Hoge temperaturen door erotische beurs van Bobbi Eden in de Brabanthallen: ‘Ik hou van lekker wild’
DEN BOSCH - De driedaagse erotische lifestylebeurs Bobbi Eden's Loverland is vrijdagavond in de Brabanthallen geopend. Liefhebbers van spannende en niet-alledaagse attracties, workshops en shows komen uitgebreid aan hun trekken.
Tevreden doet Bobbi Eden(geboren als Priscilla Hendrikse) samen met haar echtgenoot en manager Mark Laurenz nog een laatste inspectie voordat het grote feest begint. De hal is sfeervol verlicht en alle standhouders zijn er klaar voor om inhoud te geven aan het verleidingsspel met hun klanten. Sexy(SM-)kleding en genotsspeeltjes zijn onder meer verkrijgbaar. Met inbegrip van complete apparaten, waaronder de spraakmakende Sybian.
Puppy play in een kooi
Een kooi die bij uitstek geschikt is voor 'puppy play' ontbreekt evenmin. ,,Er is hier voor ieder wat wils, afhankelijk van je seksuele voorkeur", lacht ze ondeugend. Neerlands meest succesvolle (ex)pornoster -39 lentes inmiddels- is niet te beroerd om voor wat betreft haar eigen voorkeur(en) een tipje van de sluier op te lichten. ,,Ik hou in ieder geval van lekker wild. Een muziekje op de achtergrond mág, maar het moet wel ruig zijn. Denk aan Van Halen, Kiss of Mötley Crüe. Nee, alsjeblieft geen Herman van Veen..."
Een interessante attractie is het schaars verlichte Doolhof. ,,We willen geen 'gedoe', daarom mogen alléén stelletjes naar binnen", zegt Armando Kok namens de organisatie resoluut. ,,Eenmaal over de drempel betekent dat je de vrijheid hebt om alles te doen wat je hartje begeert. Her en der zijn bedden geplaatst, mochten bezoekers daar behoefte aan hebben.”
Een van de podia vormt het toneel voor de workshop bondage, gegeven door vrijwilligers van 'bondage-koning' Marc van Vlaanderen. ,,Er zijn verschillende manieren van bondage, maar bij deze staat de verbinding centraal. Elkaar volledig in vertrouwen nemen is daarbij het allerbelangrijkste", onderstreept een zekere Mirjam die verder liever anoniem wil blijven.
Luister naar het nieuws van vandaag
Dit en meer nieuws hoor je ook in ons dagelijkse bulletin. Luister hier naar Het Nieuws uit Brabant.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
met video
Auto gelanceerd door beweegbaar wegobstakel en belandt op zijn kant in Den Bosch, bestuurder aangehouden
DEN BOSCH - Een auto met meerdere inzittenden is dinsdagmiddag gelanceerd door een beweegbaar wegobstakel in de grond dat omhoog stond. Het ongeluk gebeurde aan de Oude Gestelseweg in Den Bosch. De auto kwam meters verder op zijn kant tot stilstand. -
Koken & Eten
Hygiëne in de keuken: maak ook je kruidenpotjes af en toe goed schoon
Veel gevallen van voedselvergiftiging ontstaan thuis, aldus het RIVM. De meeste bacteriën in de keuken denk je waarschijnlijk te vinden in de keukenhanddoek, vuilnisbak of snijplank, maar uit een nieuwe studie blijkt dat kruidenpotjes nog grotere bacteriemagneten zijn. -
Update
Weergaloos doelpunt van Ahannach bezorgt FC Den Bosch eerste zege in meer dan twee maanden tijd
Eindelijk. Na zes nederlagen op rij boekte FC Den Bosch vrijdagavond weer eens een overwinning. Thuis tegen Jong PSV werd het 1-0 door een schitterende goal van Anass Ahannach. -
PREMIUM
Den Bosch en Bommelerwaard groeien in 2022 flink door
DEN BOSCH - Het aantal inwoners in Den Bosch, Vught, Zaltbommel en Maasdriel groeide ook in 2022 lekker door. Dat heeft weinig te maken met een babyboom, maar vooral met de komst van vluchtelingen uit Oekraïne. -
PREMIUM1
Meer uren per dag werken in minder dagen, kan het?
Meer tijd voor ons sociale leven, minder files en minder drukte bij de kinderopvang. Om de problemen op de arbeidsmarkt aan te pakken, komt internist en hoogleraar Marcel Levi met een opmerkelijk voorstel: ga hetzelfde aantal uren werken in minder dagen.
-
PREMIUM
Tegen trend in gaan bibliotheken in Den Bosch en regio door met boetes voor te laat inleveren van boeken
DEN BOSCH - Steeds meer bibliotheken stoppen met het geven van boetes aan leden die een geleend boek te laat inleveren. Dat geldt niet voor de bibliotheken in Den Bosch, Rosmalen, Vught, Berlicum, Boxtel en Sint-Michielsgestel. Daar werd vorig jaar ruim 67.000 euro aan boetes geëind. -
-
-
interview
Paniek om een dringend mailtje van de baas: waarom ons brein soms worstelt met werk
Kenniswerk is zwaar voor onze mentale gezondheid, ziet Christianne Vink, psycholoog en auteur van Het grote hoe ik werk boek. Ze ontmoet in haar praktijk werkenden die worstelen met vermoeidheid en stress, en zich tegelijkertijd moeilijk kunnen concentreren. Wat kun je daaraan doen? -
PREMIUM
Tijdelijke woningen kosten wethouder de kop; Vughtse coalitie geklapt
VUGHT - De ophef over tijdelijke woningen in Vught heeft wethouder Fons Potters de kop gekost. De gemeenteraad heeft vrijdagavond het vertrouwen in hem opgezegd. Ook coalitiegenoot VVD deelde deze mening. D66 stapte daarom uit de coalitie.
In samenwerking met indebuurt Den Bosch