Hans de Koning denkt er wel uit te komen met RKC
Hans de Koning praat zaterdag met RKC Waalwijk over een dienstverband tot ten minste het einde van het seizoen. Dat bevestigde de trainer vrijdagmorgen. Hij voegde eraan toe dat hij er als het aan hem ligt 'dit weekeinde wel uitkomt met RKC'.
Delen per e-mail
Deze week is er al telefonisch contact geweest tussen algemeen directeur Frank van Mosselveld van de Waalwijkse club en de 57-jarige trainer. ,,We hebben niet gesproken over het hoe en wat, maar over hoe we denken over voetbal", zegt De Koning. ,,Mijn visie is dat we de mensen moeten vermaken en elke wedstrijd voor de winst moeten gaan. Dat sprak Van Mosselveld wel aan."
Het plezier terugbrengen. Dat staat bij De Koning voorop. ,,Voetballers vallen graag aan. Dan komt het plezier vanzelf terug", zegt de trainer, die vindt dat RKC over een 'leuke selectie' beschikt. ,,Er zijn alleen te weinig doelpunten gemaakt. Op het opvoeren van de productiviteit moet het accent komen te liggen."
De laatste keer dat De Koning zich in het midden van het seizoen verbond aan een nieuwe club, was bij Go Ahead. Daar kreeg hij met Michel Boerebach als asssistent te maken. ,,Een goede trainer met een eigen visie. Maar ik moest er een barrière doorslaan. De overstap naar RKC is makkelijker", doelt hij op de aanwezigheid van Regillio Vrede, met wie hij al eerder samen werkte.
,,Ik ken Regillio al heel lang", zegt De Koning. ,,We hebben samen mooie dingen meegemaakt. Hij is een vriend van mij geworden. Ook de andere assistent Erwin van Breugel en keeperstrainer Hans Segers zijn heel capabel. Ik denk dat er een staf staat waar heel goed mee te werken is. Daarom ga ik zaterdag graag uitgebreid met de club praten. Met de intentie om er zeker uit te komen."
Verder in het nieuws
-
Bekijk hier de samenvatting van RKC - Go Ahead Eagles
Tegen Go Ahead Eagles werd de tweede zege op rij geboekt. Seys was met een goal, een assist én tal van effectieve dribbels de grote man bij de ploeg van Hans de Koning. -
PREMIUM
Klaagmuur moet RKC inspiratie geven
RKC Waalwijk deed gisteravond tegen Go Ahead aan eerherstel door met 2-1 te winnen. Een verloren seizoen krijgt zo nog een aardig slot. -
RKC zet in Seys-show Go Ahead opzij: 2-1
RKC heeft tegen Go Ahead Eagles haar tweede zege op rij geboekt. Met name na rust waren de Waalwijkers veel te sterk voor een lamlendig Go Ahead Eagles. Seys was met een goal, een assist én tal van effectieve dribbels de grote man bij de ploeg van Hans de Koning. -
Ton Verkerk springt als trainer in bij FC Aarau
Ton Verkerk is deze week halsoverkop naar Zwitserland vertrokken. De technisch coördinator van RKC Waalwijk fungeert tot het einde van het seizoen als interim-trainer bij FC Aarau, dat uitkomt in de Challenge League. -
RKC: passend afscheid van seizoen dat weinig om het lijf had
RKC Waalwijk neemt vrijdagavond op een passende wijze afscheid van een seizoen dat weinig om het lijf had. Na een afwezigheid van twee jaar zijn de lingerievrouwen van After Eden bij de thuiswedstrijd tegen Go Ahead terug in het stadion, al zullen ze zich niet nadrukkelijk laten zien.
-
Chovanie Amatkarijo al weg bij RKC
Chovanie Amatkarijo is twee weken voor het einde van de competitie al vertrokken bij RKC Waalwijk. De huurling van ADO Den Haag probeert een contract af te dwingen bij het Italiaanse Bari. -
Peter van den Berg trainer beloften Feyenoord
Peter van den Berg, de voormalig trainer van RKC Waalwijk, gaat het komende seizoen weer aan de slag. Hij is aangesteld als hoofdcoach van het zelfstandige beloftenteam van Feyenoord. De oefenmeester uit Empel tekende een contract voor een seizoen en krijgt Ulrich van Gobbel als assistent. -
Samenvatting Bekijk hier de samenvatting van FC Volendam - RKC
Op bezoek bij FC Volendam heeft RKC de goede lijn van maandag door weten te trekken. In het Kras Stadion werd Volendam opzij gezet, 0-1.