew Maas, Tim Pennings (allen OSC’45), Peter Noijen, Dani Pennings, Ricky Brok (allen RKVSC), Michael van Ham, Ilias Sadqi, Adnane el Khaiari, Jeremy van Gulik (allen BLC), Souhail Bouchti, Jimmy Coort (beiden TGG), Johnny de Nies, Danny Bambacht (beiden Wilhelmina).

Weg: Emin Balta, Murat Dogan, Imad Hamria (allen Real Lunet), Erngelo Martha, Guillermo Le Couvreur, Thomas Kagie (allen Emplina), Stephan Netten, Sonny Leermans, Marouane Bouchti (allen The White Boys), Theo Beekmans, Glenn Kusters (beiden CHC), Nawid Sadat (Unitas’59), Dennis van der Luyt (Wilhelmina), Ajay Ramlal (BLC).

CHC
Nieuw: Glenn Kusters, Theo Beekmans (beiden BVV), Mustapha el Haddad, Martien de Bekker, Christian van den Hooven, Anwar Lafhailat (allen Real Lunet), Anouar Hadouir (Excelsior Rotterdam)

Weg: Arnold Hoffmans (n.n.b.), Kenny van den Heuvel (n.n.b.), Jimmy Floor, Joep van der Heijden (beiden Hedel), Richard van Rijn, Ronald Vrolijk (beiden gestopt), Ricardo Kazinci (TGG), Ritchie Mangandu (Real Lunet), Marco van Bijnen (Vlijmense Boys)

Den Dungen
Nieuw: niemand

Weg: niemand

DSC
Nieuw: Jay Ackermans, Bas Glorius, Danny van de Heuvel, Sieb van Hooft, Tom Kolenbrander, Wesley Rooijackers, Stan Stoof, Jakub Talarek (allen eigen jeugd), Moreno Heesbeen (jeugd Nivo Sparta), Victor van Kessel (RKVSC), Jordy de Wit (Roda Boys)

Weg: Mahmut Muharemovic (Jan van Arckel), Lesley Cleven en Nick Loch (lager elftal)

DVG
Nieuw: Rens van den Akker (Spoordonkse Boys), Jordy van Kasteren, Tommy van Schijndel (beiden Schijndel), Michael Schoenmakers, Jorn Voets (beiden eigen jeugd)

Weg: Raymon Strik (RKSV Boxtel), Peter Versantvoort, Daan Voets, Wilco Voets, Bart de Windt (allen lager elftal)

FC Engelen
Nieuw: Niels van den Hoek (Leones), Osman Bostanci (RKDVC), Sherif Bousselham (Wilhelmina), Kevin van Venrooij (OJC Rosmalen 2), Samet Uluman (Cito).

Weg: Walid Johri (TGG), Recep Uluman (Real Lunet), Anthony Lurling (gestopt).

FC Schadewijk
Nieuw: Jeffrey van Os (Berghem Sport), Matthijs Quekel (SV TOP), Dani Eveleens (OSS’20), Joey van Heeswijk (HVCH)

Weg: Bilal el Ghezaoui (Margriet)

Gilze
Nieuw:

Weg: Rudy van Hoek (later team)

Haarsteeg
Nieuw: Kelvin van Overbeek en Ruben Klijn (beiden Vlijmense Boys), Dennis Siebers (Nieuwkuijk), Aaron van Engelen (Nivo Sparta) en Koen Sleutjes (RJO Brabant United).

Weg: Micha Hanff (Emplina) en Sebastiaan van Bakel (RJO Brabant United).

Margriet
Nieuw: Bilal el Ghezaoui (FC Schadewijk), Martijn Vertogen, Wouter Witlox, Jurre van Soest, Mark Ruijtenberg en Raymon van Tongeren (allen OSS’20), Bart van de Heuvel, Jousef Khelil (beide sv TOP) Jordy Sporen (HVCH), Jeffrey Ndakilipe, Loe van Dijk, Jimmy van Berkom, Jesse Gloudemans, Terence Luers, Joel van Lith, Rob van de Ven, Noud Heijmans, Alain Chris Mugisha (eigen jeugd)

Weg: Mitch Pennings (TOP), Dilan Heurkens (EVVC), Fazli Ibis (Cito), Pim Korner, Wouter van de Boogaart (lager elftal), Max van Berkom (lager elftal OSS’20)

Nieuwkuijk
Nieuw: Niemand.

