Ruim 900.000 kijkers zien Filemon Wesselink in SM-tuigje bij Het Perfecte Plaatje: ‘Ik pis in m’n broek’
Dat deelnemers van Het Perfecte Plaatje uit hun comfortzone moeten stappen is inmiddels algemeen bekend, maar Trijntje Oosterhuis maakte het wel heel bont gisteravond. De zangeres droeg presentator Filemon Wesselink op om een SM-tuigje aan te trekken én een Pinokkio-neus op te doen voor de foto die ze wilde maken, zagen 938.000 kijkers. ,,Het ziet er echt hilarisch uit. Ik pis in m’n broek”, gierde Oosterhuis het uit.
Het is elke week weer afwachten wat voor opdrachten de kandidaten voorgeschoteld krijgen. Hoewel de eerste vooral in het teken stond van spanning - door onder meer springende parachutisten op beeld vastleggen - was het in de andere opdracht de bedoeling dat ze hun eigen draai gaven aan een modern beeld van een sprookje. ,,Kortom: laat de creativiteit door je aderen stromen”, zei presentator Tijl Beckand.
Trijntje Oosterhuis (49) was helemaal in haar nopjes met de opdracht en koos voor het Pinokkio-sprookje. Ze werd gekoppeld aan haar concurrent Filemon Wesselink, die model moest staan voor de shoot. Oosterhuis besloot hem flink voor aap te zetten, want de 43-jarige presentator moest zich in een SM-tuigje hijsen. Om het nog erger te maken moest hij ook een Pinokkio-neus opdoen. Ze had overigens wel goed nagedacht over de outfit: ,,Het verhaal van Pinokkio is dat hij aan touwtjes vastgeketend zit. En dat in deze tijdgeest, heb ik dan boeien, kettingen en een tuigje van gemaakt. Dat is gewoon Pinokkio van 2022.”
Wesselink lachte als een boer met kiespijn om de keuze van Oosterhuis. ,,Heel ongemakkelijk”, liet hij zich ontglippen voor de camera. ,,Je begrijpt wel dat als je zometeen met mij shoot je ook kinderachtig moet doen he”, waarschuwde hij Oosterhuis terwijl hij in het bos stond in zijn moderne Pinokkio-outfit. Zij had ondertussen grote moeite om haar lach in te houden. ,,Wat zijn wij in godsnaam aan het doen hier? Waar ben ik mee bezig? Wat heb ik nou weer bedacht?”, vroeg de zangeres zich hardop af.
Na een paar seconden kon Oosterhuis haar lach niet meer bedwingen. ,,Sorry, het ziet er echt hilarisch uit. Ik pis in m’n broek”, riep ze het uit. Wesselink moest ondertussen aan de bevelen van Oosterhuis gehoor geven. Álles voor het perfecte plaatje natuurlijk. ,,Kijk maar naar dit plantje en denk maar aan iets heel zieligs, dat je denkt: ik voel me gevangen, ik kan mezelf niet zijn”, droeg Oosterhuis hem op. En zo poseerde hij, gehuld in een SM-tuigje, voor de lens van Oosterhuis. ,,Ik heb wel echt prachtig beeld kunnen schieten”, stelde Oosterhuis na afloop.
Tekst gaat verder onder de foto.
Uitslag
Beckand maakte voorafgaand aan de uitslag bekend waar de finale van Het Perfecte Plaatje zal plaatsvinden: IJsland. Daar sloegen alle deelnemers op aan: ,,Ik wil het al jaren zien. Ik hoop gewoon heel erg dat ik mee mag”, droomde Linda Hakeboom van een finaleplek.
Hoewel iedereen zijn best had gedaan, kon de weekwinst gisteravond maar naar een iemand gaan. Met een 8.4 als gemiddelde wist Oosterhuis de aflevering te winnen. Haar gewaagde shoot met Wesselink had dus zijn vruchten afgeworpen. ,,Woehoe, ik mag nog even blijven!”, jubelde ze. Het avontuur hield op voor Filemon Wesselink. Hij vertrok met opgegeven hoofd. ,,Ik kijk heel positief terug naar het programma”, reageerde hij.
