Populaire Netflixserie Heartstopper krijgt tweede en derde seizoen
De serie Heartstopper is verlengd met een tweede en een derde seizoen. Showbizzsite Variety meldt dat Netflix groen licht heeft gegeven voor in ieder geval twee extra reeksen van de populaire Britse dramaserie.
Heartstopper is een coming of age-verhaal over de homoseksuele scholier Charlie (Joe Locke) die verliefd wordt op zijn klasgenoot Nick (Kit Connor) van wie hij denkt dat hij er geen kans bij maakt. Hun onverwachte vriendschap loopt uiteindelijk toch uit tot een prille liefde.
De reeks is gebaseerd op de gelijknamige webcomic van Alice Oseman. Die blijft ook voor het tweede en derde seizoen als schrijver en maker bij de serie betrokken, meldt de Amerikaanse entertainmentsite.
Het eerste seizoen van Heartstopper is sinds 22 april te zien bij Netflix en bereikte in 54 landen, waaronder Nederland, de top 10 van best bekeken series.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMmet video's
Rookmelders verplicht, maar duizenden huurders hebben er nog geen een: ‘Onbegrijpelijk’
Duizenden huurders hebben nog altijd geen verplichte rookmelder. Dat komt door een tekort aan apparaten en installateurs, maar huurders zijn zelf ook niet allemaal even welwillend. Sommigen weigeren er zelfs één. Onbegrijpelijk, zeggen ze bij de brandweer. -
Nieuw seizoen Reizen Waes vanaf 3 juli op televisie
Het nieuwe seizoen van Reizen Waes, het reisprogramma van de Belgische televisiemaker Tom Waes, is vanaf 3 juli in Nederland te zien. In dit seizoen bezoekt hij vijf wereldsteden. -
PREMIUM
Dankzij een kwartiertje rennen vliegt de conditie van deze kinderen vooruit én zijn ze rustiger in de klas
Hijgend, puffend en zwetend stuiven de scholieren over het schoolplein: ze zijn al zeker vijf keer de school rond geweest. Drie keer per week rennen ze in een kwartiertje de Daily Mile van zo'n anderhalve kilometer. Met resultaat: leerlingen lopen na drie maanden gemiddeld zo'n vijftig procent harder. -
J-Hope (BTS) kondigt eerste soloproject aan
J-Hope, prominent lid van de succesvolle Koreaanse boyband BTS, heeft zijn eerste soloproject aangekondigd. Onder de noemer Jack In The Box brengt de popster in juli een album en een single uit, zo melden media in Zuid-Korea. -
PREMIUM
Psycholoog noemt biecht Waylon goede zet: ‘Hij is veel slimmer dan we dachten’
Onder druk van uitgelekte filmpjes en berichten voelden verschillende bekende Nederlanders zich de afgelopen tijd genoodzaakt om publiekelijk excuses aan te bieden voor hun vreemdgaan. Hoe slim is het om je misstappen te openbaren? En valt een relatie nog te redden als de hele wereld meekijkt?
-
PREMIUM
Waarom Beatrix nooit op staatsbezoek ging naar Oostenrijk
Waarom heeft Beatrix Oostenrijk tijdens haar regeringsperiode nooit bezocht voor een staatsbezoek? Betrokkenen kunnen alleen maar gissen naar een antwoord. Hoe dan ook: koning Willem-Alexander gaat het maandag rechttrekken. -
Podcast- en programmamaker Luuk Dresen (27) plotseling overleden
De 27-jarige podcast- en programmamaker Luuk Dresen is door een noodlottig ongeval overleden. Dat is vandaag bekendgemaakt op zijn socialmediakanaal. Hij was onder meer presentator van het populaire YouTube-programma Nieuwe Gasten en maakte podcasts als De H van Hetero. -
PREMIUM
Goud altijd aangeven en geen kunst ouder dan 100 jaar: hier moet je op letten bij souvenirs
De mini Spaanse gitaar die op de Ramblas in Barcelona nog zo schattig leek, belandt een paar jaar later als made-in-Chinaprul in de container. Zonde. Aan wat voor aandenken beleef je plezier? En wat mag je eigenlijk meenemen?