Willem II-trainer Hofland: ‘Ik verbaas me over het feit dat we de bal niet naar dezelfde kleur kunnen spelen’
VIDEOTevreden met een punt tegen VVV-Venlo (0-0) kon Willem II-trainer Kevin Hofland echt niet zijn. Hij ergerde zich vrijdagavond met name aan de slordigheid van zijn ploeg.
,,Het enige waar ik tevreden over ben, is dat we weinig kansen hebben weggegeven", vertelt de oefenmeester. ,,Maar ik sta me op te vreten over dat we het het eerste kwartier goed doen en dat we het daarna laten liggen. Dan denk ik: waarom blijf je niet hetzelfde doen? Volgens mij voel je als speler ook dat daar het rendement te halen is.”
Het zat hem niet in de angst om te verliezen, denkt Hofland. ,,Ik vind dat we niet achteruit zijn gekropen. Maar we zijn wel heel slordig aan de bal geweest. Dat is iets waar we veel aandacht aan besteden, dat is het rare. Ik verbaas me over het feit dat we de bal niet meer naar dezelfde kleur kunnen spelen. Dat we de bal zo vaak verliezen, zo onzorgvuldig zijn in de passing. Het was gewoon extreem slordig.”
Het gaat ook om de uitvoering. Als je de bal niet van poppetje A bij poppetje B krijgt, dan wordt het lastig
Forceren
De trainer bracht in de tweede helft Daniel Crowley, Jeremy Bokila en Michael de Leeuw om wat te forceren. ,,Dan probeer je energie in je ploeg te krijgen. Maar het gaat ook om de uitvoering. Als je de bal niet van poppetje A bij poppetje B krijgt, dan wordt het lastig.”
Hoe nu verder, is de vraag. ,,Samen bekijken waar het aan ligt en hoe dit kan”, zegt Hofland. ,,Soms heeft het ook met de tegenstander te maken, dat kan ik nu moeilijk zeggen. We gaan beelden uitzoeken, met spelers zitten. En dan moeten we gewoon door, op naar volgende week zondag dat we daar wel drie punten pakken. En vooral dat dat veldspel, de bal naar dezelfde kleur spelen, dat dat wel goed gaat.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Getest: dit is de beste wasdroogcombinatie
Wat is de beste wasdroogcombinatie? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
met video
Basisdebuut op bekend terrein voor Willem II'er Schroijen: ‘Bijzondere wedstrijd’
Voor Joeri Schroijen was het bijna als thuiskomen, het uitduel met VVV-Venlo in de Koel. De aanvaller speelde er 2,5 jaar en mocht juist in deze wedstrijd zijn basisdebuut voor Willem II maken. ,,Heel bijzonder.” -
PREMIUMAnalyse
Het ontslag van Kevin Hofland lost zeker niet alle problemen op bij Willem II
Na negen maanden is het einde oefening voor Kevin Hofland bij Willem II. De 43-jarige trainer werd gisteren ontslagen bij de zwalkende Tricolores, hij betaalt de rekening voor de slechte resultaten en het dito veldspel. De club moet nu op zoek naar de vijfde hoofdtrainer in amper twee jaar tijd. En dat zegt wel wat. -
Mijn bevalling
Doete is verloskundige en heeft een ‘droombevalling’: ‘Ik voelde dat ik al op 9 centimeter zat’
Bevallen: vrouwen doen het al eeuwen en raken er nooit over uitgepraat. Bevallingen zijn prachtig, loodzwaar en veranderen je leven. In deze serie bevallingsverhalen creëren ouders openheid door het eerlijke verhaal van hun bevalling te delen. Verloskundige Doete Reitsma (33) wist zeker dat ze in het ziekenhuis wilde bevallen, tot ze zwanger werd. -
PREMIUM
Enige smet op verder zorgeloze avond voor Willem II: ‘Dat kan een keer dodelijk zijn’
Met een probleemloze, maar uiteindelijk (te) nipte zege op Roda JC is het nieuwe jaar voor Willem II cijfermatig gezien perfect begonnen. Trainer Reinier Robbemond en routinier Michael de Leeuw waren na afloop blij en tevreden, maar ook terecht kritisch.
-
Dit is nu de meest verkochte autokleur ter wereld
Chemieconcern BASF heeft uitgezocht wat wereldwijd de populairste exterieurkleuren van nieuwe auto’s zijn. De verrassing is dat er steeds meer bijzondere kleuren bijkomen, zoals bijvoorbeeld ‘violet’. Bij de top 3 is het al jaren stuivertje wisselen tussen zwart, wit en grijs. -
-
-
Willem II komt tegen VVV-Venlo niet verder dan een doelpuntloos gelijkspel
Willem II heeft ook in het uitduel met VVV-Venlo puntenverlies geleden. In een wedstrijd met weinig kansen bleef het 0-0. -
PREMIUM
‘Wonderdokter’ Petrovic voor de tweede keer zwaar teleurgesteld in Willem II: ‘Lang gesproken met Teun Jacobs’
Zeljko Petrovic leek onlangs weer op weg naar Willem II, maar na een langdurig gesprek over een terugkeer als hoofdtrainer met technisch directeur Teun Jacobs werd hij afgebeld. Zodat de Tilburgse club ‘Petro’ voor de tweede keer zwaar teleurstelde.