Weg: Robin Parijs en Roy Rozen (Vlijmense Boys, lager elftal), Dennis Siebers (Haarsteeg), Remon van Rijswijk (SV Capelle), Omid Abdi, Dave Tausch, Michel Kroeze, Jasper van de Water (allen gestopt).

Nijnsel
Nieuw: Zakariya Souidi (Rood Wit Veldhoven), Bart Marinus, Rens Hoppenbrouwers (beiden eigen jeugd)

Weg: Thijs van Esch (Rhode), Harold van de Laar, Nick Dortmans, Nick Lathouwers, Mark van de Pol (allen lager elftal).

Nooit Gedacht
Nieuw: Ken Bissels (HVCH)

Weg: geen

ODC
Nieuw: Merijn Verhoeven, Jurre Schoenmakers, Ken van den Langenberg, Bram Braamhorst, Ricky van der Laak (allen eigen jeugd), Yassine Rouadi (LSV), Jairo Rademakers (zonder club).

Weg: Frank Kuppens, Ido Pijnenburg (beiden gestopt),Maarten Verheijden (De Bocht’80), Dirk van der Struijk (LSV).

RKDVC
Nieuw: Yannick van Zutphen (Emplina).

Weg: Osman Bostanci FC Engelen) en Guus Berens (lager elftal).

Schijndel
Nieuw: Roy Schouten, Sam van Eyndhoven, Bjorn Blummel, Marc Onwezen, Thomas Kastelijn, Bas Duray (allen eigen jeugd), Ivo Branten (Rhode).

Weg: Jordy van Kasteren, Tommy van Schijndel (beiden DVG), Kaj de Visser (SCG’18).

SCG’18
Nieuw: Dennis van Nistelrooij (Real Lunet), Kaj de Visser (Schijndel), Daan van Uden, Jort Simons, Stef van Boxtel, Pim van Erp, Arman Gadzjiev, Abel Gersjes, Marc Groetelaers, Levi van Kessel, Luc Lommers, Daan Mosink (allen eigen jeugd).

Weg: Marcel Bekers, Marco Hommeles, Guus Schuurmans, Job Toelen (allen gestopt), Joep Thijssen, Peer Thijssen (beiden lager elftal SCG’18).

TGG
Nieuw: Leon van Gulik (OSC’45), Ricardo Kazanci (CHC), Koen Beekwilder (Wilhelmina), Walid Johri, (FC Engelen), Omar Kaddouri (Baardwijk), Badre Hamdaoui (HHC’09), Hamza Bouharrou (RKVSC), Justin Verbeek (eigen jeugd), Julian Coffie, Giovanni Janssen (beiden zonder club).

Weg: Brian van der Steen (OJC Rosmalen), Jeroen de Jong, Niels Haamans (beiden Wilhelmina), Roy Netten (Hedel).

TRINITAS Oisterwijk

Nieuw: Harm van de Ven (VCB), Lucas Mallens (VCB). De rest bestaat uit spelers van Nevelo, Oisterwijk en Taxandria.

Weg: Yacub Demirel (SV Reeshof), Haddie Mane (SV Reeshof), Gio Lousa (SV Reeshof), Johnson Paula (SV Reeshof), Raiclen Nepomuceno (SV Reeshof).

TSV Gudok
Nieuw: Mitchell Dieltjes (SV Reeshof), Luca van der Donk (‘t Zand), Xander van Spaendonk, Mohamed Amien el Morabet, Jesse van Loon, Jesse Sterke, Lucas van Thiel, Tijn van de Luijtgaarden, Tommy van der Steen, Joshua Hanhart en Thijs de Waard (eigen jeugd).

Weg: Mike de Fretes, Max van Poppel, Marc Schellekens en Sander Bertens (stoppen).

