Vicekampioen DEL2 maat te groot voor dapper Trappers
TILBURG - Voor het eerst in de voorbereiding is Tilburg Trappers geklopt. EC Kassel Huskies, uitkomend in de DEL2, drukte het kwaliteitsverschil duidelijk uit in de score: 4-7.
Aan de entourage lag het niet en de bereidwilligheid om alles te geven van Trappers ook niet. Maar Kassel bleek gewoon een maat te groot voor de ploeg van Dave Livingston die tot dusver alle vier de oefenduels had gewonnen – ook die van DEL2-club Frankfurter Löwer van voormalig coach Bo Subr (5-1).
Trappers beleefde tegen Kassel een droomstart. Na 37 tellen kreeg Diego Hofland het publiek op de banken: 1-0. Daarna sloegen de bezoekers tweemaal toe via James MacQueen, de aanvaller met een neusje voor de goal. Hij stond twee keer op de juiste plek: 1-2.
Na twintig minuten ijshockey hing bij sommige spelers van Trappers de tong al op de schoenen. Zoveel vroeg de vicekampioen van de DEL2 van de thuisploeg. De Tilburgse ijshockeyers, waarbij Reno de Hondt ontbrak vanwege een schouderblessure, konden een kwartier de batterij opladen. Maar na 55 tellen scoorde Corey Trivino: 1-3.
Flitsende aanvallen
Trappers gaf niet op en liet bij vlagen prachtige aanvallen zien. Maar dan was de thuisploeg slordig, beschikte het niet over de adem om het fatsoenlijk af te ronden of stond goalie Gerald Kuhn in de weg.
Na ruim een half uur zorgde Ties van Soest met een droge knal voor de aansluitingstreffer, maar de speaker had zijn naam nog niet uitgesproken of Trivino zette de 2-4 op het scorebord. Met nog vijf tellen op de klok zorgde Lucas Laub voor de 2-5.
Vlam in de pan
Nog twintig minuten had Trappers om het publiek een wervelende show neer te zetten. En dat deed de thuisploeg ook. Bartek Bison maakte de 3-5, Max Hermens zorgde in powerplay voor de 4-5.
Met een dubbele powerplay kreeg Trappers de kans om toe te slaan, maar toen de vlam in de pan sloeg, moesten Brett Bulmer en Van Soest afkoelen op de bank. Dat strafte Denis Shevyrin af met de 4-6. Coach Linvingston haalde goalie Meierdres nog van het ijs om wat te forceren en daar profiteerde Kassel van via Shevyrin die de puck in een leeg doeltje schoof. Trappers had dapper gestreden, maar Kassel bleek gewoon een maat te groot.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Hoe ontstaat MS? ‘Meeste mensen krijgen eerste verschijnselen rond hun 30ste’
-
Sevilla met invaller Rekik wint wéér de Europa League
Na een ware slijtageslag greep Sevilla uiteindelijk weer de Europa League. Gianluca Mancini en Roger Ibañez misten in de strafschoppenserie namens AS Roma. Montiel besliste het treffen net als eerder de WK finale. -
Conflict in vrouwenvoetbal drijft bondscoach Andries Jonker tot wanhoop: ‘Dit krijg je niet uitgelegd’
Andries Jonker, bondscoach van de Oranje Leeuwinnen, heeft geen idee met welke speelsters hij op 19 juni aan de voorbereiding op het WK in Australië en Nieuw-Zeeland begint. Vier internationals komen sowieso later, van zeven speelsters weet hij überhaupt nog niet wanneer ze naar Zeist komen. Clubs uit grote voetballanden liggen dwars in het vrijgeven van speelsters. ,,De emoties lopen hoog op.” -
Opgepakt in zijn pyjama: Brit die maandelijks voor 11,50 euro illegaal voetbal aanbood, elf jaar de cel in
Flawless TV is ontmanteld. Vijf Engelsen achter de illegale streamingdienst, die maandelijks voor 10 pond (11,50 euro) voetbalwedstrijden van niet-openbare rechtenhouders over de hele wereld aanbood, zijn opgepakt en veroordeeld tot jarenlange celstraffen. Ze hadden maar liefst 50.000 abonnees en verdienden 8,3 miljoen euro met hun frauduleuze handel. -
PREMIUM
Drukte bij de energievergelijkingssites: vast contract afsluiten of toch nog even wachten?
Drukte bij de energievergelijkingssites. Vandaag is de laatste dag dat je onder gunstige voorwaarden een vast contract kunt afsluiten. Vanaf morgen geldt de hogere opzegboete. Twee experts geven advies wat nu verstandig is om te doen: nog even wachten of toch een contract afsluiten?
-
Amerikaanse schaatssensatie Jordan Stolz (19) kiest voor Albert Heijn-Zaanlander
-
-
-
PREMIUM
Allerlaatste dag voor de acceptgiro. Maar je hoeft niet, zoals velen denken, per se online te bankieren
Vandaag is de laatste dag dat banken nog acceptgiro’s verwerken. Vanaf morgen is de betaalmethode definitief verleden tijd. Waarom verdwijnt de acceptgiro en wat zijn andere opties? Dat vragen we aan Berend Jan Beugel van de Betaalvereniging en Jurriën Beerda van ouderenorganisatie ANBO. ,,Veel consumenten realiseren zich niet dat er ook een alternatief is.” -
Elina Svitolina met veel moeite naar derde ronde Roland Garros, ook Carlos Alcaraz verder
Elina Svitolina heeft op Roland Garros haar zesde zege op een rij geboekt. De door coach Raemon Sluiter begeleide Oekraïense was met 2-6 6-3 6-1 te sterk voor de Australische Storm Hunter.