Lezing Özcan Akyol in bibliotheek Oss
OSS - Schrijver en columnist Özcan Akyol geeft maandag 21 november een lezing in de bibliotheek in Oss. De lezing staat in het teken van zijn nieuwe boek Turis.
Delen per e-mail
‘Turis’ gaat over vader Turis, een onaangepaste dronkaard en hoerenloper, iemand zonder geweten. Hij komt jarenlang weg met zijn escapades en intimidaties die het hele gezin gegijzeld houden. Maar dan grijpt de jongste zoon een geheim aan dat zijn moeder al een decennium met zich meedraagt om zijn vader voorgoed uit hun levens te verdrijven. Tijdens zijn zoektocht naar de waarheid krijgt hij al snel tegenwerking uit onverwachte hoek.
De lezing start om 20.00 uur aan de Raadhuislaan 10. Entree bedraagt 7 euro, leden betalen 5 euro. Kaarten zijn te koop via de site.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.