Vlijmense Boys
Nieuw: Alex Chis (NOAD’32), Maikel van Wanrooij (NEO’25), Marco van Bijnen (CHC), Yassine Ezzouba (NOAD’32), Jochem Mandjes, Orhan Kaya (en Andrew Beekmans (allen Haarsteeg), Dimitri Ruyken (WSC), (Haarsteeg), Lars van Engelen (Nieuwkuijk) en Soufian El Messaoudi (OJC Rosmalen)

Weg: Bjorn van Bijnen (Willem II O17), Ruben Klijn en Kelvin van Overbeek (beiden Haarsteeg), Brian van Engelen (verhuisd naar Breda) en Joey van Engelen (gestopt).

Volkel(*):
Nieuw: geen

Weg: Ruud Verstegen, Luuk van den Elzen (stoppen)

ZIGO
Nieuw: Younes Akhin (SVG), Elmo Kuijpers (WEC) (later meer info).

Weg: Michele Tafuni (SC ’t Zand), Jason van Dongen (SC ’t Zand), Brian Roestenburg (SC ’t Zand), Sander Coehorst (WSJ), Nicwell Landbrug (WSJ), Mitch Jansen (WSJ), Joey van Nieuwamerongen (WSJ), Gabor de Brouwer (lager elftal), Herjan Lamberink (lager elftal), Jeroen Staps (lager elftal), Martijn Staps (lager elftal), Sander Wijdemans (lager elftal).

Zwaluw VFC
Nieuw: Daan Gielen, Geert Gillhaus, Wouter van Kasteren, Bart Kloppenburg, Jair Kuper, Derek Paymans, Tommie Kreté, Luis Smit, Willem Maarschalk (allen eigen jeugd), Benjamin Matenhoru (Vlijmense Boys), Jorg van Oers (lager elftal Wilhelmina), Julian Gordon (OSC’45), Dirk Koppens (lager elftal Real Lunet), Paul van Esch (lager elftal Zwaluw VFC).

Vertrokken: Martijn Kluitmans (Essche Boys), Karim Kaaouass (GVV’63), Ronald Bijnen (gestopt).

Vierde klasse zondag

Achilles Reek
Nieuw: geen

Weg: Hans van der Doelen

Alem
Nieuw: Stef Jansen en Daan Snijers (jeugd Alem), Roy van Hemert (HRC’14), Victor van der Ley (GVV’63)

Weg: niemand

Audacia
Nieuw: Mathijs Kennes (eigen jeugd) en Erik Jans (lager elftal).

Weg: Koen Schollen (lager elftal), Joep Hoffmans, Youri van Vechel, Jan van Gestel, Stijn Heslenfeld en Tim van Kerkoerle (stoppen allen).

Avesteyn
Nieuw: Joeri Dielissen, Bram Voets, Stef Verhoeven, Niels Potters, Wout van Delst, Luc van der Heijden, Tom van der Heijden (allen jeugdspelers), Jesse Kusters (Avesteyn 5) en Lars van Lee (HVCH).

Weg: Alex van Cleef, Richard van Houtum, Daan Hurkens, Jehan Langenhuijsen, Giel van de Leest en Kevin Voets (allen naar lagere elftallen).

Berkdijk
Nieuw: Guido Boertje (RWB), Darryl-Lee Maasland (SV Capelle), Davey Peijnenburg (Vlijmense Boys), Lorenzo van Boxtel en Roy Rombouts (beiden DESK) en Piotr Rudnicki (The White Boys).

Vetrokken: Niemand.

Blauw-Wit’81
Nieuw: Brian Mathijssen, Winston van Dijk (beide SV Reeshof) en Frankie Claassen (Dongen A1).

Weg: Tonnie Teeuwes en Michiel de Bie (stoppen beide).

Boskant
Nieuw: Vincent Staals (Brabantia), Maikel Merks (was gestopt).

Weg: Geert van Gils (gestopt)

Boxtel
Nieuw: R. de Graaf (FC Engelen), H. van Heesch (ODC), Rowi van den Besselaar (LSV Boxtel), Raymon Strik (RKSV Boxtel), B. van der Schoor (DVG)

Weg: Masoudi Bounin, Ramon de Laat (beiden gestopt).

Cito
Nieuw: Gökhan Balci (sv TOP), Armin Alibasic (’t Zand), Baturhan Usta (FC Engelen), Mahdi ben Merieme (NEC av), Fazil Ibis, Alper Alici (beiden Margriet), José Medina Garcia, Younesse Ettahouri (beide Cito Zaterdag), Furkan Guler (was gestopt).

