Basisschool De Hooght in Waspik gaat definitief op slot
WASPIK - Het besluit om basisschool De Hooght in Waspik-Boven te sluiten werd lang geleden al genomen, maar nu het echt zo ver is, was dat voor sommige leerkrachten en ouders toch even slikken. Op woensdagochtend deed locatieleider Françoise Timmermans de deur definitief op slot waarna de sleutel aan een tros ballonnen richting de nieuwe locatie in Waspik-Beneden vloog.
Delen per e-mail
Het was maandag en dinsdag al feest op De Hooght. Alle kinderen mochten dinsdagnacht in de school blijven slapen. Na het gezamenlijke ontbijt vanochtend in de gymzaal van het gebouw legden de kinderen samen met de leerkrachten een ketting van papier rond de hele school. Locatieleider Françoise Timmermans deed daarna onder toeziend oog van de aanwezige ouders de deur van de school voor de laatste keer op slot.
Voorzien van blauwe ballonnen lieten de leerlingen de sleutel van de school de lucht in gaan. Met de noordenwind leek de sleutel symbolisch naar het gebouw van Jacinta in Waspik-Beneden te gaan, waar de 55 leerlingen van De Hooght komend schooljaar samen met de leerlingen van Jacinta deel uit zullen maken van de nieuwe fusieschool De Veste.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.