De Duitse hulpdiensten rukten zondagmiddag uit voor een dodelijk ongeval op de A3 in Duitsland. Hierbij waren twee auto's betrokken.
Volledig scherm
PREMIUM
De Duitse hulpdiensten rukten zondagmiddag uit voor een dodelijk ongeval op de A3 in Duitsland. Hierbij waren twee auto's betrokken. © News United

Politie na Porsche-ongeluk met vier doden: ‘Mogelijk aquaplaning én hogere snelheid’

Het onderzoek naar het noodlottige ongeval op de Duitse A3 waarbij vier Nederlanders om het leven kwamen loopt nog, maar ‘het vermoeden is dat aquaplaning de oorzaak is geweest’. Dat zegt een woordvoerder van de Duitse politie. ,,Mogelijk in combinatie met een hogere snelheid.”

  1. Hoeveel zoet eet jij? Een week geen toegevoegde suiker kan wel 99 suikerklontjes schelen
    PREMIUM

    Hoeveel zoet eet jij? Een week geen toegevoeg­de suiker kan wel 99 suiker­klont­jes schelen

    In koekjes, chocolade en frisdrank, maar ook in pastasaus: toegevoegde suiker zit in meer producten dan je zou verwachten. Zo eten we onbewust (veel) meer suiker dan we zelf inschatten. Met de Nationale Suiker Challenge (5 t/m 11 juni) daagt het Diabetes Fonds alle Nederlanders uit om een week lang geen toegevoegde suikers te eten. Hoe pak je dat aan, en hoe houd je dat als echte zoetekauw vol?