overschrijvingen transfers transfer overschrijving stockfoto voetbal
Volledig scherm
overschrijvingen transfers transfer overschrijving stockfoto voetbal © stock

Transferoverzicht: wie speelt volgend seizoen waar in het Brabantse amateurvoetbal

Het Brabantse amateurvoetbal is vroegtijdig tot een einde gekomen. De clubs zijn de voorbereidingen op het nieuwe seizoen al gestart. Verschillende spelers hebben hun vertrek of komst al aangekondigd. Op deze plaats houdt het Brabants Dagblad bij wie volgend seizoen waar speelt. Op 16 juni is de laatste dag dat een overschrijving mag plaatsvinden. 

Tweede divisie

Kozakken Boys
Nieuw: Gwaeron Stout (IJsselmeervogels), Stephen Warmolts (HHC Hardenberg), Tarique Wustlich (Halsteren), Kaj Ramsteijn (Aalesund) en Collin de Kok (Eigen jeugd).
Weg: Mats van Huijgevoort (Achilles Veen), Nando Wormgoor (SteDoCo), Sander Heesakkers (FC Eindhoven ama.), Quentin Jakoba (onbekend), Don Bolsius (onbekend) en Jordie van der Laan (onbekend).

Derde divisie zondag

Blauw Geel’38
Nieuw: Jari Koenraat (RKC Waalwijk), Lars Loermans, Jay van Boxtel (beiden Juliana’31), Max Verkuijl (OSS’20), Stefano Verburg (TOP) en Jordy Zielschot (SteDoCo).
Weg: Jean-Claude van Aanholt, Joey Hellstern, Tom Beissel (allen OJC Rosmalen), Zain Moghal (Achilles Veen), Ralph Vos (UDI’19), Erik van Loon (Gemert), Jeroen Schoonhoven (UDI’19), Milan Raijmaekers (HVCH) en Mustafa Güler (Cito).

Dongen
Nieuw: Pieter-Jan Scheerlinck (KFC Turnhout), Sil van Herwijnen (UNA).
Weg: Robin de Man (sc ’t Zand), Nout Hendricxks (JEKA), Gijs van den Berg (Rijen)

OSS’20
Nieuw: Jari van Ginkel (Alverna)
Weg: Max Verkuijl (Blauw Geel’38), Ferdy van den Berg (Onbekend)

Hoofdklasse A zaterdag

Achilles Veen
Nieuw: Mats van Huijgevoort (Kozakken Boys), Thomas Schilders (KFC Turnhout), Zain Moghal (Blauw Geel’38), Kenny Anderson (ASWH), Jan Schimmel, Bart Westerlaken (beiden TEC) en Ousmane Traore (GRC 14).
Weg: Kevin van Kempen (Nemelaer), Diego Meerveld (OJC Rosmalen), Sem van der Pijl (Sliedrecht), Sezer Sülün (SSC’55), Roel de Kruijk (Ameide), Toby Tan (Roda Boys/Bommelerwaard), Niels Duister (NOAD’32), Ferdi Kwetters (lager elftal), Ayden Kuijpers (gestopt) en Soufiane Allach (onbekend).

Hoofdklasse B zondag

OJC Rosmalen
Nieuw: Jean-Claude van Aanholt, Joey Hellstern, Tom Beissel (Blauw Geel’38), Jesse van der Putten (NEC), Dennis Knuiman (SC Bemmel), Wessel Hijman (Jong FC Den Bosch), Diego Meerveld (Achilles Veen), Joris van Gerwen (transfervrij), Joris Janssen (De Treffers), Kevin Mangandu (Real Lunet) en Yamani Aharchaou (Oosterhout).
Weg: Kay van den Boogaard, Melvin van Gestel (beiden WNC), Martijn van Dinther (FC Engelen), Yorrit Kanters (Achilles’29), Ilias Zaimi, Jaoaud Chraou (beiden Unitas), Serkan Ordu (Ruwaard), Mees Linders (TOP), Julien Clout (Groene Ster), Mitchell Bastianen (WSC), Ritchie van Ooijen (SCG’18), Marijn van Dinther (FC Engelen), Joeri Theunisse (Berghem Sport) Martijn Bijdevier (onbekend), Guus Habraken (lager elftal).

UDI’19
Nieuw: Ralph Vos (Blauw Geel’38), Ted Heijckman (DUNO D), Stijn van den Broek (TOP), Jeroen Schoonhoven (Blauw Geel’38), Teun Bloem (UDI 2), Noah Werner, Gijs Toonen, Simon Cuppen (eigen jeugd).
Weg: Paul van der Vlist (TOP), Ferhat Coskun (onbekend) Sam Wassenberg (gestopt).