Weg: Serkan Ordu (OJC Rosmalen), Melih Polat, Enes Polat (beiden FC Uden), Angelo Simone (wordt trainer bij Estria), Michel Gielis en Ibi Cabael (beiden stoppen).

Dussense Boys
Nieuw: Niemand.

Weg: Bart van Dongen, Werner Segeren en Bart de Rade (alle drie gestopt).

Essche Boys

Nieuw: Martijn Kluijtmans (VFC Zwaluw), Pieter Steenbergen (lager elftal), Sven Schumacher (lager elftal), Lars van Wanrooij (eigen jeugd) en Stef van Weert (eigen jeugd)

Weg: Koen Schalkx (lager elftal) en Dennis Vorstenbosch (lager elftal)

Festilent
Nieuw: Chiel Nooijen, Guido Albers, Mart Bongers, Siebe van Tilburg, Stan Zonneberg, Jurgen van Stiphout (eigen jeugd), Just de Klein (jeugd Volkel)

Weg: Koen van Bakel, Noud van Schijndel, Koen van de Ven, Joost van de Coer, Jeroen van de Wielen (gaan naar een lager elftal)

GSBW
Nieuw: Denzel van Houtum (eigen jeugd), Robin Vugts (VOAB), Simon Brand (EBOH) en Niek Nihot (keert na studie terug bij selectie).

Weg: Nermin Husic (Baardwijk), Matthew Haneveer en Luca Glorius (beide lager elftal).

Herpinia
Nieuw: Jesse van Boekel, Robin Derks, Sam van Geffen, Stef Heurkens, Jeroen van Leeuwen, Harm Manders, Wesley Megens, Tom van Sonsbeek, Rob van Summeren, Niek Thijssen en Timo de Veer (allen van lagere elftallen).

Weg: Tom van Zuylen, Timo van Boekel, Pepijn Oosterom (allen lager elftal) en Timo Buisman (stopt).

HHC’09
Nieuw: Ersel Akturan (RKDVC), Berat Köse, Luuk Lobé en Rick Loeve (eigen jeugd).

Weg: Alpay Husrevoglu, Salih Kalkavan, Deniz Alkan, Caglayan Alkan, Abdurrahim Kocacga (allen FC Drunen), Nafis Alkan en Sinan Alkan (beiden WSC).

HMVV
Nieuw: Roy van Strijdhoven (eigen jeugd), Dirk Meulenbroeks (eigen jeugd), Bram van Limpt (eigen jeugd).

Weg: Hans van Gompel (lager elftal).

Jan van Arckel
Nieuw: Mahmut Muharemovic (DSC)

Weg: Thom de Looijer (Roda Boys), John van de Krabben (Hedel)

Jong Brabant
Nieuw: Enkele jeugdspelers.

Weg: Christian van de Linden (Helvoirt), Thomas van Esch (Nemelaer), Jelle Jonkers, Lucas van Nieuwamerongen, Yannick Pagie, Sjors van Wees (allen lager elftal) en Joep Ooms (blessure).

Maliskamp
Nieuw: Jeffrey Giebels, Levi de Vet (jeugd), Yuri Slagter (BMC, lager elftal)

Weg: niemand

NLC’03
Nieuw: Roy Koenders, Stan Koenders (Mosa 14), Wesley Engelhart (Trekvogels), Tom van Berloo, Angelo van Engelen, Niels Graauw en Jules van Tol (allen jeugdspelers).

Weg: Paul van Es (lager elftal Magriet).

Nulandia
Nieuw: Teun van de Donk, Vince van Hoek, Sam Lemstra, Coen van Schijndel, Rick Verstegen (eigen jeugd)

Weg: niemand

OSC’45
Nieuw: Moeshin Hamria (Emplina), Aziz Zaïmi (CHC), Jasper van Haaster (Hedel), Ridijoni Lubbinge (GVV), Remon van Rijn (OSC’45 zaterdag), Mahin Nuradin, Masin Nuradin, Winston Kiviets, Bilal van Haaren, Daan van Hobbelen (allen eigen jeugd)

Weg: Anthony van Hassel, Wesley Hamminga, Diego Coutinho, Hamed Hashimi, Matthew Maas, Halim Daoudi (allen BVV), Leon van Gulik (TGG), Ethmond Henriquez (lager elftal), Karim el Barkaoui (stopt)

OVC’26
Nieuw: Bram Verschuren (GSBW), Moaad el Bazzaz (WSJ), Nassreddine el Haddadi (FC Tilburg), Serkan Kocadag (SV Reeshof), Furkan Kocadag (FC Tilburg), Mitchell Zoontjes (Nevelo), Alban Raqi (WSJ), Jordi Heessels (SV Reeshof ?), Bilal Lamaaffar (onb), Mohamed Lamaaffar (onb).

