Meesteroplichter bedreigde soapster: ‘Hij werd agressief’
Met videoDe Belgische soapster Martine Jockheere werd ook slachtoffer van fantast en oplichter Piet van Haut. De Vlaming die zichzelf de 'grootste meesteroplichter ter wereld’ noemt, intimideerde en bedreigde de actrice. ‘Hij deed een oneerbaar voorstel,' vertelt Martine in de documentaireserie over Piet van Haut.
Piet van Haut rijdt in de duurste cabrio’s, vliegt in privévliegtuigen en heeft altijd grote hoeveelheden geld op zak. Hoe hij aan dat geld komt? Daar gaat de videoserie ‘De grootste meesteroplichter ter wereld' over, waarin onder andere Piet zelf vertelt over alle oplichtingspraktijken. Je ziet de derde aflevering hieronder.
Dit is een video van Play. Play is de gratis streamingsdienst op het AD. Daar vind je korte video’s achter, rond en bij het nieuws voor elk moment van de dag. Want AD Play is er voor iedereen die verder kijkt. Wil je de hele serie over de meesteroplichter zien? Kijk dan hier voor al onze video’s.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Amerikanen doden IS-leider in Somalië
Het Amerikaanse leger zegt tijdens een operatie in het noorden van Somalië een van de leiders van Islamitische Staat (IS) te hebben gedood. De troepen hoopten Bilal al-Sudani gevangen te kunnen nemen, maar hij overleefde het vuurgevecht niet dat ontstond bij zijn arrestatie. Nog tien andere IS-strijders kwamen om het leven. -
Update/Met video
Politie geeft beelden fatale arrestatie Tyre Nichols vrij: geslagen, geschopt, met wapenstok bewerkt
De politie van de Amerikaanse stad Memphis heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag even voor 01.00 uur (Nederlandse tijd) vier video’s vrijgegeven waarop te zien is hoe de 29-jarige Tyre Nichols drie weken geleden werd gearresteerd. Op de beelden is onder meer te zien hoe de zwarte Amerikaan door meerdere agenten wordt geschopt en geslagen. Hij overleed drie dagen na zijn arrestatie. -
Zeker 24 doden bij busongeluk in Peru
Een bus met 60 passagiers is zaterdag in het noorden van Peru op een klif van de weg geraakt en naar beneden gestort. Volgens de lokale politie hebben zeker 24 mensen het ongeluk niet overleefd. -
PREMIUM
Waarom het loont om toch even het eerste loonstrookje van 2023 te checken
Het eerste salaris van 2023 staat op je rekening. Waarschijnlijk zie je een hoger nettosalaris dan vorig jaar, want veel werkenden in loondienst gaan er dit jaar op vooruit. Maar dat is niet het enige wat dit jaar anders kan zijn. Experts leggen het uit. -
PREMIUM
Oorlogsvrijwilligers Oekraïne: ‘Van de 20.000 misschien enkele honderden aan het front’
Van de 20.000 vrijwilligers die zich zouden hebben aangemeld voor het Oekraïense Vreemdelingenlegioen zijn er hooguit honderden strijders aan het front beland, stelt de Poolse onderzoeker Kacper Rekawek. Toch moeten Europese regeringen aan Oekraïne vragen wie het zijn en wat ze precies doen, vindt hij.
-
PREMIUMeigen tuin eerst
Dit moet je weten over snoeien: ‘Bomen en struiken hebben geen voordeel bij het afhakken van ledematen’
Snoeien, stekken, planten, verpotten, zaaien en schoffelen. Tuingoeroe Romke van de Kaa helpt een handje. -
-
-
Beter Eten
Maca-poeder zou wonderen doen in de slaapkamer, maar ‘sekskroket’ werkt misschien beter
In de rubriek Beter Eten schrijft gezondheidsjournalist Tijn Elferink over wat hem opvalt op het gebied van eten en drinken. Een Peruaans poedertje zou zorgen voor een boost van je libido. Waarom je een spannende avond toch beter met een sekskroket kunt beginnen. -
Invloedrijke moslimuniversiteit wil boycot Zweden en Nederland: Vernielen koran is ‘barbaarse misdaad’
Moslims wereldwijd moeten Zweedse en Nederlandse producten boycotten. Die oproep doet de Al-Azhar universiteit in Egypte, het belangrijkste religieuze instituut van soennitische moslims. Aanleiding voor de oproep om Nederland te boycotten is het verscheuren van een koran door Pegida, zondag in Den Haag.