Studenten naar festival ondanks regen
TILBURG - De achtste editie van het Tilburg Studenten Festival trekt ondanks de regen vrijdagvond rond 22 uur toch nog ruim 150 man naar het Pieter Vreedeplein.
Delen per e-mail
De organisatie deelde eerder op de avond zo'n 150 poncho's uit, als wapen tegen het hemelwater. Inmiddels is het vrijwel droog, dus wellicht wordt het nog drukker.
Het festival, dat om 19 uur startte, is bedoeld voor Tilburgse studenten. De organisatie maakte reclame via social media en flyerde druk op de Tilburg University en de Fontys-instellingen. "We hadden het allemaal goed geregeld", zegt voorzitter Stan Spruijtenburg. "Regen midden juni, dat verwacht je niet. Het is niet anders. Maar we wilden het niet afgelasten, we hebben er veel werk in gestoken en het ging niet altijd even soepel. Ik kon vanochtend pas de vergunning ophalen."
Het festival wordt voor de tweede keer op het Pieter Vreedeplein gehouden. Het is sinds vorig jaar kleinschaliger van opzet, met meer livebands dan voorheen. Tijdens het festival werden twee awards uitgereikt: de prijs voor beste studievereniging ging naar #CLUBIEMES, die voor beste sportvereniging naar hockeyclub Shot.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Generatie Z
'Krijg toch lekker de backpacktyfus met z’n allen'
De komende zes weken zoomen we onder de noemer Dit Zijn Wij in op de zes generaties in Nederland. Verslaggever Pim Bijl behoort tot generatie Z en stoort zich de laatste tijd aan de backpackwoede van zijn vrienden. -
Patatgeneratie
Op wereldreis naar Zeeuws-Vlaanderen
Dierbare vakantieherinnering van: Vincent Brongers (52 jaar) -
Dit zijn wij
Geboren tussen '45 en '55? Dan ben je een Babyboomer
Wij zijn geboren tussen circa 1945 en 1955. Wij zijn de rebellen, de spraakmakende protestgeneratie! Onze levenslust en onze ongehoorzaamheid doorbraken de verstarring en verstikkende bekrompenheid van de jaren 50. Dit zijn de Babyboomers! -
Achtergelaten mobiel leidt naar vermoedelijke inbreker (18) verzorgingstehuis Veghel
VEGHEL - Een 18-jarige inbreker heeft woensdagnacht niet bepaald zijn best gedaan om zijn sporen te wissen na een inbraak in een verzorgingstehuis in Veghel. -
Generatie Y
Yogavakantie in je eentje
Zandvoort aan Zee of een weekendje Rome. Elke generatie kent vakantietrends. Waarheen gaat Generatie Y met vakantie?
-
Dit Zijn Wij
Geboren in de 70's? Dan hoor je thuis in de Patatgeneratie
Wij zijn geboren tussen circa 1970 en 1985. We weten nog hoe het was om te bellen vanuit een telefooncel en geld te wisselen voor je met vakantie ging. Dit is de Patatgeneratie! -
Dit zijn wij
Geboren voor de bevrijding? Dan hoor je thuis in de Stille Generatie
Wij hebben heel veel meegemaakt: de zwartste crisisjaren, opkomend fascisme, jodenvervolging, een wereldoorlog, de atoombommen op Japan, een Koude Oorlog, dekolonisatie, watersnood, een land in wederopbouw en aan het einde van het hele verhaal die welvaartsstaat waarvoor juist onze generatie zoveel bloed, zweet en tranen heeft gegeven. Maar daarover hoor je ons niet pochen. Wij zijn de Stille Generatie. -
Generatie Z
Film je eigen game en word... miljonair!
Het blijkt een gat in de markt met YouTube als platform. Je begint aan een game, filmt dat en zet het resultaat online. Doe je het goed, dan heb je zomaar duizenden volgers en verdien je er meer dan een zakcentje mee.