Weg: Michael Smulders (FC Tilburg), Mitchell van Zelst (Sarto), Shuburney Rosaria (VOAB), Anar Ismailov (WSJ).

Ravenstein/SDDL
Nieuw: Er is nog niet bekend hoe de selectie van deze clubs er uit gaat zien mochten ze fuseren.

Riel
Nieuw: 

Weg: Tony van Noije en Thomas Broers (gestopt)

RKDSV
Nieuw: Aidan Welten (EDN’56), Harm van den Brand (EDN’56), Job Janssen (lager elftal), Tim van Sprang (lager elftal), Tim van den Heuvel (lager elftal), Paul de Brouwer (lager elftal) Tim Heuvelmans (eigen jeugd), Sven Bastings (eigen jeugd), Tijs Koppelmans (eigen jeugd), Niek van Korven (eigen jeugd), Siem Smetsers (eigen jeugd).

Weg: Geen.

RKKSV
Nieuw: Davy Deckers (FC Engelen), Jimmy Hogenbosch, Jordy van den Berg (beiden OJC)

Weg: Joost Driessen, Dani Hanegraaf (beiden gestopt).

RWB
Nieuw: Onur Ulusan, Vedad Hadzic, Thomas Klijn en Serhan Eyupoglu (allen SV Capelle), Alex Huijps (WSC), Mickey van Boxtel (SC ‘t Zand) , Abdullah Gül (Willem II amateurs), Emre Deniz (FC Tilburg) en Tijs Fleming (SP Lochem).

Weg: Rob Corman en Abdullah Hacimi (beiden WSC), Gido Boertje (Berkdijk), Mike van Helvoirt (RWB zat.), Paul van Oudhuizen (RWB zat.), Jon van de Kamp (NEO’25), Wessel Jacobs (DESK) en Yasinne Selami (gestopt).

SC Elshout
Nieuw: Bart Robben en Rick van Delft (teruggekeerd na een wereldreis of werk in het buitenland).

Weg: Rick de Kort (gestopt).

SCMH
Nieuw: Koen Verhagen (SCMH 3).

Weg: Bob van den Berg (Erp), Luuk van Stiphout en Matthijs van de Stelt (beiden gestopt door blessureleed).

SDO’39
Nieuw: Sam Vugts (eigen jeugd), Tijn van Woerden (eigen jeugd), Gijs Huijbregts (eigen jeugd), Nick Dierickx (eigen jeugd), Hans Wouters (lager elftal), Stijn Berger (lager elftal).

Weg: Geen.

Spoordonkse Boys
Nieuw: Menno Kuulkers (Oirschot Vooruit), Tim Hoffmans (eigen jeugd), Youri Witlox (lager elftal).

Weg: Rens van den Akker (DVG Liempde), Niels Beekmans (lager elftal), Wim Vromans (stopt).

SV Reeshof

Nieuw: Roy Staps (FC Tilburg), Ruben Koni, Stan Wouwers, Max van Brakel, Isam Bouftila (allen ‘t Zand), Yacub Demirel, Haddie Mane, Gio Lousa, Johnson Paula, Raiclin Nepomuceno (allen Oisterwijk), Joep Groenen, Bas Nijkens, Mike van Oss, Nicky Hessels en Sedar Dagal (eigen jeugd).

Weg: Winston van Dijk, Brian Boeren (beide Blauw Wit ‘81), Sander Schellen, Maik Vreven, Pim Sauve, Sepp Paetzel, Bram Vorstebosch (allen lager elftal), Brent Heier, Maik Vreven en Nasr Eddive (stoppen).