Eerste klasse C (zaterdag)

Almkerk
Nieuw: Tijn van Galen, Quinton Eugenia (beiden Baronie), Jenner Koek (Sleeuwijk), Martijn Knoop (Roda Boys/Bommelerwaard), Wilco van Oord (GRC 14), Luc van Dongen (UVV’40), Angelo Puriel (LRC), Ariano van Seters (jeugd Kozakken Boys)
Weg: Bart Dirven (Be-Ready), Michael Korebrits (Unitas), Robin van der Drift (gestopt), Jurre van Laarhoven (gestopt), Jonathan Yuya (onbekend).

GRC 14
Nieuw: Danilo Kros (Sleeuwijk), Koen van Baardwijk (DESK)
Weg: Ousmane Traore (Achilles Veen), Max Opsteeg (Nivo Sparta), Henri Versteeg (gestopt), Stephan Stevens (NOAD’32)

Nivo Sparta
Nieuw: Max Opsteeg (GRC 14), Martijn de Wildt (Roda Boys/Bommelerwaard), Mark van der Heijden, Thomas van der Horst (Emplina), Charaf Kaaouas (beiden eigen jeugd)
Weg: Christiaan Perrier (Montfoort SV’19), Romano Tapirima, Mohammed Nikbakht (beiden Roda Boys/Bommelerwaard), Erik van Beekveld (gestopt), Maikel van Opijnen (onbekend), Julian van Hausselt (onbekend), Tony Salm (gestopt), Gianni Romano (lager elftal)

WNC
Nieuw: Mirel Ibrahimovic (Wezel Sport), Tommy Loen (Teisterbanders), Maxim Kivaka (Sliedrecht), Jesse Dibbets, Matthijs van Gessel (beiden TEC), Melvin van Gestel, Kay van den Boogaard (beiden OJC), Zakaria El Bennay (NSC Nijkerk), Sam van Doremalen (CHC)
Weg: Willem-Paul van der Heijden (Schoonhoven), Kevin Groffen (Buren), Giel Goesten (Roda Boys/Bommelerwaard), Hicham Chatouani (onbekend)

Eerste klasse C

Erp
Nieuw: Niemand komt.
Weg: Niemand gaat.

HVCH
Nieuw: Ian van Haveren (NEC ama.), Jan van de Haterd (Jong FC Den Bosch), Joel van de Berg (Berghem Sport), Desny Royendijk (Gemert), Milan Raijmaekers (Blauw Geel’38), Jurre van den Akker (eigen jeugd)
Weg: Brian Valle (TOP), Fatih Cakici (onbekend), Marco van Lokven (Nulandia), Freek van Eembergen (onbekend)

Nemelaer
Nieuw: Kevin van Kempen (Achilles Veen), Luca van Overveld (VCB), Rick van der Linden, Jasper van Venrooij (beiden eigen jeugd).
Weg: Joris van Baast (lager elftal).

Rhode
Nieuw: Sil van de Mortel, Kevin Broeks (beiden derde elftal), Floris van Es, Thomas van Wershoven, Tobias Voets (eigen jeugd).
Weg: Michel Daniëls, Tom Willems, Tim Otten, Brian Langens (allen lager elftal).

sc ’t Zand
Nieuw: Robin de Man (Dongen), Tim van Broekhoven, Rick van Etten (beiden FC Tilburg), Mike Spijkers (The White Boys), Rick Snijders (WSC), Tim Dominicus (Sarto), Rob Vekemans (eigen jeugd).
Weg: Marco de Liefde, Danny van de Lisdonk, Tjarik Semil (allen ZIGO), Abdul Bangura (FC Tilburg), Wouter Kogels (gestopt), Milo Brown (onbekend), Thomas Horvers (onbekend), Marko Nahr (onbekend).

TOP
Nieuw: Paul van der Vlist (UDI’19), Just van de Vondervoort (Jong NEC), Brian Vialle (HVCH), Sam van Veldhoven, Dion van den Elzen, Kaja Ottenhof, Sven Quint, Nino van Seters, Casper van Druten, Koen Brocks (eigen jeugd).
Weg: Stijn van den Broek (UDI’19), Stefano Verburg (Blauw Geel’38), Jeffrey Vendrig (gestopt), Roel Kuilder (TOP zat.).

