PREMIUM
Beetje bij beetje kleurt de Dakar Rally lichtgroen in strijd tegen de vervuiling
‘Le Dakar’ moet in 2030 een groene oase zijn in het rallylandschap. Mondjesmaat winnen alternatieve brandstoffen terrein in de zwaarste woestijnrally ter wereld. Alle ogen zijn nu gericht op trendsetter Audi.
In de groene revolutie die ook binnen de Dakar Rally woedt, loopt Audi voorop. Voor het debuut van de elektrisch aangedreven RS Q e-tron contracteerde de Duitse autofabrikant een droomteam. Stéphane Peterhansel (Monsieur Dakar, veertienvoudig winnaar), Carlos Sainz en Mattias Ekström nemen het op tegen de gevestigde diesel-orde met Toyota en Mini voorop.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Max Verstappen de gelukkigste na race vol pech: ‘Ons geschenk is nu voor de helft teruggegeven’
-
Energierekening
Sjaak (75): ‘Ik heb zelf radiatorfolie achter de radiatoren geplaatst, met magneten’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Sjaak Kolderman (75) uit Sassenheim. -
Podcast
Nanette en Marlies verloren ongeboren baby: ‘Zoveel liefde voor zo’n ieniemini mensje’
Een zwangerschap leidt niet altijd tot een blakende, gezonde baby: per jaar verliezen in Nederland zo’n 25.000 vrouwen een ongeboren kindje. In de podcast Miskraammonologen, een productie van Ouders van Nu, AD en de regionale titels, hoor je de persoonlijke verhalen van deze vrouwen. Deze week vertellen Marlies en Nanette over hun miskramen. -
PREMIUMMet video
Deze wedstrijd was voor overleden voetbalvrienden Matt (19) en Pepijn (20): ‘Ik hoop dat ze ons gezien hebben’
-
vraag 't vtwonen
Zo wordt je huis een oase van rust: ‘Dat is echt een basisbehoefte’
In een rustig huis is het fijn thuiskomen na een lange werkdag. Hoe maak je van je huis zo’n serene plek? We vragen het Liza Wassenaar, stylist bij vtwonen.
-
PREMIUM
Wielrenner Danny van Poppel heeft op en naast de fiets liever een dienende rol: ‘Ik ben nu een gelukkigere wielrenner’
-
PREMIUM
Keepster Maddie Hinch na promotie: ‘Dit is het mooiste wat ik op clubniveau heb meegemaakt’
Euforie en tranen van geluk in het Tilburgse kamp, nadat HC Tilburg ten koste van Oranje-Rood (3-1 na shootouts) promoveerde naar de hoofdklasse. ,,Mooier kan eigenlijk niet.” -
Vorstenbossche Boys krijgt in laatste minuut gelijkmaker tegen, kampioensfeest nog even uitgesteld
De champagne was al uit de koelkast, maar nog niet ontkurkt. Dat was maar goed ook, want in de laatste minuut ging het kampioensfeest alsnog niet door. Juliana Mill maakte nog gelijk en dus kon de champagne weer de koelkast in. Volgende week tegen Ulysses krijgt de ploeg van Dennis Meier weer een kans.