Tuldania
Nieuw: 

Weg:

Ulysses
Nieuw: Roen Pulles, Sander van der Berk (Ulysses 3), Rens Westra (eigen jeugd)

Weg: Yunusa Jarju, Rob Arts, Niek Kuijpers (lagere elftallen)

VCB

Nieuw: Eigen jeugd (later meer info).

Weg: Harm van de Ven (Trinitas Oisterwijk), Lucas Mallens (Trinitas Oisterwijk), Teun Verlouw (Nemerlaer), Tijs Evers (stopt), Stefan Nelissen (stopt), Paul Bertens (stopt).

Viola
Nieuw:

Weg: Jack van de Vloet (gestopt)

Vorstenbossche Boys
Nieuw: Jouk Raaymakers (Udi 2), Dave de Vocht (Odiliapeel), Daan de Wit, Rick Dortmans, Stef van de Tillaart, Tjeu Geenen, Bob Verhoeven en Youri Vogels (allen eigen jeugd).

Weg: Weslie Dekkers, Johan van Malsen, Thijs van de Sanden, Willem van de Sanden, John van Cleef en Perry Dominicus (allen naar lagere elftallen)

VOW
Nieuw: Tommy Klein-Breteler, Lars Klein-Breteler, Juul van Erp (allen Blauw Geel’38), Niek van Zutphen (Heeswijk).

Weg: Bram Jonkers (Odiliapeel), Ruud van Asseldonk (Prinses Irene) en Mark van de Crommert (lager elftal).

Waspik
Nieuw: Niemand.

Weg: Niemand

WEC
Nieuw: Mats vd Heijden, Yanno vd Heijden, Thomas vd Sangen, Tom van Dartel, Roan van Bergen, Sjoerd van Aarle, Oscar Staals (allen eigen jeugd)

Weg: Roy Verbakel (lager elftal), Elmo Kuijpers (Zigo)

Were Di
Nieuw: Mitchell van Bergen, Kees Loots, Ties Paffen, Sem van Eick, Gijs Janse, Justin van Drunen (allen eigen jeugd), Lars Kranenveld en Joost Telkamp (beide lager elftal).

Weg: Thimon van Gool (SVG) en Martijn Clijssen (stopt).

Wilhelmina
Weg: John de Nies (BVV), Jorg van Oers (Zwaluw VFC, lager elftal), Nick Kuijpers (lager elftal), Raoel Nooijen (stopt), Sherif Bousselham (FC Engelen)

Nieuw: Dennis vd Luyt (BVV), Rick Boelen, Dave Kusters, Luuk Quaadvliet (allen Emplina), Niels Haamans, Jeroen de Jong (TGG), Jesse Blankhorts, Victor Stachowitz (beiden FC Engelen), Djordi Meerveld (OJC Rosmalen), Giovanni Librizzi (lager elftal),Tommie Meeuwsen, Wouter Meeuwis, Rico Martens, Rick Heesakkers, Mika vd Biggelaar, Wouter Werner (allen eigen jeugd)

WSJ
Nieuw: Sander Coehorst, Mitch Jansen, Nicwell Landburg, Joey van Nieuwamerongen (allen Zigo), Dino Delic, Mohammed Habtat (beide FC Tilburg), Manello Donders, Ricardo Donders (beide SV Reeshof), Mick van Eersel (DESK), Anar Ismajlov (OVC ‘26), Younes Douadi (KFC Poppel, Be.), Stan Stroobants en Harrie Mallens (beide Willem II).

Weg: Harrie Hesselberth, Marlon Konings (beide White Boys), Moaad El Bazzaz, Alban Raqi en Andrew van de Wouw (allen OVC ’26).

Vijfde klasse

Boerdonk

Nieuw: John Sweers (Keldonk).

DSS’14
Nieuw: Chafik Allali (Real Lunet), Farid Allali (OJC Rosmalen), Lars Craje (eigen jeugd), Danny Fisscher (SCZ) en Koen Makaaij (eigen jeugd)

Weg: Jorrit van Gameren (WNC)

DESO
Nieuw: Henk Meijer (Mierlo Hout), Saboer Wardak (Ruwaard), Serkan Yeniturk, Luc Reuvers, Rory Brands (allen Cito) Tim Oomen (RKVSC) Toont Janssen, Danny van Boxtel, Marco Hondong (allen FC Schadewijk) Derk Megens, Henk Reuvers en Nelis Reuvers. 

