Abbey Hoes gaat topless in het bos en Jan Dulles beleeft weer geluksmomentje
ShowbytesKorte updates van de sterren op sociale media - wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekend Nederland. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd.
Delen per e-mail
Joe Biden is amper beëdigd, of de volgende presidentskandidaten staan al klaar. Gijs Staverman heeft gelukkig nog vier jaar om zijn Engels bij te spijkeren.
Thomas Berge laat weten dat hij weer aan het werk is. Als model, zo te zien.
De wilde kant van Sylvie Meis blijkt aan de bovenzijde te zitten.
Linda Hakeboom blijft positief nu ze door de chemotherapie last heeft van haaruitval. Ze verheugt zich op een nieuwe stijl.
De humor van Tijl Beckand in De Slimste Mens werd gisteravond niet door iedereen begrepen, maar gelukkig heeft hij zijn zelfspot nog: ‘Wie is die onsportieve eikel op rechts?’
Veel mensen zien geiten het liefst in de kinderboerderij. Miljuschka Witzenhausen niet.
De aanstaande avondklok biedt voor sommige beroepsgroepen vooral kansen. Denk aan illusionisten als Hans Klok en Victor Mids.
Ook 3FM-dj Sander Hoogendoorn verheugt zich eigenlijk wel op de ‘avondkloklokloklok’ 🍺
Weinig mensen weten dat Patricia Paay naast mediapersoonlijkheid ook verdienstelijk kapster is. Haar specialisme? Rechte pony’s.
3JS-zanger Jan Dulles beleeft een geluksmomentje met zoon James (2). Eerder vandaag vertelde hij hoe het nu met het gezin gaat na het verlies van dochtertje Donna.
Zelfs de meest professionele sporters hebben hun zwakke plekken die afleiden bij het trainen. Voor wielrenster Puck Moonen zijn het schattige katjes.
Honden uitlaten mag tijdens de avondklok nog wel. Gelukkig heeft cabaretier Freek de Jonge er recentelijk eentje aangeschaft.
René Froger mist zijn onlangs overleden vriend Dominic Grant, van zangduo Grant & Forsyth, ontzettend. Dankzij dit kunstwerk is hij toch een beetje bij hem.
Sommige mensen vinden alleen een frisse neus niet genoeg. Kijk maar naar Abbey Hoes.
Zo doe je dat. GTST-actrice Marly van der Velden heeft op grootse wijze het geslacht van haar ongeboren kindje onthuld.
Zangeres Hind is de kledingkast van haar vader en zus ingedoken om een outfit bijeen te sprokkelen.
Voormalig zangeres Connie Witteman staat uitgebreid stil bij de sterfdag van haar ex-man Hans Breukhoven.
De dag belooft veel goeds, weet actrice Robin Martens.
Alle reacties op zijn naaktfilmpjes bij OnlyFans zijn Ferry Doedens niet in de koude kleren gaan zitten, maar de acteur wil nu vooral weer vooruitkijken.
Zangeres Shirma Rouse is trots op haar ‘imperfecties’, want die maken haar ‘perfect’.
Bekijk hier al onze video’s over Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Radio 10-dj Lex Gaarthuis wordt niet vervolgd voor coronalied
Radio 10-dj Lex Gaarthuis wordt definitief niet vervolgd voor het coronalied dat hij in februari vorig jaar op de radiozender liet horen. Dat heeft het gerechtshof van Amsterdam vandaag bekendgemaakt. Het Pan Asian Collective tekende in januari bezwaar aan, toen al eerder werd besloten dat Gaarthuis niet vervolgd zou worden. -
Record na record voor de Meilandjes: 'Beter voor je humeur dan een pilletje Prozac’
De Meilandjes breken kijkcijferrecord na kijkcijferrecord. Van het kopen van een kasteel, oneliners als ‘wijnen, wijnen wijnen’ tot het knuffelen van koeien: de kijkers smullen van alle perikelen die zich binnen het flamboyante gezin afspelen. Wat is hun geheim? -
CBS toont eerste beelden van Oprah-interview met Meghan en Harry
Televisiezender CBS heeft twee trailers online gezet van het langverwachte interview dat Harry en Meghan aan Oprah Winfrey hebben gegeven. Het gesprek dat het paar met de Amerikaanse mediapersoonlijkheid had wordt zondag 7 maart in de Verenigde Staten uitgezonden, zo meldt Deadline. -
Showbytes
Jan krijgt aandenken aan overleden dochtertje en zieke Kim-Lian is dankbaar
Korte updates van de sterren op sociale media: wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web voor je af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekende Nederlanders en celebrity’s. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd. -
Showbytes
Maan kan nog maar over één ding praten en Carolina uit de kleren voor haar verjaardag
Korte updates van de sterren op sociale media: wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web voor je af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekende Nederlanders en celebrity’s. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd.
-
VIDEO
Asjemenou! Loeki de Leeuw keert weer terug op televisie
Loeki de Leeuw keert na een afwezigheid van zo’n 17 jaar terug op televisie. Tijdens de komende sportzomer maakt hij zijn rentree tijdens de reclame-onderbrekingen van de NPO, maakte Ster-baas Frank Volmer maandagochtend bekend in Jan-Willem Start Op op NPO Radio 2. -
Tekening Van Gogh geveild voor ruim 8,5 miljoen euro
Een tekening van Vincent van Gogh van een meisje heeft maandag bij een veiling van Christie’s in New York 8,6 miljoen euro opgeleverd. Het ging om de tekening La Mousmé, waarvan Van Gogh ook een schilderij maakte, dat hangt in de National Gallery of Art in Washington. -
Prins Constantijn schuift niet aan bij tafel met alleen mannen
Prins Constantijn wil niet aanschuiven bij een paneldiscussie met alleen maar mannen. ,,Dat is gewoon een zwaktebod”, zegt hij daarover bij de virtuele boekpresentatie van het boek Gelijkspel Wint. Daarin werd gesproken over de kracht van diversiteit.