Talpa geeft ijssculpturenshow IJsmeesters tweede seizoen
De ijssculpturenwedstrijd IJsmeesters: Een Koud Kunstje keert terug op televisie. SBS6 geeft het programma na twee jaar afwezigheid een tweede seizoen, heeft Talpa dinsdag bekendgemaakt.
Net als in 2021 is Viktor Brand de presentator van dienst. Hij begeleidt de kandidaten die in elk van de drie afleveringen twee opdrachten krijgen voorgeschoteld. De jury krijgt iedere uitzending hulp van een bekend gastjurylid. Dat zijn dit seizoen Irene Moors, Leontien van Moorsel en Karin Bloemen.
In de tweede aflevering moeten de ijskunstenaars samen met BN’ers een opdracht voltooien. Hiervoor zijn Carolina Dijkhuizen, Emma Wortelboer, John de Bever, Iris Rulkens en Jordi Huirne gestrikt. De eerste uitzending is op 12 februari te zien.
Luister hieronder ook naar de AD Media Podcast of abonneer je via Spotify of iTunes. Vind alle onze podcasts op ad.nl/podcasts.
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
recensie
Zedenkomedie Maybe I Do met Richard Gere is even opwindend als een Bijbelstudie
Veteranen Richard Gere, Diane Keaton, Susan Sarandon en William H. Macy speelden in meerdere films met een progressieve blik op de seksuele moraal. Denk aan American Gigolo (met Gere), Looking for Mr. Goodbar (met Keaton), White Palace (met Sarandon) en Boogie Nights (met Macy). Eenmaal de 70 gepasseerd en de acteurs belanden als collectief in Maybe I Do, de meest conservatieve en seksloze zedenkomedie in jaren. Dat is blijkbaar het lot van iconen uit Hollywood. -
Franse auteur Houellebecq verliest zaak over Nederlandse film
De beroemde Franse auteur Michel Houellebecq heeft opnieuw een rechtszaak tegen het Nederlandse kunstcollectief Kirac verloren. Kirac maakt een seksfilm met Houellebecq in de hoofdrol, maar de schrijver gaat niet meer akkoord met het vrijgeven van de beelden. De rechtbank in Amsterdam gaf de spraakmakende schrijver geen gelijk. -
Dit zijn de addertjes onder het gras van private lease
Ooit was er geen hond in geïnteresseerd, maar inmiddels is private lease niet meer weg te denken uit het Nederlandse autolandschap. Autorijden zonder zorgen over restwaarde, inruil of onderhoud en met een maandbedrag waardoor je precies weet waar je aan toe bent. Maar er zitten addertjes onder het gras. -
PREMIUMMet video
Statiegeld op blikjes, zo krijg je je geld terug
Na de kleine plastic flesjes zijn nu de blikjes aan de beurt. Vanaf deze week betaal je daar ook 15 cent statiegeld voor. Maar waar is dat goed voor en ook niet onbelangrijk: hoe krijg je je centjes weer terug? -
PREMIUM
Imanuelle Grives voor docu terug naar de gevangenis na drugsvangst: ‘Blij dat ik toen ben opgepakt’
Imanuelle Grives (37) was wereldnieuws toen ze op het Belgische festival Tomorrowland werd opgepakt met haar zakken vol drugs. De Nederlandse actrice verdween een paar maanden achter de tralies en krabbelde weer op. Ze gaat dinsdagavond opnieuw de cel in, maar nu voor de Vlaamse docureeks Recht naar de gevangenis. ,,Dat ik toen werd opgepakt beschouw ik als een goddelijke interventie.”
-
PREMIUM
Met deze bomen heb je snel een koeler terras
De beste remedie tegen een hete zomer? Onze tuinexpert Laurence Machiels weet raad: plant nu nog bomen! Afhankelijk van de grootte van je tuin, legt ze uit welke bomen het best tot hun recht komen en welke genoeg (maar ook niet te veel) schaduw geven. ,,Strooi een mulchlaag van compost of bladaarde onder de boom, dat houdt de verdamping tegen.’’ -
-
-
Christina Aguilera wil stigma dat op seks rust doorbreken en promoot glijmiddel
Christina Aguilera is naar buiten getreden als mede-oprichter en merkadviseur van Playground, een bedrijf dat glijmiddel maakt gericht op met name het plezier van vrouwen. Dit blijkt uit een persbericht van het bedrijf. -
EditieNL biedt excuses aan voor foutief gebruik foto uit Auschwitz: ‘Had nooit mogen gebeuren’
EditieNL heeft via Twitter excuses aangeboden voor het foutieve gebruik van een foto uit Auschwitz. Een foto van een spoor in het Duitse concentratiekamp werd gebruikt bij een item over het spoorwegsysteem in Nederland.