Weg: Kjell Schenkels en Marvin Maulany

DVVC
Nieuw: 

Weg:

EDN’56
Nieuw:

Weg: Thijs van Oirschot (Beerse Boys), Harm van den Brand (RKDSV) en Aidan Welten (RKDSV).

FC de Rakt
Nieuw: Lars Gevers, Jorick de Groot , Erik Huigen (allen Udi’19), Aydin Talha (Cito), Rens van de Rakt (lager team), Gijs van der Schee en Daan Vesters (beiden eigen jeugd)

Weg: Robert van Nistelrooij, Sil van de Broek en Harm van Kessel (allen lager team)

FC Drunen
Nieuw: Deniz Alkan, Caglayan Alkan, Abdurrahim Kocaaga, Salih Kalkavan (allen HHC’09), Hein Krewinkel (nieuw), Dylan van Woerkom, Joran Boswinkel, Sven van Selst, Thom van den Elshout, Timo Boswinkel, Marouane Zaabout en Issam Harit (allen RKDVC).

Weg: Tim Schalken( Vlijmense Boys), Samet Karabina (Baardwijk), Edwin van Oosten en Mathijs van der Lee (lager elftal).

FC Uden
Nieuw:

Weg:

Gloria UC
Nieuw: 

Weg: Dennis van Elten (gestopt), Tom Borburgh en Tom van de Veeken (lager elftal).

HRC’14
Nieuw: Lauren van Deelen (eigen jeugd), Sam Kosters (eigen jeugd), Bram Murman (eigen jeugd), Luuk Pouw (eigen jeugd), Martijn van der Vegt (Nivo Sparta O19) en Lars Zwegers (eigen jeugd)

Weg: Roy van Hemert(Alem) en Kevin de Vries (stopt).

Hedel
Nieuw: Daniël Wilk (Poolse club), Jhon van de Krabben (Jan van Arckel), Nick van Bakel (RKVSC), Younis Boughty (RKVSC), Roy Netten (TGG), Jimmy Floor (CHC), Joep van der Heijden (CHC).

Weg: Lukasz Junatowski (Wilhelmina’26), Sander van Wijnen (Roda Boys), Jasper van Haaster (OSC’45), Bas van de Star (lager elftal)

Hulsel
Nieuw: Geen.

Weg: Twan Corsten (Reusel Sport) en Ruud van der Heijden (lager team).

Irene
Nieuw: Arjan Elissen (Boxtel), Stijn Memelink (lager elftal), Levi van Rooij (eigen jeugd), Stan Versantvoort (eigen jeugd) en Aron van Vreede (WEC)

Weg: Geen.

Keldonk
Nieuw: Giel Jans, Teun van den Elzen (beiden Erp), Tim Tibosch, Bas Pepers, Joost van de Wijdeven, Orans Nerwa, Ilias Daif, Adil Kanoun (allen Blauw/Geel’38), Marc Wouters (lager elftal).

Weg: Kevin Kovacs (Gemert), John Sweers (Boerdonk), Zaid Jarboue (onbekend).

LSV
Nieuw: Bart Dammers (ODC), Teun de Jong (DVG), Davey Schellekens (Boxtel), Dirk van der Struijk (ODC), Roel Welvaarts (ODC) en Abdel-Malik Yachou (VOAB)

Weg: Rowi van den Besselaar (Boxtel)

Maaskantse Boys
Nieuw: Joep Hanegraaf, Thijs van Ommeren, Luuk van Lent, Luuk van Tuijl, Jens Baijens , Thomas Raap, Bram van Rossum (allen uit eigen jeugd)

Weg: Bart Wetzer (lager elftal), Ruben Clement (OJC Rosmalen)

MOSA’14
Nieuw: Bryan van Orsouw (OSS’20), Roy van Lent, Stan van Lith (beiden eigen jeugd).

Weg: Geen.

Odiliapeel
Nieuw: Bram Jonkers (VOW).

