Veel vraagtekens bij FC Den Bosch in uitwedstrijd tegen MVV
FC Den Bosch-trainer Jack de Gier weet woensdag overdag pas over welke spelers hij ‘s avonds kan beschikken bij de seizoensafsluiting in de uitwedstrijd tegen MVV.
Kevin Felida, Steven van der Heijden en Sebastiaan van Bakel waren dinsdagochtend niet bij de groepstraining omdat zij klachten hebben overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen Telstar van afgelopen vrijdag (4-1-winst). Woensdag moet blijken of zij fit genoeg zijn om te spelen.
Soufyan Ahannach (liesklachten) en Ringo Meerveld (positieve coronatest), die vrijdag al ontbraken, zijn er in Maastricht zeker niet bij. Datzelfde geldt voor Paco van Moorsel die geschorst is omdat hij tegen Telstar zijn vijfde gele kaart van het seizoen kreeg.
Konrad Sikking in de goal
Daarnaast gaat De Gier zijn doelman vervangen. In plaats van aanvoerder Wouter van der Steen staat reservekeeper Konrad Sikking onder de lat.
De Gier: ,,Konrad heeft het hele seizoen keihard gewerkt op de training, dus die verdient het om een keer een wedstrijd te keepen. In overleg met Wouter hebben wij besloten om hem dit duel te gunnen.”
Nog drie doelen voor FC Den Bosch
FC Den Bosch reist met drie doelen af naar Zuid-Limburg: de laatste wedstrijd winnen, achterin de nul houden en nog een plekje stijgen op de ranglijst. ,,De eerste twee hebben we in eigen hand, voor het laatste zijn we afhankelijk van Jong FC Utrecht”, beseft De Gier.
De Utrechtse beloften hebben als nummer achttien nu nog twee punten meer dan nummer negentien FC Den Bosch. Jong FC Utrecht speelt woensdag uit tegen FC Eindhoven.
Met de dikke winst van afgelopen vrijdag op Telstar nam FC Den Bosch in elk geval definitief afstand van hekkensluiter FC Dordrecht. Voor de laatste plaats in de Keuken Kampioen Divisie hoeft de ploeg van De Gier dus niet meer te vrezen. ,,Dat was ons belangrijkste doel”, zegt de trainer. ,,En daarnaast willen we heel graag op zestien punten komen in de vierde periode. We hebben er nu dertien, dus dat is nog haalbaar.”
Vermoedelijke opstelling: Sikking; Deijl, Sturing, Van der Velden, Green; Felida, Postema, Van der Heijden; Kuijpers, Hornkamp, Van Bakel.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
iemand moet het doen
Patholoog Emma (36) bekijkt heel de dag stukjes mens: ‘Ik kom ook alle lichaamssappen tegen’
Werk kan niet altijd leuk zijn, maar waarom kiezen mensen voor het vak van ‘putjesschepper’, deurwaarder of overledenenverzorger? In deze reeks vertellen Nederlanders met zo’n baan over hun werk, waarom ze ervoor kozen en wat het zo interessant maakt. Vandaag: klinisch patholoog Emma Witteveen (36) onderzoekt stukken weefsel van mensen, zoals stukjes darm. -
Dit is de duurste camper van Nederland
De duurste camper van Nederland staat te koop in Oss. Het gaat om de Morelo Grand Empire 110GSO+. Aan boord zijn een wasmachine, een vaatwasser een fietsenlift en een garage waar bijvoorbeeld een Mini Cooper in past. -
Winst met dubbele cijfers voor FC Den Bosch in Vught
FC Den Bosch had er twee moeizame oefenpotjes opzitten tegen Nooit Gedacht (0-4-winst) en Nivo Sparta (0-3-zege). Maar vrijdagavond in Vught schoot de ploeg van trainer Jack de Gier voor de eerste keer in deze voorbereiding uit zijn slof: 0-10 tegen derdeklasser Zwaluw VFC. -
Akkoord tussen FC Den Bosch en Arsenal over huur Nikolaj Möller
Nikolaj Möller speelt ook komend seizoen voor FC Den Bosch. De Zweedse spits wordt, net als de afgelopen vijf maanden, gehuurd van Arsenal. -
PREMIUMGeld & Geluk
‘Vroeger kochten we eens in de drie jaar nieuwe auto’s, nu hebben we ze al vijf jaar’
In deze Mezza-rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen Geld en Geluk. Inge en Eric houden van golf, autoracen en vakanties. ‘Dubai is wel heel duur dit jaar. Dus gaan we twee emiraatjes verder.’
-
PREMIUM
Avond vol goed nieuws biedt hoop voor de toekomst van FC Den Bosch
FC Den Bosch sluit een seizoen waarin de ploeg bij de onderste drie eindigt toch af met hoop op een betere toekomst. Vrijdagavond viel alles samen: een dikke zege op Telstar (4-1), contractverlenging voor trainer Jack de Gier en twee goals van basisdebutant Sebastiaan van Bakel. -
Joey Konings is de nieuwe spits van FC Den Bosch
FC Den Bosch was op zoek naar een spits die er komend seizoen zeker een stuk of vijftien kan inschieten. Met Joey Konings hoopt de ploeg van trainer Jack de Gier die goalgetter nu gevonden te hebben. -
PREMIUM
Gesmijt met tonnen en grote namen: dit kan je verwachten in loodzware Keuken Kampioen Divisie
Degradanten die financiële risico’s nemen om niet weg te zakken in het moeras, de onverminderd ambitieuze traditieclubs die grote namen halen en outsiders die juist dit seizoen doodleuk met tonnen smijten. Welkom in de zwaarste Keuken Kampioen Divisie ooit. Zó hangt de vlag er nu bij.