Tweede klasse F (zaterdag)

Altena
Nieuw: Jamiro Libretto (Unitas), Erwin Tielemans (Irene’58), Jens Schouten, Jovanny van Maastricht, Jorik Zuidweg (eigen jeugd)
Weg: Johan Cornet (lager elftal Kozakken Boys), Nick Linnenbank (GVV’63), Edwin Pluister (QVC)

Roda Boys/Bommelerwaard
Nieuw: Toby Tan (Achilles Veen), Mohammed Nikbakht (Nivo Sparta), Giel Goesten (WNC), Yannick Millenaar (Rood-Wit), Romano Tapirima (clubloos), Romano Tapirima (Nivo Sparta), Sven van Driel, Jesse Hobo (beiden eigen jeugd)
Weg: Martijn Knoop (Almkerk), Martijn de Wildt (Nivo Sparta), Andor van Andel (Sleeuwijk), Anouar Said (Oranje Wit), Rick van Pinxten (SCG’18), Thom de Looijer (Jan van Arckel), Giovanni van Driel (NOAD’32), Thijs van de Linden, Rick van Lopik, Julian van Wijgerden (allen BZC’14),

Sleeuwijk
Nieuw: Ton Drost (BZC’14), Andor van Andel (Roda Boys/Bommelerwaard), Maik Kemmeren (SSC’55)
Weg: Danilo Kros (GRC 14), Jenner Koek (Almkerk), Frans van den Steenhoven, Benjamin de Gans, Michiel Marinissen, Pasquelle Verwoerdt (allen gestopt)

Wilhelmina’26
Nieuw: Jarno Kraaij (BZC’14), Carlo van den Beuken (Baardwijk), Anthony van Wijk (Sparta’30), Julian Vos (NEO’25).
Weg: Christian Esteban van Oord (gestopt), Lars Tertoolen (Haaften).

Woudrichem
Nieuw: Stefan de Bok (eigen jeugd)
Weg: Jesse van Oord (gestopt)

Tweede klasse E

DESK
Nieuw: Noah Verstijnen, Justin van Veldhoven, Mike van Wezel, Jurre Verschut, Thijn van Riel (allen eigen jeugd), Stijn Hamers (zaterdag twee)
Weg: Koen van Baardwijk (GRC 14), Ronny de Bresser, Nicky van Ooijen, Mounir Maamar, Rick van Enkhuizen, Steve Couwenberg (allen WSC), Rick Vervaart (Uno Animo), Kay Kemmeren (Baardwijk)

FC Tilburg
Nieuw: Abdul Bangura (sc ‘t Zand), Milan Schouten (Achilles Veen), Boyd Eden (Dongen), Bjorn Elen (Dongen), Kevin Elias (Dongen), Shivarno Pansa (Dongen), Lucas Barbosa Brito (Dongen), Nicwell Landbrug (WSJ), Stefano Maxwell (Jong Brabant), Sergio de Ruiter (WSC), Ernes Ujkanovic (sc ‘t Zand), Nassadim el Haddadi (OVC’26), Alhaji Bangura, Jim van Baardwijk (beiden eigen jeugd).
Weg: Michael Smulders (OVC’26), Tim van Broekhoven, Rick van Etten (beiden sc ’t Zand), Piet Adams (Uno Animo), Matthew Warner (ZIGO), Jordy van der Minne (OVC’26), Youri Kemna (Were Di), Bram Peek (VV Riel), Abdel Kasraoui en Ali Kasraoui

Rijen
Nieuw: Gijs van den Berg (Dongen)
Weg:

Sarto
Nieuw: Gregory Hieronimus (Oosterhout)
Weg: Tim Dominicus (sc ’t Zand), Thomas Haans (gestopt)

Uno Animo
Nieuw: Tom van Brakel (WSC), Sam Brok (NEO’25), Rick Vervaart (DESK), Piet Adams (FC Tilburg), Brian van der Loo (Mol, Belgie), Pim Kuipers, Tijl de Veer, Kevin Berens (eigen jeugd)
Weg: Rens Mols, Mathijs Knapen, Ruben van Loon (Uno Animo 2), Rick van Loon (assistent Uno Animo 1)

VOAB
Nieuw:  Niels Wijers (jeugd Blauw Geel’38), Ruben Besoyen (GOES), Joris Arens, Luuk Timmermans, Tomas Roovers, Stijn Kuijsters, Joram Bogers, Lucas Oeijen (allen eigen jeugd)
Weg: Junior Lucas (Oosterhout), Shuburney Rosaria (onbekend), Xavier van de Ven (VOAB zat.)

