Veel te grote vrachtwagens uit veel te kleine straatjes: het blijft tobben met ‘fietsstraat’ Trouwlaan
TILBURG - Grote vrachtwagens die de Trouwlaan blokkeren, soms zelfs een geparkeerde auto meesleuren. Het is veel te druk in deze fietsstraat, stellen aanwonenden. Dat erkent de gemeente: ze sluit begin februari een deel van de straat af voor autoverkeer.
Delen per e-mail
Opstaan met het geluid van scheurend metaal aan de Trouwlaan. Het is vrijdagochtend en een vrachtwagen sleurt een geparkeerd autootje mee, tot op het verkeersbord iets verderop aan toe.
Straatbewoners Marieke Plasier en Max Sigmans kijken van het incident - een week geleden - niet eens meer op. ,,Het autootje van onze overbuurvrouw is in een jaar tijd ook al een keer of vier geraakt.”
Ze wonen er al een jaar of tien, zien hoe 'veel te grote vrachtwagens uit veel te kleine straatjes' komen rollen. Al jaren zien ze, en daar staan ze lang niet alleen in, met lede ogen toe hoe onveilig de straat is voor fietsers.
,,Sorry, maar ik heb werkelijk geen idee waar het 'fiets' in 'fietsstraat' op slaat", zegt buurtbewoner Eric Timmermans. ,,De kleur van het wegdek is anders. En de Korvelseweg is misschien nog iets onveiliger."
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
video Adrie Koster ziet er nog heil in bij Willem II: ‘Anders stond ik hier niet meer’
Willem II-trainer zegt er nog heil in te zien bij Willem II, ook na het gelijkspel bij RKC (1-1). ,,Sowieso, anders stond ik hier niet meer.” -
Ongeduld rondom fietspad tussen Moergestel en Haghorst groeit
MOERGESTEL - ,,Het duurt allemaal veel te lang.” Dat oordeel velt Peter van de Wouw namens Moergestel Fiets- en Wandeldorp over de aanleg van het fietspad tussen Haghorst en Moergestel. -
OPINIE ‘CDA mag nooit meer ontzield en ontheemd worden’
MOERGESTEL - Wordt CDA-Brabant straks meegesleurd in de diepte nu Forum door profileringsdrang verder versnippert? Het CDA dient snel zijn ziel terug te vinden. -
Man bedreigt ex met bijl in Goirle
GOIRLE - Een 54-jarige man uit Goirle heeft woensdagmiddag zijn ex-partner bedreigd met een bijl. Dat gebeurde op de Wethouder de Brouwerstraat in Goirle. -
PREMIUM
Gebrek aan restverdediging, buitenspel en slotfase breken Willem II opnieuw op
De DJ zorgde donderdagavond in het stadion van Willem II voor een toepasselijk slot. Terwijl de spelers van de Tilburgse club na de 2-3 nederlaag tegen FC Groningen de kleedkamer opzochten klonk het nummer Roller Coaster uit de luidsprekers. Dat moet het zeker geweest zijn voor de Tilburgse spelers. Verder was het vooral millimeter- en secondenwerk.
-
PREMIUM
Fans van Willem II hebben heimwee naar RKC-doelman Kostas Lamprou
Met Kostas Lamprou staat er zondag bij de wedstrijd tussen RKC Waalwijk en Willem II een markante man onder de lat bij de thuisclub. Nu hij al wat langer weg is bij de Tilburgers groeit de mythe rondom de 29-jarige Griekse doelman, die in de stijl keept die hem door Harald Wapenaar is aangeleerd. Die zit als keeperstrainer bij Willem II op de bank. -
PREMIUM
Drie horecabazen blikken terug op een bizar jaar: ‘Alleen de zombies ontbraken’
TILBURG - ‘Moge u leven in interessante tijden’, is naar verluidt een Chinese vervloeking. Wel, op interessante tijden kunnen de horeca-ondernemers zeker terugkijken. ,,Al begint het nu wel schrijnend te worden.” Drie ondernemers blikken terug op 2020. -
PREMIUM
Weerman Korst is bloednerveus: 'Sneeuw zou fantastisch zijn’
BERKEL-ENSCHOT - Het was een ramp vorig jaar met slechts een paar natte vlokken eind februari. ,,Echt vreselijk”, zegt weerman Jean-Paul Korst. Nu is er sneeuw op komst, eindelijk! Vanavond staat hij in zijn tuin. ,,Als de eerste vlok valt, gaat het meteen op Twitter.”
In samenwerking met indebuurt Tilburg