Arek Wrzosek is respect voor Badr Hari volledig kwijt: ‘Hij is mijn idool niet meer’
Arek Wrzosek heeft geen enkel respect meer voor Badr Hari na het uit de hand gelopen Glory-event in Hasselt. De 29-jarige Pool haalt bovendien hard uit naar Glory.
Het Glory 80-evenement in Hasselt liep in maart volledig uit de hand. Er braken rellen uit op de tribune. Wrzosek werd door Glory ontslagen. ,,Ik verwachtte zoiets. Niet omdat ik me schuldig voelde, maar omdat ik weet hoe de mensen bij Glory zijn. Ze zijn niet erg slim, niet objectief. Of het eerlijk is hoe ze me behandeld hebben? Nee, iedereen kent de situatie bij Glory. Ze geven maar om één iemand (Badr Hari, red.) binnen deze organisatie. Dat is grappig, maar ik huil er niet om.”
Eerder liet de Pool al weten het totaal niet eens te zijn met de beslissing: ,,Ik ben ontslagen bij de organisatie vanwege de gebeurtenissen en mijn gedrag, hoewel iedereen mijn houding op tv zag, ook na het gevecht. De autoriteiten hebben stilletjes de uitslag van het gevecht veranderd in een gelijkspel zonder officiële informatie. Ik ben niet verdrietig over het beëindigen van mijn contract, maar waar komt dit gelijkspel vandaan?”, schreef Wrzosek destijds op Instagram.
Badr Hari schreef op zijn beurt op Instagram dat hij het jammer vond dat Wrzosek het gedrag van de Poolse hooligans niet goed inschatte. Of de twee nog contact hebben gehad? ,,Nee, daar heb ik geen behoefte aan. Hij heeft mijn respect verloren na het gevecht. Niet alleen door wat hij in het gevecht heeft gedaan, maar ook wat hij heeft gepost na het gevecht. Dus nee, ik hoef geen contact. Ik wens hem het beste en dat is het. Hij is mijn idool niet meer", aldus Wrzosek tegen Sportnieuws.nl.
,,Ik heb mijn leven veranderd. Ik heb nieuwe kansen gekregen, een nieuw contract, nieuwe sponsors: alles is veranderd sinds mijn gevecht tegen Badr Hari. Eerlijk gezegd ben ik ook blij. Het gevecht tegen Badr ging goed. Ik was het gevecht aan het winnen en liet zien dat het eerste gevecht (dat de Pool won, red.) geen toeval was. Het was geen lucky shot en dat heeft iedereen nu kunnen gezien. Een rematch? Ja, zeker. Als hij wil. Maar dan wel met mijn regels.”
De Poolse vechter geeft aan een nieuwe organisatie te hebben gevonden en hij hoopt komende zomer weer te gaan vechten. Ondertussen wacht hij naar eigen zeggen nog wel op geld van Glory: ,,Mijn advocaat is er nog steeds mee bezig dus ik hoop dat alles goedkomt. Glory was niet blij met wat er gebeurd is en ze wilden mij ervoor straffen. Hoeveel ik nog krijg? Ik weet niet of ik dat mag zeggen, maar het gaat om veel geld.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Podcast met Remy Bonjasky | ‘Fans in Japan vroegen me om ze een low-kick te geven’
In onze vechtsportpodcast In de Ring bespreken voormalig K-1-wereldkampioen Remy Bonjasky en onze verslaggever Tim Reedijk de laatste stand van zaken. -
Dillian Whyte wil nieuw titelgevecht met Tyson Fury na ‘illegale knock-out’
Dillian Whyte wil een nieuw titelgevecht met Tyson Fury bij WBC-zwaargewichten. De geboren Jamaicaan met een Brits paspoort vindt dat de scheidsrechter ten onrechte de knock-out van Fury heeft goedgekeurd. ,,Die was illegaal", zegt Whyte in een interview met Sky Sports. -
Nederlandse kickboksster Jorina Baars verovert met overmacht wereldtitel bij Enfusion
Jorina Baars is de nieuwe vedergewicht wereldkampioen van Enfusion. De kickboksster uit Den Helder won tijdens Enfusion 109 in de Martinihal in Groningen haar partij op overtuigende wijze van Sarah Worsfold. -
Ben je te streng voor jezelf? ‘Zelfcompassie is echt iets wat je moet oefenen’
Psycholoog Thijs Launspach is stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: compassie hebben voor jezelf. -
Dillian Whyte haalt uit naar vader van Tyson Fury: ‘Hij is een idioot van 600 jaar oud’
Als oude vrienden werd er vanmiddag bij de persconferentie tussen Tyson Fury en Dillian Whyte, drie dagen voor hun WBC-wereldtitelgevecht in een met 94.000 fans afgeladen Wembley, eigenlijk al geen vuurwerk verwacht. Dat kwam er ook niet, tot de vader van Fury, John, zich er in de laatste minuten mee ging bemoeien.
-
Verrassend: deze dure SUV was vorig jaar de bestverkochte auto ter wereld
De Toyota RAV4 was vorig jaar de bestverkochte auto ter wereld. De SUV verwees een andere Toyota naar de tweede plaats. Het Japanse merk staat met maar liefst vier modellen in de top 10. -
Alistair Overeem en Badr Hari voltooien trilogie op 8 oktober in GelreDome in Arnhem
Het debuut van Alistair Overeem (42) bij kickboksorganisatie Glory is dan eindelijk écht in de maak. Op 8 oktober staat een ware vechtsportklassieker op het programma in Stadion Gelredome, als hij voor de derde keer in zijn carrière Badr Hari (37) treft in de ring. Naast dat evenement kondigt Glory er ook een aan in de zomer, waarop onder anderen Jamal Ben Saddik in actie komt tegen Benjamin Adegbuyi. -
Helemaal klaar met Windows 11? Zo ga je terug naar 10
Ben je niet tevreden met Windows 11, werken bepaalde toepassingen niet meer of mis je simpelweg de interface van Windows 10? Welke reden je ook hebt om terug te willen naar het vorige besturingssysteem: zo downgrade je van W11 naar W10.