WSC
Nieuw: Ronny de Bresser, Nicky van Ooijen, Mounir Maamar, Rick van Enkhuizen, Steve Couwenberg (allen DESK), Mitchell Bastianen (OJC Rosmalen), Abu Dumbaya, Abdullahi Yusuf Warsame (jeugd OJC Rosmalen), Denzel de Wit (NOAD’32), Suleimane Bah (sc ’t Zand), Sander van den Meijenberg, Erhan Aksoy, Alex Roomer, Tim Kapteijn, Job van Es (jeugd WSC)
Weg: Rick Snijders (sc ’t Zand), Tom van Brakel (Uno Animo), Sergio de Ruiter (FC Tilburg), Sinan Alkan (FC Drunen)

Tweede klasse F

Beerse Boys
Nieuw: Erik Jans (Audacia)
Weg:

Hilvaria
Nieuw: Teun Leermakers, Max Abrahams, Tim van Riel (eigen jeugd)
Weg: Coen van Oirschot (EDN’56), Jordy van der Sande (Trinitas lager), Koen Wijten (gestopt)

Oirschot Vooruit
Nieuw: Tim Meggers, Gijs de Bruijn, Devin van der Schoot, Jelle Hems (eigen jeugd)
Weg:

Tweede klasse H

Berghem Sport
Nieuw: Joeri Theunisse (OJC Rosmalen),
Weg: Joël van den Berg (HVCH),

DAW
Nieuw: Hidde van der Heijden, Jacco van der Heijden (eigen jeugd), Niel de Groot (lager elftal),
Weg:

Emplina
Nieuw: Steven Koningstein (Maliskamp).
Weg: Ingmar Voorhaar (RKDVC), Thomas van der Horst (Nivo Sparta).

EVVC
Nieuw:
Weg: Roel Bouwens (gestopt), Marc van der Ven (gestopt).

Heeswijk
Nieuw: Sebastiaan Schouwer (Blauw Geel’38)
Weg: Ard Groenendijk (gestopt), Nick van Velden (gestopt), Koen van Beljouw (half jaar stage)

Helvoirt
Nieuw:
Weg: Roel Pullens (lager elftal), Waltervor Vromans (lager elftal), Martijn Luijbrechts (lager elftal Jong Brabant)

Prinses Irene
Nieuw:
Weg: Rody van Schijndel (gestopt).

Real Lunet
Nieuw: Irvingly van Eijma (VV Bocholt), Shuremy Felomina (DUNO D), Djordi Meerveld (Wilhelmina), Ergelo Martha (Emplina), Dejan Cockalo (Wilhelmina Boys), Joep Mertens (jeugd Zwaluw VFC)
Weg: Oktay Dogan (DESO), Kevin Mangandu (OJC Rosmalen), Arda Havar (Onbekend), Yasin Uluman (FC Engelen), Anis Tulung (BLC), Recep Uluman (CHC), Kaan Cevik (Cito), Steffan Moes (Zwaluw VFC), Justin Tahapary (stopt)

SVSSS
Nieuw:
Weg: Jelle van den Bijgaart (stopt).

Venhorst
Nieuw: Patrick Bosman (FC de Rakt), Senna van Creij, Vigo de Groot, Luuk Josephs, Bas van de Hoogen, Mika van Creij, Willem van de Ven, Sam Kanters, Sietske Spierings, Jelle van Gerwen (allen eigen jeugd
Weg: Tom Leenders (lager elftal), Nick van Creij (lager elftal), Paul van Lankveld (lager elftal), Ruud de Rijt (lager elftal), Niels de Louw (Gemert 3), Rico van den Heuvel (stopt), Teun Manders (stopt), Dennis van Sleeuwen (stopt), Sil van de Berg (stopt)

Volkel
Nieuw: Fenno Jilesen, Tycho van Doren, Giel Verhoogh (allen eigen jeugd)
Weg:

Derde klasse D (zat.)

BLC
Nieuw: Anis Tulung (Real Lunet), Fahd Bouchti (BVV).
Weg:

BZC’14
Nieuw: Thijs van de Linden, Rick van Lopik, Julian van Wijgerden (allen jeugd Roda Boys/Bommelerwaard), Milan Schreuder, Twan van der Stelt (beiden jeugd Almkerk), Dennis van Aalts (jeugd Kozakken Boys)
Weg: Ton Drost (Sleeuwijk), Jarno Kraaij (Wilhelmina’26), Sten Pijlman (SVW).

GDC
Nieuw: Jan Nijholt (HHC’09)
Weg:

GVV’63
Nieuw: Nick Linnenbank (Altena)
Weg: Thom Ekelmans (lager elftal)

Haaften
Nieuw: Lars Tertoolen (Wilhelmina’26)
Weg:

NEO’25
Nieuw: Sam Verstappen (Dongen).
Weg: Julian Vos (Wilhelmina’26), Sam Brok (Uno Animo).

