Willem II-spelers vieren feest na de 1-0 tegen FC Eindhoven. De topper eindigde uiteindelijk in 3-0 voor de Tilburgers.
Volledig scherm
PREMIUM
Willem II-spelers vieren feest na de 1-0 tegen FC Eindhoven. De topper eindigde uiteindelijk in 3-0 voor de Tilburgers. © Pro Shots / Johan Manders

Negen keer is scheepsrecht: Willem II rekent eindelijk af met het ‘KKD-toppercomplex’

Het begon zo langzamerhand een heikel punt te worden in Tilburg: de matige (of zelfs slechte) resultaten van Willem II tegen hooggeklasseerde tegenstanders. Onder dat complex werd maandagavond eindelijk een streep gezet, en overtuigend ook.

  1. Stoere Kerels | ‘Willem II was minstens gelijkwaardig en had meer verdiend in Almelo’

    Stoere Kerels | ‘Willem II was minstens gelijkwaar­dig en had meer verdiend in Almelo’

    In de podcast ‘Stoere Kerels’ bespreken BD-clubwatchers Dolf van Aert en Max van der Put wekelijks het wel en wee van Willem II. In aflevering 26 van dit seizoen blikken ze onder meer terug op de tumultueuze uitwedstrijd bij Heracles, waarin scheidsrechter Jochem Kamphuis een negatieve hoofdrol opeiste. René Vermetten, oud-perschef bij Willem II en nu actief voor Willem II Media en bij Oud Willem II, is de belgast in deze aflevering.
    Tilburg