Links: Miha Zajc (nummer 10) in actie voor Slovenië. Rechts: een oldtimer.
Volledig scherm
PREMIUM
Links: Miha Zajc (nummer 10) in actie voor Slovenië. Rechts: een oldtimer.

Autobedrijf uit Doetinchem moet vanwege fraude bijna een miljoen euro terugbetalen aan Turkse topclub Fenerbahçe

DOETINCHEM - De Turkse topclub Fenerbahçe heeft ten onrechte 831.929,50 euro overgemaakt naar een autobedrijf in Doetinchem. De voetbalclub uit Istanboel dacht het laatste deel van een transfersom te betalen aan het Italiaanse Empoli FC, maar bleek in een val van fraudeurs te zijn getrapt. Daardoor kwam zelfs de licentie van de grootmacht in gevaar.

  1. Motor wordt weer uit de schuur gehaald na winterstop: hier moet je op letten als je in de lente gaat toeren
    PREMIUM

    Motor wordt weer uit de schuur gehaald na winterstop: hier moet je op letten als je in de lente gaat toeren

    Hardrijden op je motorfiets op de Lekdijk of welke andere mooie route in het Groene Hart dan ook? Kom daar niet mee aan bij Piet Hofman (65) uit Gouda. ,,Waarom zou je? Oké, als je een snelheidsduivel bent, maar als echte motorrijder heb je daar niets aan. Je geniet niet van het landschap en je kunt niet vloeiend door de bochten gaan. Als motorrijder wil je toch genieten?’’
    Schoonhoven, Boskoop, Mijdrecht, Gouda, Woerdense Verlaat, Woerden
  2. Jaco omzeilt de files straks op een bijzondere manier: ‘Het heeft voor mij alleen maar voordelen’
    PREMIUM

    Jaco omzeilt de files straks op een bijzondere manier: ‘Het heeft voor mij alleen maar voordelen’

    Met de Haringvlietbrug in juni en juli dicht voor onderhoud heeft hij een probleem. Zoals zoveel forenzen maakt Jaco Wolfert dagelijks gebruik van de A29 en het Hellegatsplein om bij zijn bakkerij in Den Bommel te komen. In een ‘takkenend omrijden’ heeft hij geen zin, dus pakt hij straks twee maanden zijn eigen bootje om vanaf Nieuw-Beijerland naar zijn werk ‘op Flakkee’ te varen.
    Nieuw-Beijerland, Den Bommel