NOAD’32
Nieuw: Niels Duister (Achilles Veen), Stephan Stevens (GRC 14), Giovanni van Driel (Roda Boys/Bommelerwaard), Martin Faro (jeugd NEO’25), Rik Bok, Sven van der Ley, Pieter Poorter, Robin Jonker (allen eigen jeugd)
Weg: Denzel de Wit (WSC), Matthieu de Bekker (Real Lunet), Delano Wilschut (Nivo Sparta), Mathijs Fitters (RKDVC)

SV Capelle
Nieuw:
Weg:

Sparta’30:
Nieuw: Piotr Murwaski (FC Uden), Mike van Heukelum (was gestopt)
Weg: Anthony van Wijk (Wilhelmina’26),

TSVV Merlijn
Nieuw:
Weg:

Derde klasse B

Be-Ready
Nieuw: Bart Dirven (Almkerk), Yorick Le Rutte (Kozakken Boys 2), Mardoche Mputu, Rik Schouw (beiden SC Kruisland).
Weg: Jim Swanen (Olympia’60), Jeremy Korebrits (Boeimeer), Thomas Vergunst (Oosterhout), Willem Schelle (lager elftal), Stephan Huismans (lager elftal), Tim van Dam (onbekend).

Gilze
Nieuw: Timo Brouwers, Brian Clemens, Chris van Alphen, Ivar Pelkmans, Wouter Hoevenaars, Rick Kuijpers (allen jeugd)
Weg: Joep van den Ouweland (gestopt), Dean Pelkmans (gestopt)

Gudok
Nieuw: Marc Schelekens (was gestopt), Travis Elizabeth (SV Reeshof) Bas van Gisteren (sc ’t Zand), Thom Schellekens, Niels van Goederen, Luuk van der Wouw, Jorrit van den Hout, Lars Clemens (allen eigen jeugd).
Weg: Joep Melis (SVG), Brian Verheem (OVC’26), Mike van den Broek (gestopt),

ZIGO
Nieuw: Marco de Liefde, Danny van de Lisdonk, Ruben Sebregts, Tjarik Semil (allen sc ’t Zand), Matthew Warner (FC Tilburg), Max de Graaf (was gestopt),
Weg: Younes Amin (FC Tilburg), Bas Mutsaers (gestopt), Austin Weren (gestopt)

Derde klasse C

Baardwijk
Nieuw: Joey de Jong (Uno Animo), Rick van de Pas (WSC), Kay Kemmeren (DESK), Lars Kivits (RKDVC)
Weg: Nermin Husic (onbekend)

BVV
Nieuw: Vlado Petrovic (CHC), Jim Thewessen (Maliskamp), Koen Beekwilder (TGG), Dani Winkels, Milan van den Bosch (beiden Emplina), Johan Eerhart (lager elftal CHC), Martin Aarts (OJC Rosmalen).
Weg: Fahd Bouchti (BLC).

CHC
Nieuw: Wesley Meeuwsen (SteDoCo), Stephan Netten (The White Boys), Recep Uluman (Real Lunet)
Weg: Vlado Petrovic (BVV)

DSC
Nieuw: Brent van Herwijnen, Mike van Namen, Stan Verweij, Goos van Herwijnen, Bjorn Steenbekkers, Mohammed Ali Al Elewi, Ahmad Nassar, Roy van beurden en Gerd-Jan Hooijmans (allen eigen jeugd)
Weg: Christian Broekmeulen (gestopt),

DVG
Nieuw: Roy Groenendaal (SCG’18),
Weg: Niemand.

FC Engelen
Nieuw: Marijn van Dinther (OJC Rosmalen), Yasin Uluman (Real Lunet), Junior van Beers (Roda Boys/Bommelerwaard).
Weg: 

Haarsteeg
Nieuw:
Weg:

Nieuwkuijk
Nieuw: Daan Dekkers (RKDVC), Milan van Esch (eigen jeugd)
Weg: Jesse van Wezel (lager elftal), Bas Bruurmijn (lager elftal), Stef van Rooij (gestopt), Reno van Engelen (Nieuwkuijk 2)

ODC
Nieuw: Koen Hoek (SCG’18),
Weg:

RKDVC
Nieuw: Ingmar Voorhaar (Emplina), Mathijs Fitters (NOAD’32), Martijn Alberts (was gestopt), Tom Verhoeven, Rody Stupers (beiden eigen jeugd),
Weg: Daan Dekkers (Nieuwkuijk), Lars Kivits (Baardwijk), Bauke Bakkers, Steven ten Cate, Randy van de Heuvel, Ralph de Bruin (allen gestopt)

TGG
Nieuw: Karam Sampat (Wilhelmina), Raymond Swiggers (RKPVV)
Weg: Marijn Kuijpers (Wilhelmina), Koen Beekwilder (BVV)

Trinitas
Nieuw:
Weg:

Vlijmense Boys
Nieuw: Niemand komt.
Weg: Niemand gaat.

Zwaluw VFC
Nieuw: Mehmet Alp (PSV ama.), Steffan Moes (Real Lunet), Rob Vermeulen (Geldrop), Dax Kusmus (clubloos).
Weg:

Derde klasse D
Avanti’31
Nieuw:
Weg: Fabian Koenen (gestopt).