En zo bleven er nog vier bekende Nederlanders in de race over: Trijntje Oosterhuis, Tina de Bruin, Linda Hakeboom en Geraldine Kemper
Luister hieronder ook naar de AD Media Podcast of abonneer je via Spotify of iTunes. Vind alle onze podcasts op ad.nl/podcasts.
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Het perfecte plaatje
William Rutten maakt ‘diepe buiging’ voor Tina de Bruin na keer op keer kritiek: ‘Ik gaf op’
Ruim 1,2 miljoen kijkers zagen gisteravond hoe Tina de Bruin na keer op keer gevarenzone eindelijk de eerste plek veroverde in Het perfecte plaatje. Dat vond de actrice, altijd even ingetogen met haar emoties, best een beetje bijzonder. ,,Ik had het eigenlijk al opgegeven.’’ -
PREMIUM
Xander Vrienten brengt samen met Trijntje ode aan vader Henny: ‘Zijn dood valt me zwaar’
Trijntje Oosterhuis en Xander Vrienten vertolken op het album Trijntje zingt Vrienten met Vrienten liedjes van Xanders vader Henny Vrienten, die vorig jaar overleed. ,,De goedkeuring van Henny was een voorwaarde.’’ -
PREMIUM
Waarom het loont om toch even het eerste loonstrookje van 2023 te checken
Het eerste salaris van 2023 staat op je rekening. Waarschijnlijk zie je een hoger nettosalaris dan vorig jaar, want veel werkenden in loondienst gaan er dit jaar op vooruit. Maar dat is niet het enige wat dit jaar anders kan zijn. Experts leggen het uit. -
PREMIUMOranje Franje
Saai is een begrip waar onze koningin niets van moet weten
Josine Droogendijk, Nederlands bekendste Máxima-kenner, bespreekt wekelijks de mode van royals in binnen- en buitenland. Deze week opvallend: Máxima’s nieuwe horloge van Chanel. -
met video
Rob van Someren grote winnaar bij uitreiking Gouden RadioRing
Rob van Someren, dj bij Radio 10, is donderdagavond in Hilversum uit de bus gekomen als grote winnaar bij de uitreiking van de Gouden RadioRing. Hij werd verkozen tot beste radiopresentator, maar won ook de RadioRing voor het beste programma met Somertijd. Van Someren was niet in Hilversum aanwezig om zijn prijs in ontvangst te nemen, maar had wel een videoboodschap ingesproken.
-
Beter Eten
Maca-poeder zou wonderen doen in de slaapkamer, maar ‘sekskroket’ werkt misschien beter
In de rubriek Beter Eten schrijft gezondheidsjournalist Tijn Elferink over wat hem opvalt op het gebied van eten en drinken. Een Peruaans poedertje zou zorgen voor een boost van je libido. Waarom je een spannende avond toch beter met een sekskroket kunt beginnen. -
-
-
Bekende acteur geeft lintje terug waarmee koningin Elizabeth hem eerde: ‘Mijn ogen zijn geopend’
De gelauwerde Schotse acteur Alan Cumming (58), onder meer bekend van de serie The good wife, heeft onlangs de koninklijke onderscheiding teruggegeven waarmee Queen Elizabeth hem in 2009 eerde. Hij wil niet meer in één adem worden genoemd met het Britse Rijk vanwege ‘giftige’ wandaden uit het verleden. -
PREMIUMeigen tuin eerst
Dit moet je weten over snoeien: ‘Bomen en struiken hebben geen voordeel bij het afhakken van ledematen’
Snoeien, stekken, planten, verpotten, zaaien en schoffelen. Tuingoeroe Romke van de Kaa helpt een handje.