Erling Haaland deelt bij afscheid Borussia Dortmund voor half miljoen euro aan horloges uit
Erling Haaland maakt komende zomer de overstap van Borussia Dortmund naar Manchester City. De Noorse spits stond er tweeënhalf seizoen onder contract en heeft de mensen binnen de club bedankt door gepersonaliseerde horloges uit te delen.
In 89 wedstrijden voor Dortmund maakte Haaland maar liefst 86 goals. Dat leverde hem de fraaie stap op naar Manchester City, waarvoor hij de mensen binnen de club wilde bedanken. Dat deed hij door aan 33 medespelers en twintig personeelsleden een gepersonaliseerde Rolex uit te delen.
Volgens het Duitse BILD gaf hij de spelers en stafleden horloges ter waarde van dertienduizend tot vijftienduizend euro. Andere medewerkers bij Dortmund, zoals koks, fysiotherapeuten en kantoorpersoneel kregen horloges met een waarde tussen de zevenduizend en negenduizend euro.
In totaal heeft dat hem ongeveer een half miljoen euro gekost. Toch zal de Noor daar niet wakker van liggen. Naar verluidt gaat hij bij Manchester City namelijk 350.000 euro per week verdienen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMGeld & Geluk
Millie en Dolf betalen 100 euro per maand aan energie: ‘Centrale verwarming is luxe’
In deze rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen Geld en Geluk. Dolf geeft makkelijker geld uit dan Millie, maar zorgt er ook voor dat niets uit de ijskast wordt weggegooid. En koopt soms een kofferbak vol wijn. -
Stuttgart-speler Atakan Karazor belandt op Ibiza in de cel na vermeende verkrachting en riskeert 15 jaar
Atakan Karazor (25) zit momenteel in de gevangenis. De middenvelder van Stuttgart zou in de nacht van woensdag op donderdag samen met zijn vriend Jaskaran T.D. (25) een 18-jarige meisje verkracht hebben. -
Haaland zwaait Dortmund uit met goal in winstpartij tegen Hertha Berlijn
-
Dit zijn de zestien speelsteden voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico
De FIFA heeft in een tv-uitzending vanuit New York bekendgemaakt in welke steden het WK voetbal van 2026 zal worden gehouden. De mondiale strijd, waaraan voor het eerst 48 landen deelnemen, wordt gehouden in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. -
PREMIUM
Doelpuntenmachine Robert Lewandowski voelt al jaren hoe lastig het is om uit te blinken bij Poolse elftal
Natuurlijk is de Nations League ook voor superster Robert Lewandowski geen droomtoernooi. Maar de 33-jarige spits werkt toe naar het moment dat hij op het veld zal antwoorden op zijn huidige werkgever en de kritische Poolse voetbalfans.
-
Voorzitter Real Madrid wil ‘deze’ Kylian Mbappé niet hebben: ‘Bij ons is niemand groter dan de club’
Voorzitter Florentino Pérez van Real Madrid heeft voor het eerst uitgebreid gereageerd op de mislukte transfer van Kylian Mbappé. De Spaanse kampioen en winnaar van de Champions League dacht maandenlang dat Mbappé deze zomer naar Madrid zou komen, maar de 23-jarige Fransman besloot op het laatste moment zijn aflopende contract bij Paris Saint-Germain met drie jaar te verlengen. -
Verrassend: deze dure SUV was vorig jaar de bestverkochte auto ter wereld
De Toyota RAV4 was vorig jaar de bestverkochte auto ter wereld. De SUV verwees een andere Toyota naar de tweede plaats. Het Japanse merk staat met maar liefst vier modellen in de top 10. -
Helemaal klaar met Windows 11? Zo ga je terug naar 10
Ben je niet tevreden met Windows 11, werken bepaalde toepassingen niet meer of mis je simpelweg de interface van Windows 10? Welke reden je ook hebt om terug te willen naar het vorige besturingssysteem: zo downgrade je van W11 naar W10.