BMC
Nieuw:
Weg:

Boekel Sport
Nieuw:
Weg:

Den Dungen
Nieuw: Luuk van Loon (SCG’18), Joep Kaarsgaren, Rens Schuurmans, Melvin Vissers, Nick Leenheers, Bjorn de Kort, Teun van Boxtel, Mathijs Mol, Joris Hanegraaf, Stef van de Loo, Teun Ramakers, Joey van Zandvoort, Jan van Nieuwburg, Stijn van Schijndel, Mike Smits, Stijn van Grinsven (allen eigen jeugd)
Weg:

Margriet
Nieuw: Yasin Erdem (Ruwaard)
Weg: Morris Landman, Jessie van de Kamp (Margriet zat.), Martijn Vertogen (OSS’20, zat.).

Nijnsel
Nieuw:
Weg:

Nooit Gedacht
Nieuw:
Weg: Maarten Spanjers, Ramon van den Elzen (TOP zat.),

FC Schadewijk
Nieuw: Quincy Broers (TOP), Jordi van Orsouw (Ruwaard)
Weg: Brian Heurkens (Margriet zaterdag),

SCG’18
Nieuw: Ritchie van Ooijen (OJC Rosmalen), Rick van Pinxten (Roda Boys/Bommelerwaard), Jordi van Grinsven (TOP), Dennis Schoenmaker (Schijndel), Jim Mutsaars, Jorg de Laat, Stan van Rooij, Lucas Immens, Ties Minkels, Djim Brus, Denzel van der Donk, Marijn Leus (allen eigen jeugd)
Weg: Luuk van Loon (Den Dungen), Koen Hoek (ODC), Roy Groenendaal (DVG), Sten van Vessem (lager elftal), Kaj de Visser (gestopt), Daan Voets (lager elftal), Joris Schellekens (gestopt), Kyle Pijnappels (gestopt)

Schijndel
Nieuw:
Weg:

Vierde klasse D (zat.)

ASH
Nieuw: Arnaut
Weg: Arjan Klip (gestopt), Folkert van der Werff (gestopt), Hans van Kranenburg (gestopt).

Herovina
Nieuw:
Weg:

Kerkwijk
Nieuw: Daniël Jorge Goncalves (Nivo Sparta), Joël Vos (Roda Boys) Jort de Jong (jeugd Nivo Sparta).
Weg:

Well
Nieuw:
Weg: Dennis Bracht, René van der Werken, Niels Kraaij (gestopt)

Vierde klasse E (zat.)

Olympia’60
Nieuw: Jim Swanen (Be-Ready), Jimmy Baarh (TSC), Osman Aslan (RFC)
Weg: Bryan Weistra (gestopt), Stephan Knagen (onbekend)

SSC’55
Nieuw: Sezer Sulun (Achilles Veen),
Weg: Maik Kemmeren (Sleeuwijk), Sander Blom (RWB), Joep Hamers (lager elftal).

Willem II
Nieuw:
Weg: Rick Bouckaert (Were Di)

Vierde klasse C

Berkdijk
Nieuw: Ronald Pijnenburg (was gestopt), Aron van Seeters (Berkdijk zat.),
Weg: Bastiaan Brabers (Berkdijk 2), Davy Peijnenburg (gestopt),

Blauw-Wit’81
Nieuw: Ruud van Oord (SV Capelle),
Weg:

Dussense Boys
Nieuw: Djezz van Biesen, Justin van de Ouderijn (beiden eigen jeugd)
Weg:

RWB
Nieuw: Sander Blom (SSC’55),
Weg:

Waspik
Nieuw: Jari Langemans (Right ‘Oh), Yannick Lusse (TSC), Lucas Ligtvoet (eigen jeugd)
Weg: Bart Holman (lager elftal),

Vierde klasse D

Audacia
Nieuw:
Weg: Erik Jans (Beerse Boys)

GSBW
Nieuw: Melvin de Laat (Halsteren), Benjamin Leemans (VOAB), Willem Klijsen, Nick Swinkels, Boyd Meijer, Jasper de Bruijn (allen eigen jeugd)
Weg:

Jong Brabant
Nieuw:
Weg: Tjark Oeben, Bart Mooren (beiden VCB), Tijn van Zantvoort (gestopt), Tony Haans (gestopt).

OVC’26
Nieuw: Michael Smulders (FC Tilburg), Jordy van der Minne (FC Tilburg), Brian Verheem (Gudok).
Weg: Nassim el Haddadi (FC Tilburg), Jordi Hopperen (lager elftal).

