Internetprijzen bij Ziggo gaan omhoog wegens stijgende energieprijzen
Ziggo heeft de prijzen voor vast internet verhoogd. Eén van de redenen hiervoor is volgens de provider de fors hogere energieprijzen.
Dat heeft de internetprovider op zijn forum en in e-mails aan klanten bekendgemaakt. Gemiddeld stijgen de prijzen met 2,12 euro.
‘Ziggo krijgt dit jaar te maken met veel hogere kosten, zoals het duurder worden van netwerkapparatuur en een enorme prijsstijging op het energieverbruik van ons netwerk’, schrijft een medewerker van het bedrijf. ‘Daarom wijzigen de tarieven van onze Ziggo-pakketten ook.’
‘Er is bij het bepalen van de nieuwe tarieven rekening gehouden met de inflatie van het jaar vóór de prijswijziging’, verklaart de medewerker. De inflatie steeg in 2021 met 2,7 procent.
‘Heeft niks te maken met recente snelheidsverhoging’
De prijzen stijgen het snelst bij de goedkoopste abonnementen van het bedrijf: die gaan qua prijs met 2,50 euro omhoog. Het duurste abonnement met gigabitsnelheden is juist iets goedkoper geworden en gaat met 3,50 euro omlaag.
De prijsverhoging komt kort nadat Ziggo beloofde de internetsnelheden van klanten te verhogen. De provider heeft in het verleden vaker zijn snelheden verhoogd vlak voordat de internetprijzen omhooggingen. Volgens de provider staat die snelheidsverhoging los van de prijsverhoging nu.
Contract niet meer makkelijk opzegbaar bij prijsverhoging
De nieuwe prijzen worden op 1 juli door de internetgigant ingevoerd. Vanaf dat moment worden ook de algemene voorwaarden van klanten aangepast, om te vermelden dat ieder jaar op 1 juli de prijzen omhoog kunnen gaan.
Door de prijsverhoging in de voorwaarden te verwerken, kunnen klanten niet langer hun abonnement opzeggen zodra het bedrijf zijn prijzen doet stijgen. Dat kon tot op heden wel, omdat een prijswijziging abonnees contractvrij maakt.
Bekijk hieronder onze video’s op techgebied:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Benzine in Duitsland vanaf volgende week 50 cent per liter goedkoper dan in Nederland
Duitsland voert op 1 juni een accijnsverlaging door, waardoor een liter Euro 95 dan 1,72 euro kost. Dat is bijna vijftig cent minder dan in Nederland. Ten opzichte van de Nederlandse adviesprijs bedraagt het verschil zelfs meer dan 60 cent. -
Zo maak je een supertrage Windows-pc weer razendsnel
Loopt je pc trager dan zou moeten onder Windows? Probeer dan deze tips en verhoog de snelheid van je computer. -
PREMIUMGeld & Geluk
Ron en Yvonne wonen in Sri Lanka: ‘We houden van luxe, maar vinden snel iets duur’
In deze rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen Geld en Geluk. Ron en Yvonne hebben Sri Lanka even verruild voor Nederland. ‘Verbazend hoe ontevreden mensen hier kunnen zijn, terwijl ze zoveel keuzes hebben.’ -
Nooit meer trage tuin-wifi: je signaal versterken is doodsimpel
Het kwik stijgt en we zitten steeds meer in de tuin - maar de wifi is daar vaak bar slecht. Onze techredacteur legt je uit hoe je goede wifi tot op je terras of in je tuin krijgt. -
Zo draai je Android-apps op je Windows-pc
Je hebt helemaal geen Android-telefoon nodig om al die populaire apps te draaien. Met deze truc draaien ze gewoon op je Windows-pc.
-
Een razendsnelle router voor minder dan 100 euro: dit zijn de beste
Met wifi 6 zijn routers sneller dan ooit, en wie sneller draadloos internet wil hoeft helemaal niet diep in de buidel te tasten. We zetten twee van onze favoriete routers onder de 100 euro op een rij. -
PREMIUMBinnenkijken
Ze wonen in een stijlvol herenhuis, toch vertrekken Birgit en Martin voor ander pareltje
Birgit Verwer en Martin Hoorweg verkopen hun prachtige herenhuis aan de Valkenboslaan in Den Haag. Ze wilden al langer de stad uit, en hebben nu het pareltje gevonden dat ze zochten, in het buitengebied van het Achterhoekse Doetinchem wel te verstaan. -
klantenservice
'Lieverd' van Ziggo bedolven onder complimenten na trol-gesprek met Hans Teeuwen
Een doordeweekse werkdag is voor een telefoniste van VodafoneZiggo uitgelopen op een wel heel bijzondere ervaring. De medewerkster van de klantenservice kreeg afgelopen week niemand minder dan Hans Teeuwen aan de telefoon. De cabaretier zag zijn kans om de vrouw in het ootje te nemen. VodafoneZiggo is bekend met het uitgelekte gesprek en zegt trots te zijn op de werknemer.