Bloemen neergelegd bij vindplaats van overleden Silvana in Vessem
VESSEM/HOOGELOON - Bij de vindplaats van de overleden Silvana Heber (36) zijn zaterdagochtend de eerste bloemen neergelegd. Het lichaam van de Hoogeloonse werd dinsdagavond gevonden in het buitengebied van Vessem.
Ook hebben mensen een kaarsje en een rouwkaart voor de nabestaanden op de plek achtergelaten. Bij het bosperceel werd eerder in de week door de politie onderzoek gedaan. Alles dat met het recherchewerk te maken had is inmiddels opgeruimd.
Silvana was vanaf 19 november vermist, nadat ze niet op een familieafspraak verscheen. Na een dagenlange zoektocht werd haar lichaam uiteindelijk gevonden door nieuwe aanwijzingen. Haar ex-vriend Marlon B. wordt inmiddels verdacht van moord.
Dankbaar
De rouwende familie van Silvana bedankte woensdag iedereen die de afgelopen dagen met ze meeleefde. ‘Voor deze steun zijn we ontzettend dankbaar’, lieten ze weten in een verklaring.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Familie van Boxtels gezin in Gaziantep is veilig, ‘maar ze kunnen alleen maar huilen’
BOXTEL - Onvoorstelbaar haast, maar de ongeveer honderd familieleden van de Boxtelse familie Atalay die in het ongekend zwaar getroffen Gaziantep in Turkije wonen zijn veilig. ,,Praten doen ze nauwelijks. Het is alleen maar huilen.” -
PREMIUM
Rechtbank spreekt stel uit Breda vrij van psychische kindermishandeling: ‘Psychische schade onvoldoende gebleken’
BREDA - Een pas getrouwd stel uit Breda is vrijgesproken van psychische kindermishandeling. De rechtbank vindt dat onvoldoende is gebleken dat hun twee zeer jonge kinderen psychische schade hebben opgelopen als gevolg van de veelvuldige ruzies tussen het stel. -
Traumahelikopter naar Beek en Donk voor gewonde fietser
BEEK EN DONK - Op de Prins Hendrikstraat in Beek en Donk is dinsdag aan het eind van de middag een fietser aangereden en hierbij gewond geraakt. Hulpdiensten kwamen naar de plek van het ongeval, waaronder een traumahelikopter. -
Skivakantie: hier zijn winterbanden en sneeuwkettingen verplicht
Heel wat Nederlanders gaan binnenkort weer met de auto op skivakantie. Maar hoe zit het met de verplichting tot winterbanden? En hoe bevestig je sneeuwkettingen? Dit zijn de belangrijkste regels. -
Rijstevlaai en soezen: dit kan iedere beginnende thuisbakker maken
Iedereen is gek op zoetigheid. Natuurlijk kan je hiervoor naar de bakker bij jou om de hoek gaan, maar veel bakrecepten kun je heel makkelijk zelf maken. Twee patissiers geven inspiratie voor de makkelijkste bakrecepten waar iedereen mee aan de slag kan.
-
PREMIUM
Inwoners Sint-Oedenrode kiezen massaal voor bestaande kiosk: ‘We hebben gewonnen!’
SINT-OEDENRODE - De kiosk op de markt in Sint-Oedenrode blijft ook na de herinrichting van dat plein op dezelfde plek en in haar huidige vorm staan. Ruim 1200 inwoners van Sint-Oedenrode kozen in januari tijdens een inspraakronde voor de bestaande kiosk. -
-
-
Getest: Dit is de beste vrijstaande vaatwasser
Wat is de beste vrijstaande vaatwasser? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
PREMIUM
Officier zit in de maag met problematische verdachte: ‘Ik weet niet wat ik moet eisen’
BREDA/ROOSENDAAL - Bijna een jaar zit een 46-jarige Roosendaler al in voorarrest voor een waslijst met delicten. De officier van justitie weet niet wat hij moet eisen. ,,We hadden onze hoop juist op u gevestigd”, zei de voorzitter van de rechtbank.