Reeshof
Nieuw: Wouter Staats (clubloos),
Weg:

RKDSV
Nieuw:
Weg:

Riel
Nieuw: Bram Peek (FC Tilburg), Bart van Stiphout, Tobias Bolder (beiden jeugd FC Tilburg) Sherdie Gordon (Sarto), Jeroen Peters, Sjors van der Weegen, Stan Vermeer, Ward Vermeer, Hero Maas, Jochem van der Heijden (allen eigen jeugd).
Weg: Tim Hoes (gestopt).

Spoordonkse Boys
Nieuw: Mark de Brouwer, Stan van Kroonenburg, Mathijs Hems, Gijs van Overdijk, Rick Pijnenburg, Rens van de Schoot, Yvo Smetsers (allen eigen jeugd)
Weg: Stef Sint Nikolaas (gestopt), Daan Mulders, Thom van Agt, Kevin van Agt, Tom van de Schoot, Bart van de Sommen, Mark van Straten (allen lager elftal)

Tuldania
Nieuw:
Weg:

Viola
Nieuw:
Weg:

Were Di
Nieuw: Youri Kemna (FC Tilburg), Rick Bouckaert (Willem II zat.)
Weg:

WSJ
Nieuw: Harrie Hesselberth, Marlon Konings (beiden The White Boys)
Weg: Nicwell Landbrug (FC Tilburg), Ricardo Donders (gestopt), Nick Vreven (SVG)

Vierde klasse E

Alem
Nieuw: Daan Murman (HRC’14)
Weg:

Cito
Nieuw: Mustafa Güler (Blauw Geel’38), Angelo Simone (clubloos), Kaan Cevik (Real Lunet), Enes Polat (Blauw Geel’38, lager elftal), Dalibor Ilic (Quick 1888), Chamel Ramadan (HVCH).
Weg: Kerem Dogan (Ruwaard), Gurhan Guler (gestopt), Jose Medina Garcia (gestopt), Gokhan Balci (gestopt), Nafis Alkan (FC Drunen).

Herpinia
Nieuw:
Weg:

Jan van Arckel
Nieuw: Thom de Looijer (Roda Boys/Bommelerwaard), Melle Goesten (eigen jeugd),
Weg: Dennis van Heusden (Nivo Sparta 2)

Maliskamp
Nieuw:
Weg: Steven Koningstein (Emplina), Jim Thewessen (BVV)

NLC’03
Nieuw:
Weg:

SSA Vesta
Nieuw:
Weg:

Ulysses
Nieuw:
Weg:

Vierde klasse F

Avesteyn
Nieuw: Bram Wijffels, Pim van Lieshout, Tim de Mol, Karpis Santurian, Stef Barten, Boyd van Boxtel, Bas Juyn, Jody van Bakel (allen eigen jeugd).
Weg:

Boskant
Nieuw:
Weg:

Boxtel
Nieuw:
Weg:

Essche Boys
Nieuw: Jasper Vorstenbosch (ODC), Tos van de Weide, Wouter Kurtjens, Vince van Kasteren, Bart van de Loo (allen eigen jeugd)
Weg:

SC Elshout
Nieuw:
Weg:

HHC’09
Nieuw:
Weg: Jan Nijholt (GDC), Jorn van Noort (gestopt)

Nulandia
Nieuw: Marco van Lokven (HVCH)
Weg:

OSC’45
Nieuw: 
Weg: 

RKKSV
Nieuw: Damyan Scheepens (OJC 2), Niels van de Berg (was gestopt)
Weg: Hams Pennings (gestopt), Frank Savelkous (wegens blessure)

VCB
Nieuw: Tjark Oeben, Bart Mooren (Jong Brabant)
Weg: Luca van Overvelt (Nemelaer)

Vorstenbossche Boys
Nieuw: Emre Gumus (Cito), Stijn Mathijssen, Rick Janssen, Mees Donkers, Teun Rijkers, Edward van den Elzen en Pim Houweling (allen eigen jeugd)
Weg:

VOW
Nieuw: Bram Jonkers (Odiliapeel), Stef van Berlo, Stein Klein Breteler (jeugd Blauw Geel’38)
Weg:

WEC
Nieuw: Stef Verhoeven, Daan van Oss, Luuk Habraken, Jesse van de Vorstenbosch, Nout Heijmans, Milan van Gulick, Sam van de Tillaart, Aziz Imorique, Menno Kusters, Amir Kagermanov, Ahmed Salah Hersi, Koen Swinkels, Ferenc van Engeland, Maik Korsten
Weg: Mats vd Heijden, Bas Smits, Oscar Staals (allen gestopt)

