OJC start competitie met gelijkspel tegen UNA
Op eigen veld heeft OJC Rosmalen een punt overgehouden aan een zeer vermakelijk duel tegen UNA. Het werd uiteindelijk 2-2. Alle vier de goals vielen al voor rust.
De bezoekers uit Veldhoven startten sterker aan het treffen en kwamen dankzij een knappe volley van spits Idi Camara op voorsprong. Daarop volgende direct een reactie van OJC. Diego Meerveld bediende de mee opgekomen Melvin van Gestel, die van dichtbij raak schoot.
Na een fout achterin de defensie bij OJC bracht Mart van de Gevel de gasten voor een tweede maal op voorsprong. Maar ook nu wist OJC weer zeer vlot op gelijke hoogte te komen. Wederom zorgde Diego Meerveld voor het voorbereidende werk, waarna Stijn Rambach beheerst raak schoot.
Na rust bleef de amusementswaarde hoog. Zowel OJC als UNA kregen meerdere goede kansen. Mede dankzij enkele prima reddingen van OJC-doelman Bart Tinus bleef het bij 2-2.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
IJshockeyer Ovetsjkin verbreekt één van de vele doelpuntenrecords van legende Wayne Gretzky
De Russische ijshockeyer Aleksandr Ovetsjkin heeft één van de vele doelpuntenrecords van de legendarische Canadese ster Wayne Gretzky verbroken. Hij slaagde er als eerste speler in de geschiedenis van de NHL, de competitie voor Amerikaanse en Canadese profteams, in om dertien seizoenen lang minstens 40 doelpunten per seizoen te maken. -
PREMIUMmet video
Bondscoach begint met tegenslag: Ronald Koeman moet meteen improviseren bij Oranje
De hamstringblessure van sleutelspeler Frenkie de Jong dwingt bondscoach Ronald Koeman direct tot inventiviteit voor de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De puzzel oogt meteen kwetsbaar bij Oranje. ,,Maar met Mats Wieffer zou ik het na zondagmiddag best aandurven.’’ -
column
Waarom deze trend op LinkedIn zo irritant is - en wat je beter kan doen
Psycholoog Thijs Launspach is psycholoog en stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: humblebragging -
PREMIUMGeld & Geluk
Stephanie en zoon Freek: ‘Zijn er 6000 euro per jaar op achteruit gegaan na zijn 18de verjaardag’
Om voor zoon Freek te zorgen, krijgt Stephanie een deel van zijn persoonsgebonden budget. Het geld dat hij met beleggen verdient, zet hij opzij. In deze Mezza-rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen Geld en Geluk. -
Virgil van Dijk draagt OneLove-band tegen Frankrijk: ‘Wij zijn tegen alle vormen van racisme en discriminatie’
Aanvoerder Virgil van Dijk draagt vrijdagavond tijdens de uitwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Frankrijk een OneLove-band. ,,Het Nederlands elftal wil met het dragen van deze band opnieuw tonen voor verbinding en tegen racisme en alle vormen van discriminatie in de samenleving te zijn”, laat hij weten.
-
PREMIUM
'Meiden mogen later net zo van seks genieten als jongens’
Tijdens de Week van de Lentekriebels, die vandaag op basisscholen begint, horen oudere leerlingen nu ook alles over, jawel, de clitoris. Want die is net zo belangrijk als de piemel, stelt Elsbeth Reitzema. -
-
-
PREMIUMmet video
Nu Sergio Pérez de enige concurrent lijkt van Max Verstappen, wil de Mexicaan geen tweede viool spelen
De strijd om de wereldtitel van 2023 lijkt er één te worden tussen teamgenoten Max Verstappen en Sergio Pérez. Aangezien de Mexicaan zich niet wil neerleggen bij een duidelijke rolverdeling binnen Red Bull, kan dat gevecht nog best smeuïg worden. ,,We mogen tegen elkaar racen en de beste finisht als eerste.’’ -
Met poll
EK voetbal 2024 | Dit is het programma van Oranje deze interlandperiode
De liefhebber van sport komt in de zomer van 2024 aan zijn trekken. Naast de Olympische Spelen, en de grote jaarlijkse evenementen, is er ook het EK voetbal in Duitsland. Het Nederlands elftal gaat onder leiding van Ronald Koeman een gooi doen naar de Europese titel. Maar hoe ziet de route naar het kampioenschap eruit?