Weg: -

OKSV
Nieuw: Rick Reijs (terug van DAW), Hans Heurkens

Weg: -

Ollandia

Nieuw: Harm van Oirschot (eigen jeugd) en Martijn van Rooij (eigen jeugd)

Weg: William Bekkers (lager elftal), Paul van Driel (lager elftal) en Ruud van Driel (lager elftal)

RKVSC
Nieuw: Frans van der Zalm (Heerewaarden), Rest van de selectie wordt opgevuld met eigen jongens.

Weg: Onbekend.

Ruwaard
Nieuw : Deniz Toekimin, Fleming Soeraredji , Erik v Lent (allen sv Top ) Aron vd Putten, Tom vd Hurk (beiden FC Schadewijk ), Semin Coban (DESO ), Vivian Maba (HVCH ), Jari Saakes , Jeremy van Mun , Dennis Blaas, Jordi Vos (allen eigen jeugd ), Wes Kroeze ( lager elftal ).

Weg : Collin van Beers ( tijdelijk gestopt ivm studie ) Daily van de Wetering (lager elftal ) Sonny van Reijswoud (stopt, wordt grensrechter )

SBV
Nieuw: Thijs den Dikken (Cito zat.)

Weg: Rik van Dorst, Rens Hoefnagel en Martijn van de Coolwijk (lager elftal)

SVG
Nieuw: Robin Kalkhoven (Dongen), Rick Verhoeven (Gudok), Aaron den Haan (Reeshof), Thimon van Gool (Were Di), Bartosz Kadziela (The White Boys)

Weg: Younes Aknin (ZIGO), Mike van de Pas (gestopt) 

SVSOS
Nieuw:

Weg:

The White Boys
Nieuw: Stephan Netten (BVV), Marouane Bouchti (BVV), Sonny Leermans (BVV), Ronnie Reniers (Oisterwijk), Daan van Dinter (Oisterwijk), Marlon Konings (WSJ), Maba Jarbou (Almkerk), Harrie Hesselberth (WSJ), Mitchell de Rooij (Right’Oh), Rens de Wit (Waspik), Mike Spijkers (SC ‘t Zand), Timo Schollaardt (Right’Oh), Roy van Endschot (Boeimeer JO19) en Joey Norbart (Willem II Jeugd).

Weg: Piotr Rudnicki (Berkdijk).

VCO
Nieuw: Kretin Hachi (Festilent), Laurence Jans (lager elftal), Jaap Wendy (eigen jeugd)

Weg: Bram Huvenaars(lager elftal)

WHV
Nieuw: Kay van Erp (eigen jeugd)

Weg: Martijn Driessen (gestopt).

Vrouwenvoetbal

Hoofdklasse

Sc ’t Zand
Nieuw: Anouk Verhagen (eigen jeugd), Milou Mutsaers, Nikki de Nijs (Sc ‘t Zand 2) en Meis Bearda (vv Dongen).

Weg: Maud Simons, Tamara Valentijn, Mirre van Dijk (stoppen) en Sandra van Dorst (Blauw Wit ‘81).

Nooit Gedacht
Nieuw: Michelle Hendriks (PSV), Emely Vliet (OJC Rosmalen) en Eva Brouwer (SC Woezik).

Weg: Heidi Veld (gestopt).

Eerste klasse

HVCH
Nieuw: Itske Bijvelds (Festilent JO19), Daantje van Wordragen (Ruwaard) en Maud Verstegen (eigen jeugd).

Weg: Jessie van Buul (HVCH Vrouwen 2), Britt van Uden (HVCH Vrouwen 2) en Marlie van Lier (gestopt).

Prinses Irene
Nieuw: Kimberly van Deurse (Nemelaer), Marlou van Deursen (SV Venray), Jiska Theunissen (FC Eindhoven/AV), Isis van Helmond (MVV’58) en Rosie Strik (eigen jeugd).

Weg: Sharron van Os (Trekvogels), Marit van der Lee (UDI’19), Nicole van de Veerdonk (VOW), Britt van de Wiel (JVOZ), Demi Kats (Trekvogels) en Femke van Bremen (gestopt).

UDI’19
Nieuw: Marit van der Lee (Prinses Irene), Yaella Gerrand (SCI’18 MO19) en Mabel Cremers (FC Eindhoven MO17).

Weg: Cindy Strijbosch (gestopt).