Wilhelmina
Nieuw: Marijn Kuijpers (TGG), Sherif Bousselham, Soufian Aamara (FC Engelen), Krishna Shewdat (OSC’45), Jon Amoh (Elinkwijk), Milan van der Heijden (OSS’20), Nigel van Houtum, Sander Barten, Kevin van der Ven, Max Hoevenaars (eigen jeugd)
Weg: Djordi Meerveld (Real Lunet), Dennis van de Luit (Emplina), Karan Sampat (TGG), Niels Haamans (gestopt)

Vierde klasse G

HMVV
Nieuw:
Weg:

Hulsel
Nieuw:
Weg:

SDO’39
Nieuw: Thomas van der Aa (Steensel), Paul van Gompel, Jaap Huijbrechts, Johan Paridaans (waren geblesseerd), Stan van Campen, Josse de Kort, Sem Kox, Lars van Garsel en Siep van Woerden (allen eigen jeugd)
Weg:

Vierde klasse H

Achilles Reek
Nieuw: Aaron van Bakel (lager elftal), Luuk Nelissen (gestopt)
Weg:

Festilent
Nieuw: Nick van de Horst, Hidde van Dongen (beiden UDI’19)
Weg:

SCMH
Nieuw: 
Weg: Sebastian Mesa, Randy Bakker, Mike Linders (gestopt)

Vijfde klasse B

FC Drunen
Nieuw: Nafis Alkan (Cito), Sinan Alkan (WSC),
Weg:

DVVC
Nieuw:
Weg:

Gloria UC
Nieuw: Ben Vlemincks (was gestopt), Hein Patist (eigen jeugd)
Weg: Teun van Beek (lager elftal), Roy Beerens (lager elftal), Bram Peters (gestopt)

SVG
Nieuw: Joep Melis (Gudok), Joey Nuijten (VOAB), Matt de Jong (Gudok), Dylan van de Elzen (Willem II Av), Nick Vreven (WSJ)
Weg: Thijs Kunzel, Aron de Haan, Bart Schreurs, Sander Huijben, Maury Kros

The White Boys
Nieuw:
Weg: Stephan Netten (CHC), Mike Spijkers (sc ’t Zand)

Vijfde klasse D

DSS’14
Nieuw: Joey van Ledden, Yoran Key, Luca de Santis, Rody Fisscher (allen eigen jeugd)
Weg: Robin Stappershoef (gestopt)

DESO
Nieuw: Oktay Dogan (Real Lunet), Romano Bloks (Ruwaard), Peter van der Wielen, Emiel Vonk, Sjoerd Vonk (allen Cito)
Weg: Saboer Wardak (Ruwaard), Chantal Haenen (gestopt), Luc Reuvers, Indy Bouwmeester (Margriet zat.), Henk Reuvers (gestopt)

Hedel
Nieuw:
Weg:

HRC’14
Nieuw:
Weg: Daan Murman (Alem)

Maaskantse Boys
Nieuw:
Weg: Gerard Steenbruggen (gestopt)

MOSA’14
Nieuw:
Weg:

OKSV
Nieuw: Niemand komt.
Weg: Niemand gaat.

RKVSC
Nieuw:
Weg:

Ruwaard
Nieuw: Serkan Ordu (OJC Rosmalen), Jimmy van Berkom, Kerem Dogan, Saboer Wardak (DESO), Sonny van Reijswoud (was gestopt)
Weg: Jordi van Orsouw (FC Schadewijk), Jari Langenkamp (TOP zat.), Wes Kroezen (Margriet zat), Romano Bloks (DESO),

SBV
Nieuw:
Weg:

Vijfde klasse D

EDN’56
Nieuw: Coen van Oirschot (Hilvaria), Floris de Bas (SVSOS), Joeri Kuulkers (Jong Brabant), Aidan Welten (RKDSV), Teun Schilders, Joep van Bijsterveldt (beiden laag elftal), Hein de Bresser, Sven van Gils, Tom van Helst (eigen jeugd)
Weg:

LSV
Nieuw:
Weg:

SVSOS
Nieuw:
Weg:

Vijfde klasse E

Boerdonk
Nieuw:
Weg:

Keldonk
Nieuw:
Weg:

Irene
Nieuw:
Weg:

Odiliapeel
Nieuw:
Weg:

Ollandia
Nieuw:
Weg:

FC De Rakt
Nieuw: Thomas Mertens (ONI), Robin van de Ven, Melih Polat (beiden FC Uden), Jorg Verhoeven Levy van Beek (bieden UDI’19)
Weg: Patrick Bosman (Venhorst)

FC Uden
Nieuw:
Weg:

VCO
Nieuw:
Weg:

WHV
Nieuw: Daan van Bladel, Lars de Mol, Quint Pruissers, Mika Gabriels, Mart Kanters en Luuk van de Wielen.
Weg: