Boef en Broederliefde grote winnaars bij FunX Music Awards
Boef heeft donderdagavond de meeste FunX Music Awards in de wacht gesleept. De rapper nam tijdens de uitreiking in AFAS Live in Amsterdam vier beeldjes in ontvangst.
Boef won de prijs voor beste mannelijke artiest, beste social media, beste mc en kreeg samen met Christian D en $hirak de award voor beste samenwerking voor het nummer Probleem. Ook Broederliefde won meerdere FunX Music Awards. Het hiphopcollectief werd gekroond tot beste groep en won de beeldjes voor beste nummer (Stunten) en album (Strandje Aan De Maas).
Yade Lauren, vorig jaar met drie prijzen nog de grote winnaar, ging donderdagavond met een beeldje naar huis. De zangeres kreeg van luisteraars van radiozender NPO FunX de meeste stemmen in de categorie beste vrouwelijke artiest. Andere winnaars waren onder anderen KATNUF, Zoë Tauran en Trobi.
De FunX Music Awards werden donderdag voor de tiende keer uitgereikt. Naast grote winnaar Boef traden ook onder anderen Ronnie Flex, Bokoesam, Zoë Tauran en KATNUF op.
Luister hieronder ook naar de AD Media Podcast of abonneer je via Spotify of iTunes. Vind alle onze podcasts op ad.nl/podcasts.
Bekijk hier al onze video’s over Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Is het na een sekte, een moord, een incestueuze relatie én een huwelijk klaar voor Laura in GTST?
-
690.000 kijkers zien Maaike hoogste bod afslaan in Is het de moeite waard?: ‘Had meer gehoopt’
Een tegenvaller voor Jan en Maaike in de tweede aflevering van Is het de moeite waard? dinsdagavond. 690.000 kijkers zagen hoe Maaike, die maar liefst één jaar lang met haar vader een klushuis heeft verbouwd, niet de biedingen kreeg waarop ze had gehoopt. ,,Ik weet het gewoon echt even niet.” -
PREMIUMMet video
Klushuis werd gemiddeld 111.000 euro meer waard, maar is het nu nog de moeite?
Een oud huis kopen, opknappen en vervolgens met veel winst weer doorverkopen. Dat doen onervaren klussers in het nieuwe televisieprogramma De moeite waard?!. Maar is het ‘flippen’ van een huis in deze tijd, met dalende huizenprijzen en hoge rentes, nog wel rendabel? -
Sotheby's veilt handgeschreven songteksten door Freddie Mercury
Het Britse veilinghuis Sotheby’s veilt songteksten van de band Queen, handgeschreven door zanger Freddie Mercury. Sotheby’s onthult de teksten donderdag in New York, waarna de spullen naar Los Angeles en Hongkong gaan. Als laatste worden ze in Londen tentoongesteld, waar ze in september worden verkocht tijdens de veiling Freddie Mercury: A World of His Own. -
PREMIUM
Drukte bij de energievergelijkingssites: vast contract afsluiten of toch nog even wachten?
Drukte bij de energievergelijkingssites. Vandaag is de laatste dag dat je onder gunstige voorwaarden een vast contract kunt afsluiten. Vanaf morgen geldt de hogere opzegboete. Twee experts geven advies wat nu verstandig is om te doen: nog even wachten of toch een contract afsluiten?
-
PREMIUM
Hoe ontstaat MS? ‘Meeste mensen krijgen eerste verschijnselen rond hun 30ste’
-
-
-
‘Vergeetachtige’ Lana Del Rey vraagt het publiek mee te zoeken naar haar e-sigaret
Na drie jaar zónder concerten stond Lana Del Rey dit weekend weer op het podium. Maar er volledig van genieten heeft ze niet gedaan, want ze raakte - paniek! - haar elektronische sigaret kwijt. -
Organisatie koning Charles bevestigt vertrek Philip Schofield
The Prince’s Trust, de liefdadigheidsinstelling van koning Charles, heeft bevestigd dat presentator Phillip Schofield geen ambassadeur meer is. De stichting laat dinsdag aan de BBC weten het niet langer ‘gepast’ te vinden om samen te werken met Schofield, die onlangs stopte bij het tv-programma This Morning vanwege een affaire met een jongere mannelijke collega.