Ajax amateurs verliezen kort voor bezoek Cambuur met 9-0 en ontslaan trainer
SC Cambuur verloor op 18 september met 9-0 bij Ajax, maar de ploeg van Henk de Jong gaat donderdagavond weer op bezoek in Amsterdam. Dan speelt het in de eerste ronde van de KNVB Beker tegen Ajax amateurs, dat zaterdag zelf nog met 9-0 verloor.
Ajax amateurs staat op de dertiende plaats in de derde divisie zaterdag. De laatste vijf wedstrijden werden verloren en zaterdag gebeurde dat zelfs met 9-0, bij Sportlust ‘46 in Woerden. De bestuursraad besloot daarop maandagavond afscheid te nemen van Detlef Le Grand als trainer van Ajax zaterdag 1.
De 53-jarige Le Grand was sinds seizoen 2014/2015 in dienst bij Ajax, eerst als assistent bij zaterdag 1 en hoofdtrainer bij zaterdag 2. Sinds vorig jaar was Le Grand hoofdtrainer van Ajax amateurs.
Voor de bekerwedstrijd tegen Cambuur van donderdagavond (18.45 uur) op Sportpark De Toekomst neemt assistent-trainer Sander Middelbeek, die wel mocht blijven, de honneurs waar.
Van 2018 tot 2020 was Yuri Rose (42) de hoofdtrainer van Ajax amateurs. De voormalig aanvallende middenvelder uit Purmerend speelde in het seizoen 2012/2013 nog voor Cambuur. Nu is hij trainer van Ajax onder 17.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
UEFA geeft Ajax lesje positiviteit met opmerkelijk bericht op Twitter
Ajax bevindt zich bepaald niet in de beste fase in de clubgeschiedenis. Toch is het ook maar net hoe je naar de situatie kijkt. Bij de beheerder van het Twitteraccount van de UEFA Europa League blijkt het glas in elk geval halfvol. -
Getest: dit is de beste wasdroogcombinatie
Wat is de beste wasdroogcombinatie? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
Fortuna Sittard pakt drie punten tegen Cambuur na spectaculaire tweede helft
Sjors Ultee leek vanavond zijn revanche te halen tegen zijn voormalig broodheer Fortuna Sittard, maar daar staken Burak Yilmaz en Iñigo Córdoba een stokje voor. Nadat Mees Hoedemakers in de eerste helft 1-0 maakte, draaiden de Limburgers het in het laatste kwartier helemaal om: 1-2. -
Met video
Oase van rust in de Kuip zal Arne Slot goed bevallen: ‘Twente is in eigen huis heel erg sterk’
In alle rust kon Feyenoord zich voorbereiden op de kraker tegen FC Twente van zondag (12.15 uur) in Enschede. Waar het in Eindhoven en Amsterdam knettert, is de Kuip deze dagen een oase van rust. -
Met video
John Heitinga na winst bij debuut als interim-trainer Ajax: ‘Dit resultaat smaakt naar meer’
John Heitinga keek overwegend positief terug op zijn eerste wedstrijd als interim-trainer van Ajax. De beloftentrainer die afgelopen vrijdag werd doorgeschoven naar de hoofdmacht ergerde zich naar eigen zeggen mateloos tijdens de eerste helft, maar zag zijn ploeg na rust afstand nemen van Excelsior (1-4). ,,Als je kijkt waar we vandaan komen, hebben ze het wel goed gedaan.”
-
1
Veelbesproken actie van Feyenoord-doelman Justin Bijlow gaat de wereld over: ‘Valsspelen of geniaal?’
Met zijn veelbesproken actie tegen FC Twente is Feyenoord-doelman Justin Bijlow de wereld over gegaan. In een poging te voorkomen dat Virgil Misidjan met een snelle ingooi een doelpunt in kon leiden, gooide de Rotterdamse goalie met opzet een andere bal het veld in. Dat haalde zelfs in Latijns-Amerika het nieuws. -
-
-
Mijn bevalling
Doete is verloskundige en heeft een ‘droombevalling’: ‘Ik voelde dat ik al op 9 centimeter zat’
Bevallen: vrouwen doen het al eeuwen en raken er nooit over uitgepraat. Bevallingen zijn prachtig, loodzwaar en veranderen je leven. In deze serie bevallingsverhalen creëren ouders openheid door het eerlijke verhaal van hun bevalling te delen. Verloskundige Doete Reitsma (33) wist zeker dat ze in het ziekenhuis wilde bevallen, tot ze zwanger werd. -
Met video
Dit is nu de meest verkochte autokleur ter wereld
Chemieconcern BASF heeft uitgezocht wat wereldwijd de populairste exterieurkleuren van nieuwe auto’s zijn. De verrassing is dat er steeds meer bijzondere kleuren bijkomen, zoals bijvoorbeeld ‘violet’. Bij de top 3 is het al jaren stuivertje wisselen tussen zwart, wit en grijs.