Fred Grim: ‘Roeien met de riemen... Dat klinkt wel heel negatief’
videoWillem II-trainer Fred Grim probeerde na het debacle in Heerenveen toch nog lichtpuntjes te zien, ook al waren die er niet veel.
Grim begon over de periode waarin beide ploegen nog elf spelers op het veld hadden staan, in de eerste 20 minuten. ,,Toen kwamen we goed voor de dag, dwongen we kansen af, speelden we het betere voetbal.”
Maar na de rode kaart bij Heerenveen werd dat anders, zag ook de Willem II-coach. ,,We hebben moeite om dat dan kapot te spelen. Zij gaan natuurlijk compact staan. Dan moeten wij het veld groot maken, stations overslaan. Daar hebben we ook al veel aandacht aan besteed, maar we hebben er moeite mee.”
Diepe zucht
Hij slaakt een diepe zucht als hij het over de twee tegentreffers heeft, ook nog eens in de fase dat Heerenveen met een mannetje minder speelde. ,,De 2-1 valt uit een corner. Dat is gewoon slecht verdedigd. En vlak voor de 1-1 lijden we onnodig balverlies op het middenveld, als we aanvallend ingesteld staan.”
Of Grim zich zorgen maakt na een negatieve reeks met deze wedstrijd als dieptepunt? ,,Je moet wel leveren. Zoals we die tweede goal weggeven, zo'n duel moet je gewoon winnen. Anders kun je nog zo goed voetballen, maar dan verlies je 'm alsnog.”
Freek Heerkens
Willem II heeft geen wedstrijd gewonnen sinds Freek Heerkens geblesseerd raakte. Op de vraag of hij tot diens terugkeer - rond de winterstop - moet roeien met de riemen die hij heeft, zei Grim: ,,Dat vind ik wel heel heel negatief gesteld. Er zullen jongens op moeten staan. Het zou prettig zijn als ze een beetje willen opschieten wat dat betreft.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Waarom het loont om toch even het eerste loonstrookje van 2023 te checken
Het eerste salaris van 2023 staat op je rekening. Waarschijnlijk zie je een hoger nettosalaris dan vorig jaar, want veel werkenden in loondienst gaan er dit jaar op vooruit. Maar dat is niet het enige wat dit jaar anders kan zijn. Experts leggen het uit. -
PREMIUM
Mats Köhlert: ‘We moeten compacter spelen, en beter’
Oktober leverde Willem II geen enkele overwinning op; Mats Köhlert werd na afloop tot speler van de maand gekozen door de fans van de club. ,,Ik heb liever punten voor de ploeg, maar dit is wel eervol.” -
PREMIUM
Willem II-hooligans verliezen kort geding over hun stadionverbod
UTRECHT/TILBURG - Het stadionverbod voor de tien Willem II-supporters die In België veroordeeld zijn voor hun deelname aan illegale bosgevechten, blijft overeind. In een kort geding bij de rechtbank in Utrecht trokken de hooligans vrijdagmorgen aan het kortste eind. -
PREMIUM
Willem II bedankt Hofland voor bewezen diensten: ‘Niet langer volledig vertrouwen’
Willem II heeft maandag besloten om de samenwerking met trainer Kevin Hofland te beëindigen. Namens de club reageert technisch directeur Teun Jacobs via de officiële kanalen. -
Beter Eten
Maca-poeder zou wonderen doen in de slaapkamer, maar ‘sekskroket’ werkt misschien beter
In de rubriek Beter Eten schrijft gezondheidsjournalist Tijn Elferink over wat hem opvalt op het gebied van eten en drinken. Een Peruaans poedertje zou zorgen voor een boost van je libido. Waarom je een spannende avond toch beter met een sekskroket kunt beginnen.
-
PREMIUMeigen tuin eerst
Dit moet je weten over snoeien: ‘Bomen en struiken hebben geen voordeel bij het afhakken van ledematen’
Snoeien, stekken, planten, verpotten, zaaien en schoffelen. Tuingoeroe Romke van de Kaa helpt een handje. -
-
-
Willem II kan overtal niet uitbuiten en levert wanprestatie in Friesland
Willem II heeft zondagmiddag een wanprestatie geleverd in Friesland. De ploeg van Fred Grim kwam tegen tien spelers van SC Heerenveen op achterstand (2-1) en wist die niet meer te repareren. -
PREMIUM
Willem II-middenvelder Crowley rondt transfer naar ‘The Shrimps’ af: ‘Ik heb het Engelse voetbal gemist’
Daniel Crowley is definitief geen speler meer van Willem II. De 25-jarige middenvelder heeft zijn overgang naar Engeland afgerond, Morecambe FC is zijn nieuwe werkgever.