Opening zwemvierdaagse Oss valt in het water: stormbaan is spoorloos
OSS - Het had een spectaculaire opening moeten worden van de zwemvierdaagse in Oss. Een probleem: de hoofdattractie is foetsie. De 'mega XL waterstormbaan' is nooit bij het Golfbad aangekomen.
Delen per e-mail
De baan had er vrijdag al moeten zijn, maar door een administratief foutje bij de leverancier lukte dat niet. Maandagochtend is het opblaasbare, 17 meter lange geval opgehaald bij de leverancier. Bij het Golfbad werd echter alleen een opblaasbare glijbaan afgeleverd. De betreffende koeriersdienst heeft geen idee waar de stormbaan is gebleven.
Hoewel de opening dus niet compleet is, gaat de zwemvierdaagse gewoon door. Zo'n 200 deelnemers trekken tot en met vrijdag baantjes in het Golfbad. Kinderen die nog niet kunnen zwemmen kunnen deelnemen aan een zoektocht naar Pippi Langkous.