Harde kern Antwerp niet blij met winnende goal probleemkind Lamkel Zé
Het is nog altijd haat en nijd tussen probleemkind Didier Lamkel Zé en Royal Antwerp. Nadat de aanvaller begin deze maand een transfer probeerde te forceren (Lamkel Zé kwam met een Anderlecht-shirt naar de training), maakte hij gisteravond vlak voor tijd tegen Cercle Brugge het winnende doelpunt (1-0). Tot ergernis van de harde kern van Antwerp.
Delen per e-mail
Lamkel Zé bekroonde onder de nieuwe trainer Frank Vercauteren zijn kans in de basis meteen met een doelpunt. In de 84ste minuut maakte hij de enige goal van de wedstrijd, waardoor Royal Antwerp naar de derde plek steeg. Na zijn goal kreeg hij een gele kaart. De 24-jarige Kameroener vierde zijn doelpunt door zijn shirt uit te doen in de lege Bosuil. Het was de eerste keer na een absentie van 3,5 maand dat de aanvaller weer bij de selectie zat.
De fans van Antwerp zijn ondanks het belangrijke doelpunt niet blij dat Lamkel Zé nog steeds bij de nummer drie van België op de loonlijst staat. Vandaag hing een groep supporters van de harde kern bij het stadion een spandoek op met de tekst: ,,Het clubbestuur is de hoer van Lamkel Zé.”
Zé houdt de gemoederen in België, sinds zijn komst in 2018, al jaren bezig. De 24-jarige Kameroener vocht al eens met teamgenoot Jelle van Damme, werd door verschillende trainers al meerdere keren uit de selectie gezet, hield zich meerdere keren niet aan teamafspraken en kreeg het al vaak aan de stok met de supporters van Antwerp. Toch mocht Lamkel Zé terugkeren bij de selectie, nadat hij zijn excuses in een video had aangeboden. De aanvaller beloofde beterschap en kreeg van het clubbestuur een verbod op social media.
Want juist daar zorgt Lamkel Zé nog al eens voor problemen. De druppel die de emmer deed overlopen voor de supporters van Antwerp was het dreigement van Lamkel Zé op Instagram om met een shirt van aartsrivaal Beerschot naar het trainingscomplex te komen. Hij postte dit op de dag nadat hij eerst al met een Anderlecht T-shirt op de Bosuil was gesignaleerd.
Na deze actie moest zijn huis tijdelijk worden bewaakt. De harde kern dreigde het probleemkind in de vijver voor het Bosuilstadion te gooien. Ook ging een dertigtal supporters al eens op bezoek bij de training van de beloften van Antwerp, om met Lamkel Zé in gesprek te gaan. De aanvaller moet nog veel doelpunten maken voor de ploeg van Frank Vercauteren willen de fans de aanvaller weer in de armen sluiten. Hij heeft nog een contract tot de zomer van 2022, met een optie voor nog een jaar.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Samenvatting
Grote ophef in Engeland: VAR-chaos dupeert Veltman en co
West Bromwich Albion heeft vanmiddag in een bizar Premier League-duel met 1-0 gewonnen van Brighton & Hove Albion. De ploeg van Joël Veltman miste twee strafschoppen en zag een een geldig lijkende goal afgekeurd worden door de VAR, wat tot enorm onbegrip in Engeland leidde. -
Hateboer mogelijk onder het mes, Atalanta mist rechtsback in kraker tegen Real Madrid
Gian Piero Gasperini van Atalanta heeft Marten de Roon en Sam Lammers opgenomen in zijn selectie voor de eerste wedstrijd tegen Real Madrid, woensdag in de achtste finales van de Champions League. Hans Hateboer ontbreekt in Bergamo vanwege een enkelblessure, die hem nog enige tijd aan de kant zal houden. -
Video
Luuk de Jong helpt Sevilla met een magistrale hakbal naar plaats drie in La Liga
Luuk de Jong is met Sevilla ten koste van FC Barcelona geklommen naar de derde plaats in La Liga. De spits had met een heerlijk hakballetje een belangrijk aandeel in de 0-2 overwinning bij Osasuna. -
Samenvatting
Lewandowski heeft alleen Messi en Ronaldo nog voor zich, records voor Musiala
Robert Lewandowski heeft met zijn openingsgoal tegen Lazio (1-4) dinsdagavond Raúl González Blanco gepasseerd op de all-time topscorersranglijst van de Champions League. De Poolse spits van Bayern München sloeg in Rome voor de 72ste keer in zijn carrière toe in het toernooi. -
Interlandcarrière
Duitsland of Engeland: Bayerns wonderkind Musiala hakt de knoop door
Jamal Musiala heeft de knoop doorgehakt. Een dag nadat hij namens Bayern München trefzeker was in het Champions League-duel met Lazio (1-4) heeft het zeventienjarige toptalent besloten om zijn interlands voor Duitsland te gaan spelen. Daarmee laat hij het Engelse elftal links liggen.
-
Weggegooid geld: fan betaalt 200.000 euro om voetballer te laten spelen en dan flikt hij dit
Een opmerkelijk verhaal in Brazilië. Een fan van Internacional betaalde de club 200.000 euro zodat sterkhouder Rodinei toch kon spelen in de titelkraker tegen Flamengo. Dat bleek echter al snel weggegooid geld: de rechtsachter kreeg een rode kaart. -
Werder beëindigt zegereeks Eintracht Frankfurt
Eintracht Frankfurt heeft voor het eerst dit jaar een wedstrijd in de Bundesliga verloren. Het elftal van de Oostenrijkse trainer Adi Hütter verloor met 2-1 bij Werder Bremen. -
Celtic en Lennon alsnog uit elkaar door enorme achterstand op Rangers
Neil Lennon heeft ontslag genomen als coach van Celtic. Hij doet dat omdat de achterstand op de grote rivaal Rangers in de Schotse competitie is opgelopen tot achttien punten.