'Schaatsshow heeft Jan Smit echt uitgeput'
Collega en vriend Jan Dulles van de 3JS denkt dat deelname aan het nieuwe AVROTROS-programma De IJzersterkste wel eens de druppel kan zijn geweest voor de oververmoeide Jan Smit.
Delen per e-mail
Jan Dulles heeft Jan zelf niet gesproken, maar keek niet op van het nieuws. ,,Hij is echt uitgeput”, aldus Dulles woensdag in de ochtendshow van Barry Paf op 100% NL. ,,Ik heb hem in de afgelopen periode wel een paar keer gezien, toen zag hij er niet goed uit. Zo is hij een kilo of 13 afgevallen, op een gegeven moment houdt je lichaam dat niet meer vol.”
Dulles vervolgt: ,,Hij heeft natuurlijk met dat schaatsprogramma meegedaan en hij is al drie maanden lang, iedere dag aan het schaatsen", legt Dulles uit. "Dat doe ik hem sowieso niet na, maar Jan doet dat naast zijn agenda die al zó druk is dat het onmenselijk wordt."
Wijs en dapper
De 3JS-zanger begrijpt dan ook het besluit om tot het einde van jaar vrij te nemen. ,,Ik heb daar zelf ook last van, als ik vermoeid ben dan houdt mijn stem ermee op. En dat is bij hem nu ook gebeurd. Ik vind het een heel wijs en dapper besluit dat hij nu tot het einde van het jaar zijn agenda leeg heeft gemaakt. En ik ben eigenlijk ook een beetje jaloers op hem, hij heeft tot het einde van het jaar gewoon lekker vrij nu."
Jan Smit maakte eerder deze week op Instagram bekend dat hij een rustpauze neemt, omdat hij met zijn gezondheid tobt. Hij heeft al enige tijd flinke last van zijn keel en stem. Jan moet daardoor wel verschillende shows afzeggen. Ook is hij volgende maand niet bij het Grote Songfestivalfeest en mist hij mogelijk een nieuw seizoen van de Beste zangers. Hij hoopt volgend jaar weer vol energie ouderwets te kunnen knallen.
Verder in het nieuws
-
MTV-hit Catfish krijgt een Nederlandse versie
Goed nieuws voor fans van de MTV-show Catfish: er is een Nederlandse variant in de maak. Productiemaatschappij Vincent TV Producties heeft een kandidatenoproep geplaatst op sociale media. -
Acteur Jelle de Jong vraagt op bootje voor Carré vriendin ten huwelijk
Jelle de Jong en zijn Russische vriendin Yulia Rasshivkina (40) gaan trouwen. De 32-jarige acteur, die op dit moment in Soldaat van Oranje te zien is, ging op zijn knieën in een bootje voor theater Carré. Op Instagram deelt hij een foto waarop Yulia straalt van geluk en haar hand met de ring toont. -
Nieuw radioprogramma voor Dionne Stax en Toine van Peperstraten
Dionne Stax en Toine van Peperstraten zijn vanaf 6 januari van maandag tot en met donderdag te horen in hun nieuwe radioprogramma Stax&Toine op Radio 1. Dat heeft AvroTros vandaag bekendgemaakt. -
PREMIUM
Angela kijkt tv Moesten we het nou echt weten, van dat slipje van Bridget?
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op televisie. -
Pinkpop sleept rocksensatie Guns N’ Roses binnen als derde headliner
De legendarische rockband Guns N’ Roses is de derde headliner van Pinkpop. Dat heeft het Limburgse festival vanmiddag bekendgemaakt.
-
podcast Series bingen in het basispakket? Dat kan!
Met AppleTV+ en Disney+ beschikken we sinds kort over nóg meer streamingsdiensten om series te verslinden. We rennen onszelf bijna voorbij om alles bij te houden. in Bingewatchers, onze podcast voor serieliefhebbers, bespreken we deze keer de mogelijkheden die het basispakket ons biedt. -
PREMIUM
SCHERMTIJD Koninklijk toetje na the Crown: The Royal House of Windsor
In de rubriek Schermtijd beluistert en bekijkt onze mediaredactie elke week het nieuwste aanbod. Dit zijn de hoogtepunten van deze week op kijk- en luistergebied. -
Davina Michelle en Trijntje Oosterhuis juryleden in We Want More
Davina Michelle en Trijntje Oosterhuis worden juryleden in de nieuwe zangwedstrijd We Want More die SBS6 komend voorjaar uitzendt. De zender maakte vandaag deze eerste twee namen van de vijfkoppige jury bekend. Davina Michelle maakt in de show haar jurydebuut.