Willem II met de elf van Vitesse tegen PSV
Willem II begint zondagavond met de basiself van het duel met Vitesse ook aan de wedstrijd tegen PSV. Trainer Adrie Koster honoreert daarmee de goede eerste helft tegen de Arnhemse club en hoopt dat zijn spelers daar bij PSV op kunnen voortborduren.
Delen per e-mail
Van de geblesseerden is nog niemand terug. Dat betekent dat Willem II in Eindhoven niet over doelman Robbin Ruiter (liesblessure) kan beschikken. Freek Heerkens, herstellende van ook al een liesblessure, had deze week te maken met een kleine terugslag. Driess Saddiki heeft na zijn hamstringblessure de looptraining weer hervat, maar de wedstrijd tegen PSV komt te vroeg. Ook Otschi Wriedt en Elton Kabangu ontbreken bij de Tilburgers.
Willem II oefende eerder dit seizoen tegen PSV. Dat duel eindigde in een 1-1 gelijkspel, mede door een treffer van Vangelis Pavlidis. Koster verwacht een hoop andere namen bij de Eindhovense club. ,,Maar de speelwijze van PSV zal niet veel anders zijn dan bij dat oefenduel. Het betekent dat we goed zullen moeten zijn om onder de druk uit te voetballen.”
Willem II en PSV hebben in hun laatste wedstrijd een soortgelijke ervaring achter de rug. Beide clubs zagen tegen respectievelijk Vitesse en PAOK Saloniki een voorsprong na de rust verdampen. Willem II verloor met 1-3. PSV zelfs met 1-4. Natuurlijk had hij het Europese duel van de Eindhovense club bekeken. ,,Een helft lang lukte het PSV om het PAOK onmogelijk te maken om te voetballen. Na rust liep het spaak", zag hij dat PSV ook kwetsbaar is.
Maar dat is zijn eigen ploeg ook. Koster merkte op dat spelers die een tijdje geblesseerd geweest zijn er in de eindfase behoorlijk doorheen zitten. ,,Die krijgen na die wedstrijd tegen PSV de tijd om verder te herstellen", aldus Koster. ,,Maar dat betekent niet dat we tegen PSV geen goed resultaat neer kunnen zetten. Je krijgt altijd kansen. Als we daar zorgvuldig mee omgaan is er wat mogelijk.”
Vermoedelijke opstelling Willem II: Brondeel; Owusu, Holmén, Peters, Köhn; Llonch, Trésor, Van der Heijden; Nunnely, Pavlidis, Köhlert.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Adrie Koster zou zelf terugtreden als hij voelde dat er geen klik meer was
Adrie Koster (66) verlengde een paar maanden geleden zijn contract bij Willem II met een seizoen. Hij volgt waarschijnlijk Dick Advocaat op als de oudste trainer in het betaalde voetbal. Toch zal die contractverlenging geen beletsel zijn. ,,Als het echt niet meer klikt, dan zou ik zelf terugtreden”, zegt de Zeeuw voor de aftrap van de tweede competitiehelft. -
Heerkens kapot na tumultueuze slotfase en niet gegeven penalty: ‘Onvoorstelbaar. Wat een avond weer’
Freek Heerkens slaakte een zucht, kort na het laatste fluitsignaal van de met 2-3 verloren wedstrijd tegen FC Groningen. De Willem II-aanvoerder zag in de slotsecondes een punt in rook op gaan, maar vond voor de camera van ESPN dat hij kort voor die treffer een penalty had moeten krijgen. -
PREMIUM
In de verlenging Van robbertje vechten met Zlatan tot ideale leerling Galásek, al 25 jaar op Nederlandse les bij Mister Leon
Van Zlatan tot Tomáš Galásek en Heurelho Gomes. Honderden buitenlandse voetballers leerden hun eerste Nederlandse woordjes van Leon Smeets (67). Ooit een pionier als taalcoach, nu alweer 25 jaar in het vak. Mister Leon over zijn band met Co Adriaanse, het huiswerk van Memphis en het belang van taal. -
Willem II presenteert jubileumlogo, aanvoerder Peters sluit weer aan bij trainingen
Jordens Peters staat zaterdag gewoon weer op het trainingsveld van Willem II. De aanvoerder van de Tilburgse club is voldoende hersteld van de knieblessure die hem de laatste wedstrijden voor de winterstop aan de kant hield. In de thuiswedstrijd tegen Sparta op 13 december viel hij uit. Daarna liet hij een scan maken in het ziekenhuis. -
Video Willem II-keeper Jorn Brondeel: ‘Het lag compleet aan onszelf vandaag’
Het duurde lang tot de spelers van Willem II uit de kleedkamer kwamen na de mokerslag die VVV had uitgedeeld zondagmiddag. Keeper Jorn Brondeel schudde zijn hoofd. ,,Ongelooflijk dat zij op een diefje met de winst gaan lopen. Enorm zuur. In de eerste helft hadden we het zelf moeten afmaken.”
-
Willem II heeft bij eerste training 2021 weer eens iedereen op het veld
Met een toespraak waarin trainer Adrie Koster op het belang wees van de komende weken begon Willem II zaterdagochtend het jaar 2021. Vijfentwintig veldspelers en vier keepers waren er bij de aftrap. -
Video Adrie Koster: ‘Verdomme, het moet toch een keertje draaien’
Of er bij Willem II sprake is van een gifbeker die maar niet leeg lijkt te geraken? Adrie Koster trekt een grimas. ,,Ik denk dat het een emmer is. De wet van Murphy schijnt hier van toepassing te zijn”, zegt hij na de tumultueuze wedstrijd tegen FC Groningen (2-3). -
video Lindon Selahi: ‘Ik wil knokken om Willem II in de eredivisie te houden’
Lindon Selahi bekeek de wedstrijd Willem II - FC Groningen donderdagavond vanaf de tribune. ,,Erg ongelukkig, het resultaat. Maar Willem II speelde als één team en ze lieten ook kwaliteit zien. Ik heb er vertrouwen in dat het goed komt dit seizoen”, aldus de Albanese international.