Koeman na kansloos verlies: ‘Wij hebben te weinig spelers van het allerhoogste niveau’
SamenvattingTrainer Ronald Koeman van FC Barcelona sloot na de pijnlijke thuisnederlaag tegen Bayern München (0-3) in de Champions League zijn ogen niet voor de realiteit.
,,Natuurlijk overheerst de teleurstelling omdat je een thuiswedstrijd met 3-0 verliest”, bekende hij bij RTL7. ,,Maar als je realistisch kijkt naar beide teams dan kan dit gebeuren, zeker ook gezien de problemen die wij voorin hebben. Daardoor zijn de keuzes heel beperkt en mis je bijvoorbeeld een stuk snelheid. Dit was het beste wat we konden doen. Ik ben blij met de reactie van de fans, die lieten blijken dat ze begrijpen in welke situatie we zitten.”
Koeman was nog wel tevreden over het eerste halfuur waarin Barcelona de Duitse kampioen nog aardig partij gaf. ,,We kwamen echter ongelukkig op achterstand door een schot dat van richting werd veranderd. Als we het tot aan de rust hadden volgehouden, had dat weer energie gegeven. Maar later in de wedstrijd zag je het verschil tussen beide ploegen, een duidelijk verschil in kwaliteit.”
Lees ook:
• Check hier alle samenvattingen van de eerste CL-avond
• Barcelona ook onder Ronald Koeman kansloos onderuit
Koeman: ,,Aan de ene kant moet je dit accepteren, maar aan de andere kant wil je het niet accepteren. Maar als je kijkt naar de fysieke gesteldheid van beide teams, is Bayern duidelijk veel sterker. Die ploeg heeft zoveel power. Wij hebben momenteel gewoon te weinig spelers van het allerhoogste niveau. We zijn, geloof ik geëindigd met vier of vijf spelers van een jaar of 18. Die worden heel goed, maar ze zijn nog maar 18, dan kom je tegen een ploeg als Bayern gewoon tekort.”
Door de absentie van een flink aantal aanvallers kon huurling Luuk de Jong meteen als basisspeler zijn debuut maken bij Barcelona. ,,Hij had nog geen wedstrijd gespeeld dit seizoen”, besefte Koeman. ,,Je weet wat je aan hem hebt. Met hem mis je de echte snelheid voorin. Maar we hadden geen andere keus. Hij heeft natuurlijk wel veel kopkracht, maar Bayern haalde ook onze voorzetten er goed uit.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Manuel Neuer op weg naar de uitgang bij Bayern? Doelman zet met explosief interview de verhoudingen op scherp
Algemeen directeur Oliver Kahn van Bayern München heeft gesprekken aangekondigd na de kritiek van Manuel Neuer in de Süddeutsche Zeitung. De captain hekelde het besluit van de clubleiding om keeperstrainer Toni Tapalovic weg te sturen. -
Dit zijn de goedkoopste auto's voor private lease
Met private lease kun je voor een vast bedrag in een gloednieuwe auto rijden. Nagenoeg alles is inbegrepen: of het nu wegenbelasting, de verzekering, onderhoud of pechhulp is, je hoeft er niet over na te denken. Dit zijn de goedkoopste modellen. -
LIVE La Liga | FC Barcelona krijgt Sevilla over de vloer in Camp Nou
Vanaf 21.00 uur volg je hier FC Barcelona - Sevilla. -
Koken & Eten
Hygiëne in de keuken: maak ook je kruidenpotjes af en toe goed schoon
Veel gevallen van voedselvergiftiging ontstaan thuis, aldus het RIVM. De meeste bacteriën in de keuken denk je waarschijnlijk te vinden in de keukenhanddoek, vuilnisbak of snijplank, maar uit een nieuwe studie blijkt dat kruidenpotjes nog grotere bacteriemagneten zijn. -
met samenvatting
Erik ten Hag en United met de hakken over de sloot langs Crystal Palace na domme rode kaart Casemiro
Wat lang een zorgeloze zege op Crystal Palace leek te worden, ontaardde uiteindelijk in een benauwde en chaotische overwinning voor Manchester United: 2-1. Een domme rode kaart voor Casemiro bracht de zege totaal onnodig in gevaar.
-
interview
Paniek om een dringend mailtje van de baas: waarom ons brein soms worstelt met werk
Kenniswerk is zwaar voor onze mentale gezondheid, ziet Christianne Vink, psycholoog en auteur van Het grote hoe ik werk boek. Ze ontmoet in haar praktijk werkenden die worstelen met vermoeidheid en stress, en zich tegelijkertijd moeilijk kunnen concentreren. Wat kun je daaraan doen? -
-
-
PREMIUM
De handen van Joop Hiele jeuken: ‘Het kan toch niet dat er nog steeds geen nieuwe Van der Sar is?’
Hij staat in de top vijf van Feyenoorders met de meest gespeelde wedstrijden ooit en fungeerde acht jaar lang als keeperstrainer van PSV. Toch zit Joop Hiele zondag niet met vlinders in zijn buik voor de televisie, wanneer zijn voormalige clubs elkaar treffen. ,,Ik ben liefhebber, geen supporter”, zegt de oud-doelman. -
Samenvatting
Barcelona ook onder Ronald Koeman kansloos onderuit tegen Bayern München
De missie van FC Barcelona om een nieuwe afslachting door Bayern München te voorkomen slaagde, maar de ploeg van trainer Koeman was niet minder kans- en machteloos dan bij de 8-2 van een jaar geleden. Het verloor voor een morrend publiek nu met 0-3.